دستگاه کف‌شور صنعتی کارچر

دستگاه کف شور

دستگاه کف شور

امروزه نظافت محیط های مختلف به شکل مکانیزه و با استفاده از انواع مختلف دستگاه نظافت صنعتی در حال رونق گرفتن می باشد. دستگاه های نظافت صنعتی نیز که خود به دسته های گوناگونی همچون اسکرابر (دستگاه کف شور)، جاروبرقی صنعتی، سوییپر، واترجت صنعتی و بخارشوی صنعتی تقسیم می شوند، روز به روز در انجام امور نظافتی نقش مهم تری پیدا می کنند.

به منظور آشنایی بیشتر با انواع مختلف دستگاه شستشوی زمین بر روی کلمه اسکرابر یا دستگاه کف شور کلیک کنید. در این مقاله می خواهیم درباره دستگاه کف شور (اسکرابر) صحبت کنیم که خود به دو دسته اسکرابر با راننده و اسکرابر دستی تقسیم می شود.

دستگاه کف شور با راننده

از این دستگاه زمین شوی به منظور نظافت محیط های بزرگ و وسیع که به نظافت کاملی نیاز دارند استفاده می شود.به منظور آشنایی بیشتر با هر یک از دستگاه های اسکرابر با راننده بر روی نام آن محصولات کلیک کنید.

۱- دستگاه کف شور مدل b 300 r l کارچر:  این دستگاه دارای حجم مخازن ۳۰۰ لیتری آب تمیز و آب کثیف می باشد. این محصول اولین وسیله ای می باشد که از موتور درون سوز بهره می برد.

۲- دستگاه کف شور مدل B 250 R کارچر: این محصول دارای حجم مخازن ۲۵۰ لیتری آب تمیز و آب کثیف می باشد. این وسیله برای اماکن وسیع و بزرگ مناسب می باشد و می تواند کار نظافت را به انجام برساند.

۳- دستگاه کف شور مدل B 150 R کمپانی کارچر: این محصول دارای حجم مخازن آب تمیز و آب کثیف ۱۵۰ لیتری به منظور نظافت بوده و راندمان کاری تئوریک دستگاه نیز ۶۵۰۰ متر مربع در ساعت است.

۴- دستگاه کف شور مدل B 90 R Adv D75 کارچر: این محصول از پر فروش ترین دستگاه های زمین شوی کمپانی Kärcher آلمان بوده و حجم مخازن آب تمیز و آب کثیف وسیه ۹۰ لیتری است.

۵- دستگاه کف شور سرنشین دار مدل BD 50/70 R :این محصول در سال ۲۰۱۷ به بازارهای جهانی معرفی  شد. این وسیله دارای حجم مخازن آب تمیز و آب کثیف ۷۰ لیتری بوده و دارای راندمان کاری ۳۸۰۰ متر مربع در ساعت است.

اسکرابر صنعتی موزه

دستگاه کف شور دستی

کارچر آلمان انواع مختلف دستگاه اسکرابر دستی را به منظور استفاده در محیط های مختلفی طراحی و ساخته است . به منظور آشنایی بیشتر با هر یک از این اسکرابر ها بر روی نام آن کلیک کنید.

۱- دستگاه کف شور مدل b 60 w bp کارچر: این محصول دارای حجم مخازن آب تمیز و آب کثیف ۶۰ لیتری بوده و دارای راندمان کاری ۲۶۰۰ متر مربع در ساعت است.

۲- دستگاه کف شور مدل BD 50/60 C Ep classic: این وسیله دارای حجم مخازن آب تمیز و آب کثیف ۶۰ لیتری بوده و راندمان کاری دستگاه ۲۶۰۰ متر مربع در ساعت است.

۳- دستگاه کف شور مدل BD 43/35 C EP کارچر: زمین شوی دارای حجم مخازن آب تمیز و آب کثیف ۳۵ لیتری بوده و راندامان کاری دستگاه ۱۷۲۰ متر مربع در ساعت است.

۴- دستگاه کف شور مدل BR 40/25 C Ep کارچر: زمین شور مدل BR 40/25 C Ep نیز دارای حجم مخازن آب تمیز و آب کثیف ۲۵ لیتری بوده و راندمان عملیاتی وسیله ۱۶۰۰ متر مربع در ساعت می باشد.

۵- دستگاه کف شور دل BR 35/12 C Bp pack کارچر: این محصول دارای حجم مخازن آب تمیز و آب کثیف ۱۲ لیتری بوده و قابلیت حرکت به صورت دنده عقب را دارا می باشد. راندامن کاری BR 35/12 نیز ۱۴۰۰ متر مربع در ساعت است.

۶- دستگاه کف شور مدل B 60/10 C mopvac کارچر: این محصول از اختراعات بی نظیر کمپانی Kärcher آلمان می باشد. ایین دستگاه بدون برق، باطری، صدا کار نظافت را به انجام می رساند. یکی از کاربردهای آن استفاده در مراکز درمانی به خصوص بیمارستان ها و درمانگاه ها است.

حال به برخی از قابلیت های Kärcher که به فراخور نیاز دستگاه نظافت زمین بر روی بعضی از آنها استفاده می شود اشاره می کنیم.

کاربرد اسکرابر

Easy operation

کارچر آلمان با مطالعه دقیق نیاز های نظافتی صنایع مختلف و الزامات آنها به این نتیجه رسیده است که یکی از مشکلاتی که معمولا در هنگام استفاده از انواع مختلف دستگاه کف شور ملاحظه می شود،پیچیدگی عملکرد دستگاه می باشد.

از همین روی اصول و قواعدی را در طراحی های خود به کار می برد تا کاربر در کوتاه ترین زمان ممکن با نحوه عملکرد دستگاه آشنا شده و بدون هیچ مشکلی از آن استفاده کند.

تیغه لاستیکی oil resistant

تیغه لاستیکی مناسب یکی از مهم ترین فاکتور ها در خشک کردن سطوح می باشد.از همین روی کارچر به تازگی تیغه لاستیکی جدیدی را برای انواع مختلف کف شوی صنعتی خود طراحی و تولید کرده است. این تیغه لاستیکی که از ابداعات جدید کارچر می باشد باعث خشک شدن کامل محیط شده و دوام و ماندگاری بسیار بالایی دارد.

این تیغه لاستیکی حداقل دارای ۶ سال عمر مفید بوده که شرکت کارن تجارت به عنوان نمایندگی کارچر ۳ سال آن را گارانتی می کند.

Ecco

سیستم ecco  به منظور بهینه کردن فعالیت دستگاه کف شور استفاده می شود.در این حالت سرعت چرخش برس و مکندگی دستگاه زمین شوی بر روی یک میزان مشخص تنظیم می شود تا میزان مصرف منابع توسط دستگاه به حداقل برسد.

اسکرابر بیمارستان و کلینیک

سیستم easy connect

این سیستم به منظور ساده شدن هرچه بیشتر کار کردن با دستگاه کف شور ، بر روی برخی از آنها نسب شده است.به این معنی که شیر آب را به وسیله شلنگی مخصوص به مخزن دستگاه زمین شوی نصب می کنیم تا این مخزن به سادگی پر شود.

Fact

کارایی این قابلیت به این شکل است که سرعت و فشار وارد شده توسط برس بر روی زمین به شکل خودکار تنظیم میکند.

Dose

یکی از کارا ترین قابلیت های به کار رفته بر روی برخی زمین شوی صنعتی کارچر قابلیت dose  می باشد.این قابلیت امکان تغییر غلظت مواد شوینده ترکیب شده با آب را در لحظه به شما می دهد.

این ویژگی موجب می شود که در زمان نظافت سطوح آلوده تر غلظت مواد شوینده را بیشتر کرده و در زمان نظافت محیط های تمیز تر غلظت مواد شوینده را کم می کنیم.این امکان هزینه مواد شوینده را برای شما به شدت کاهش می دهد.

۴ wd

به منظور ایجاد قدرت مانور بالاتر برای برخی از انواع اسکرابر با راننده کارچر قابلیت ۴ wd برای برخی از آنها در نظر گرفته شده است،به این معنی که نیروی محرکه موتور به هر چهار چرخ دستگاه کف شور منتقل شده و دستگاه را به حرکت در می آورد.

کارچر (کرشر) آلمان

به لحاظ ارزش برند و یا آمار فروش کارچر آلمان با فاصله ای زیاد نسبت به سایر رقبا بالاترین جایگاه در صنعت تولید دستگاه نظافت صنعتی را بر عهده دارد.همچنین کارچر آلمان شرکت کارن تجارت را  به عنوان شریک تجاری و نمایندگی کارچر در ایران انتخاب کرده است. کارن تجارت نیز مسوولیت عرضه و خدمات دهی محصولات این کمپانی را در ایران بر عهده دارد.

۳ مورد از مزایای اسکرابرهای دستی کرشر که نمی‌دانستید

بدون شک مزایای اسکرابرهای دستی کرشر زیاد است. کارایی بیشتر، کیفیت بالاتر، نیاز کمتر به نیروی انسانی و مصرف انرژی کمتر از مزایای آنها می‌باشد.

تمیز کردن فرش در خانه

فرش‌ها هر روز در معرض آلودگی هستند. جای پنجه حیوان خانگی، خرده بیسکویت، لکه‌های قهوه یا اثر کفش کثیف که به مرور زمان باعث تجمع آلودگی زیادی می‌شود.

آیا با دستگاه‌های کرشر می‌توان موزه را تمیز کرد؟

یک مجموعه‌ی کامل از ماشین‌های نظافت حرفه‌ای کرشر، به صورت روزانه برای اطمینان یافتن از نظافت کامل و تمیزی تمام قسمت‌های نمایشگاه استفاده می‌شود.

آموزش نظافت سرویس بهداشتی با چند روش

هیچ مکان دیگری در خانه وجود ندارد که نظافت و بهداشت آن به اندازه حمام و دستشویی اهمیت داشته باشد. با روش‌های صحیح تمیز کردن سرویس‌ها آشنا شوید.

کجا از جاروبرقی‌های چندمنظوره کرشر استفاده کنیم؟

جاروبرقی‌های چندمنظوره کرشر، دستگاه‌هایی مقاوم و ایده‌‌آل برای تمیز کردن سریع و دقیق تمام مناطق اطراف خانه یا فضای بیرون از خانه هستند.

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

  • فارسی بنویسید، از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • تجربیات شما می تواند در تصمیم گیری سایر کاربران جهت خریداری محصولات مفید باشد ، لطفاً اطلاعات مفید و مربوط به محصول فوق را با توجه به تجربیات خود به اشتراک بگذارید.
  • در هر دیدگاه می توانید حداکثر 5 مورد نقاط قوت و ضعف محصول را ثبت کنید.
  • از ارسال لینک‌ و اطلاعات شخصی از قبیل تلفن، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
  • از بکار بردن کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز و قومیتی دارند خودداری کنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.