فروش و پشتیبانی ۵۴۰۹۱-۰۲۱ | حساب کاربری ✔اسکرابر✔جاروبرقی✔بخارشوی✔کارواش✔مبل شوی✔فرش شوی

کیسه جاروبرقی کارچر ، پاکت جاروبرقی کارچر

جاروبرقی ابزاری گران‌قیمت و کاربردی برای از بین بردن آلاینده‌ها و ذرات مضر برای سلامتی شما است. یکی از مهم‌ترین قسمت‌های این دستگاه، کیسه جاروبرقی است. همه آلاینده‌ها و ذرات گرد و غبار بعد از اینکه به وسیله جاروبرقی مکش می‌شوند در کیسه جاروبرقی جمع می‌شوند.

کیسه جاروبرقی یکی از مهترین بخش های جاروبرقی می باشد. کیسه جاروبرقی دو کاربرد در جاروبرقی دارد . کاربرد اولیه و اصلی آن محلی برای جمع آوری زباله و گرد و خاک می باشد. کاربرد دوم آن انجام عمل فیلتراسیون می باشد که از ورود گرد و عبار به موتور جاروبرقی جلوگیری می کند. پاکت جاروبرقی کارچر در انواع مختلف کاغذی و پارچه ای برای مدل های مختلف تولید می شود. برای خرید پاکت جاروبرقی کارچر با کارشناسان شرکت کارن تجارت تماس بگیرید.برای کسب اطلاعات بیشتر درباره جاروبرقی آب و خاک با کارشناسان کارن تجارت تماس بگیرد تا بتوانید از مشاوره ی رایگان کارشناسان بهره مند شد و با آگاهی کامل دستگاهی متناسب با نیازتان انتخاب کنید. به منظور خرید انواع کیسه و جاروبرقی کارچر آلمان با کارشناسان کارن تجارت تماس حاصل فرمایید.

کیسه‌ جاروبرقی دو کاربرد مختلف دارد. کاربرد اولیه و اصلی آن جمع‌آوری زباله و گرد و خاک است. کاربرد دوم آن انجام عمل فیلتراسیون است که از ورود گرد و عبار به موتور جاروبرقی جلوگیری می کند. پاکت‌های جاروبرقی معمولاً از مواد بافته شده متخلخل (به طور معمول کاغذ یا پارچه) ساخته شده اند. حفره‌های ریز کیسه به اندازه کافی بزرگ هستند که بتواند ذرات هوا را عبور دهد اما برای رد شدن ذرات خاک بسیار کوچک‌اند. زمانی‌که جریان هوا وارد کیسه می‌شود، تمام هوا از آن عبور می‌کند، اما آلودگی و ذرات گرد و غبار در کیسه جمع می شود. می توانید کیسه جارو برقی را در هر جایی از مسیر بین لوله ورودی و درگاه اگزوز قرار دهید، به شرطی که جریان هوا از آن عبور کند. در جارو‌های ایستاده، کیسه جاروبرقی به طور معمول آخرین قسمت در مسیر عبور هوا است. بلافاصله پس از فیلتر شدن، هوا به سمت خارج جریان پیدا می‌کند. در جاروبرقی‌های خوابیده، کیسه ممکن است قبل از فن قرار بگیرد بنابراین هوا به محض ورود به داخل جاروبرقی فیلتر می‌شود.

زمان تعویض کیسه جاروبرقی

خیلی مهم است که کیسه جاروبرقی را زمانی که پر می‌شود خالی یا تعویض کنید، مخصوصاً اگر مرتب از دستگاه جاروبرقی‌تان استفاده می‌کنید. بسیاری از جاروبرقی ها زمان نیاز به تغییر کیسه را به شما نشان می دهند. بیشتر آن‌ها چراغ نشان‌گری دارند که زمانی که کیسه نزدیک به پر شدن است روشن می‌شود. علائم دیگری هم برای فهمیدن زمان تعویض کیسه جاروبرقی وجود دارد. از جمله:

  • کاهش قدرت مکش
  • وجود گرد و غبار در بیرون دستگاه جاروبرقی
  • و بوی نامطبوع جاروبرقی

به طور کلی اگر از جاروبرقی خود به طور مداوم و بیش از یک ماه استفاده کردید، باید پاکت آن را عوض کنید. اگر از جاروبرقی برای نظافت موی و آلاینده‌های ناشی از حیوانات خانگی استفاده می‌کنید، باید مرتباً کیسه آن را عوض کنید. مواد سبک مانند مو می توانند سریعتر کیسه را پر کنند.

اولین گام برای تعویض کیسه جاروبرقی مشخص کردن ساخت و مدل دستگاه شما است. ساخت دستگاه به سازنده دستگاه جاروبرقی اشاره می‌کند( مثلاً برند کارچر)، و مدل دستگاه به ویژگی‌های خاص دستگاه اشاره دارد. نوع جاروبرقی شما مشخص می‌کند که چه نوع کیسه‌ای باید انتخاب کنید. “نوع” جاروبرقی به شکل دستگاه جاروبرقی شما اشاره می‌کند: ایستاده، خوابیده، دستی و … . برای تهیه پاکت جاروبرقی مناسب باید کیسه‌ای متناسب با نوع جاروبرقی تان پیدا کنید.

پاکت جاروبرقی کارچر در انواع مختلف کاغذی و پارچه ای برای مدل های مختلف تولید می شود. برای خرید پاکت ( کیسه جاروبرقی ) جاروبرقی کارچر با کارشناسان شرکت کارن تجارت تماس بگیرید تا بتوانید از مشاوره ی رایگان کارشناسان بهره مند شوید و با آگاهی کامل پاکت متناسب با دستگاهتان انتخاب کنید.

 

کیسه جاروبرقی کارچر

در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItTelegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *