فروش و پشتیبانی محصولات ۵۴۰۹۱-۰۲۱ ✔اسکرابر✔جاروبرقی✔سوییپر✔بخارشوی✔واترجت✔مبل شوی✔فرش و موکت شوی

اسکرابر باطری دار و زمین شوی باطری اتوماتیک و مکانیزاسیون

اسکرابر باطری دار

اسکرابر باطری دار

انواع مختلف دستگاه های شستشوی کف یا زمین به منظور نظافت صنعتی محیط های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه های نظافت کف را از جهات مختلفی می توان تقسیم بندی نمود. از نظر نوع تامین انرژی دستگاه های نظافت یا شستشوی کف به دو دسته زمین شوی برقی و اسکرابر باطری دار تقسیم می شوند. بدیهی است که تمامی زمین شوی های با راننده از نوع باطری دار می باشند. اما اسکرابر های دستی علاوه بر نوع نوع باطری دار دارای نوع برقی نیز می باشند. در ادامه مقاله می خواهیم اطلاعات مختصری درباره انواع زمین شوی باطری دار کارچر ارائه دهیم. به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره هر یک از محصولات بر روی عکس آن محصول کلیک کنید تا به صفحه ی موردنظر هر محصول انتقال داده شوید.

معرفی انواع مدل های اسکرابر یا زمین شوی باطری دار KARCHER آلمان

اسکرابر باطری دار مدل B 250 R

اسکرابر صنعتی مدل B 250 R کارچر آلمان دارای حجم مخازن آب تمیز وآب کثیف 250 لیتری بوده و انواع آپشن ها و تکنولوژی های نوین کارچر نیز بر روی آن استفاده شده است. اندازه قطر برس شستشوی دستگاه 100 سانتی متر است. راندامن کاری یا کارایی دستگاه نظافتی مدل B 250 R کارچر نیز 8000 متر مربع در ساعت می باشد که می توان از این زمین شوی صنعتی را برای استفاده در فضاهای بزرگ ایده آل ساخته است. محصول مدل b 250 r کمپانی کارچر آلمان دارای سیستم پر کردن مخزت آب تمیز به صورت EASY CONNECT است. به منظور تأمین حداکثر ایمنی کاربر استفاده کننده از وسیله از سیستم محافظ سر در دستگاه کفشوی B 250 R استفاده شده است.  به علاوه به منظور نظافت بهتر اماکن یا محیط هایی که دارای نور کمی هستند از چراغ های LED در جلوی دستگاه B 250 R استفاده شده است. در صورتی که برس های سوییپر محصول متصل شود، آن را تبدیل به دستگاه جاروب محوطه قدرتمند به منظور نظافت صنعتی محیط های مختلف صنعتی تبدیل می نماید. دستگاه مدل B 250 R کمپانی KARCHER آلمان دارای سیستم مکنده صنعتی به منظور نظافت ناحیه هایی که در دسترس نسیت است.
اسکرابر باطری دار مدل b 250 r

زمین شوی باطری دار مدل B 150 R

دستگاه اسکرابر باطری دار مدل B 150 R کارچر آلمان با حجم مخازن آب تمیز و کثیف 150 لیتری و کارایی تئوریک 6500 متر مربعی در ساعت به منظور استفاده برای محیط های بزرگ است. قطر برس شستشوی این زمین شوی صنعتی نظافتی نیز 75 سانتی متر می باشد. ضمن اینکه بر روی دستگاه شستشوی کف B150 R شرکت KARCHER آلمان نیز مانند محصول مدل B 250 R، تمامی آپشن های نوین کارچر به کار رفته است. تکنولوژی یا سیستم مدیریت مواد شوینده،  تکنولوژی FACT یا تنظیم فشار برس و چرخش آن بر روی سطح زمین، کنترل پنل ساده و قابلیت نصب برس های سوییپر از ویژگی های بارز ماشین شستشوی B 150 R است.
اسکرابر باطری دار مدل b 150 r

اسکرابر باطری دار مدل B 90 R

اسکرابر سرنشین دار B 90 R از پر فروش ترین دستگاه شستشوی کف یا زمین دنیا می باشد. کیفیت بالای مواد یا متریال به کار رفته بر روی این محصول و همچنین طراحی ویژه  باعث تمایز آن با سایر محصولات این کلاس در جهان می باشد. قطر برس شستشوی دستگاه کف شور صنعتی مدل B 90 R کارچر 75 سانتی متر بوده و کارایی آن نیز 5600 متر مربع در ساعت است.
اسکرابر باطری دار مدل b 90 r

زمین شوی باطری دار مدل BD 50/70

اسکرابر با راننده BD 50/70 آخرین مدل زمین شوی کارچر می باشد که در ابتدای سال 2017 وارد بازار شده است و از نوین ترین طراحی های کارچر بهره می برد. قطر برس شستشوی این اسکرابر 51 سانتی متر و کارایی آن 3600 متر مربع در ساعت می باشد.
اسکرابر شارژی مدل bd 50/70

اسکرابر باطری دار مدل B 60 W

دستگاه زمین شوی B 60 W با توجه به کنترل پنل ساده و طراحی مناسب و ارگونومیک از مدل های پر کاربرد اسکرابر های دستی کارچر می باشد.قطر برس شستشوی این محصول 65 سانتی متر و کارایی آن 2600 متر مربع بر ساعت می باشد.
اسکرابر باطری دار b 60 w

زمین شوی باطری دار مدل BD 50/50

طراحی خاص زمین شوی باطری دار مدل BD 50/50 موجب شده است تا این دستگاه ابعاد بسیار کوچکی داشته باشد که با توجه به ظرفیت 50 لیتری مخازن آب تمیز و آب کثیف آن بسیار کاربردی می باشد. دستگاه زمین شوی مدل BD 50/50 شرکت KARCHER برای استفاده در محیط های کم عرض و باریک ایده آل می باشد. قطر برس شستشوی اسکرابر باطری دار مدل BD 50/50 کارچر آلمان 51 سانتی متر و کارایی آن نیز 2040 متر مربع در ساعت می باشد.
اسکرابر باطری دار bd 50/50

اسکرابر باطری دار مدل BD 43/25 C BP

اسکرابر باطری دار صنعتی مدل BD 43/25 دارای برس دیسکی بوده و قدرت مانور بالایی دارد.قطر برس شستشوی اسکرابر باطری دار مدل BD 43/25 C Bp کارچر 430 سانتی متر و کارایی آن 1720 متر مربع در ساعت می باشد.
اسکرابر باطری دار BD 43/25

زمین شوی باطری دار مدل B 40 W

زمین شوی باطری دار مدل B 40 W دارای حجم مخازن آب تمیز و آب کثیف 40 لیتری و موتور جلوبرنده می باشد. کارایی این دستگاه اسکرابر باطری دار 2000 متر مربع در ساعت بوده و همچنین قطر برس شستشوی آن نیز 508 سانتی متر است.
اسکرابر باطری دار b 40 w

اسکرابر باطری دار مدل BR 35/12

اسکرابر باطری دار مدل BR 35/12 با توجه به قابلیت چرخش و هندلینگ بالا برای استفاده در محیط هایی که موانع بسیاری در آنها وجود دارد ایده آل می باشد. راندمان کاری یا کارایی این دستگاه 1400 متر مربع در ساعت و قطر برس شستشوی آن 35 سانتی متر می باشد.
اسکرابر باطری دار BR 35/12
کارچر آلمان ( بزرگترین و مهمترین تولید کننده انواع دستگاه نظافت صنعتی در جهان )،شرکت کارن تجارت را به عنوان شریک تجاری و نمایندگی کارچر در ایران تعیین کرده است.
مطالب مرتبط:

 1. زمین شوی سرنشین دار
 2. اسکرابر دستی
 3. اسکرابر صنعتی KARCHER آلمان
 4. زمین شوی با راننده
 5. خرید دستگاه زمین شوی
 6. کف شوی صنعتی
 7. دستگاه کف شور
 8. کف ساب صنعتی
 9. اسکرابر بیمارستانی
 10. اسکرابر برقی
 11. اسکرابر شارژی
 12. دستگاه اسکرابر
 13. دستگاه شستشوی کف
کارن تجارت

در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItTelegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *