جاروبرقی صنعتی

انتخاب جاروبرقی صنعتی

امروزه انواع مختلف جاروبرقی صنعتی به منظور استفاده در اماکن متفاوت یا گوناگون کاربرد دارند. در این مقاله می خواهیم اطلاعات مختصری درباره عوامل موثر در انتخاب جاروبرقی صنعتی مناسب در اختیار شما قرار دهیم. دستگاه های مکنده دارای انواع مختلفی یوده که با توجه به کاربری مورد نیاز، هر یک از آن ها انتخاب و مورد استفاده قرار گرفته می شوند.

چهار نوع اصلی دستگاه های جارو برقی عبارتند از:

۱- جاروبرقی آب و خاک

۲- جارو برقی دائم کار

۳- مکنده ضد انفجار

۴- وکیوم خاک

۵- نوع آلودگی

با توجه به نوع آلودگی که می تواند از نوع گرد و خاک و یا مرطوب و روغنی نیز باشد، مکنده صنعتی مناسب انتخاب می شود. از  دستگاه های جارو برقی آب و خاک نیز به منظور استفاده در محیط هایی که آلودگی ها به صورت مرطوب و خشک است استفاده می شوند.

جاروبرقی صنعتی سری nt ap

میزان استفاده

مساحت محیط مورد نظر برای استفاده و میزان آلودگی که باید نظافت شود نیز از نکات مهم در انتخاب دستگاه های مکنده می باشد. برای مثال در کارخانه های بزرگ که نیاز به کارکرد دستگاه در ساعت های زیاد و به شکل پیوسته می باشد، بایستی از جارو برقی دائم کار استفاده شود و یا برای محیط های بزرگ باید از مکنده صنعتی با حجم مخزن با ظرفیت بالاتر استفاده نمود.

میزان نیاز به حمل و نقل

حمل ونقل ساده انواع دستگاه های نظافتی از تاثیر گذارترین عوامل در کارایی دستگاه ها می باشد . جاروبرقی ها نیز به منظور حمل و نقل ساده به محیط های مختلف باید دارای طراحی حرفه ای باشد. مکنده های کارچر نیز به همین منظور به شکل خاصی طراحی و ساخته شده اند.

بنابراین میزان نیاز به حمل و نقل دستگاه در محیط مورد نظر در انتخاب وکیوم صنعتی مناسب بسیار مناسب است.

جاروبرقی صنعتی سری iv

مصرف انرژی

هزینه انرژی نیز از هزینه های اصلی کارخانه های امروزی می باشد.به همین منظور انواع مختلف دستگاه های نظافت صنعتی کارچر با کمترین میزان مصرف انرژی تولید و روانه بازار می شوند. عوامل بسیار دیگری نیز در انتخاب جاروبرقی مناسب برای کارخانه ها و جود دارد که می توانید با تماس با کارشناسان کارن تجارت با آنها بیشتر آشنا شوید.

شرکت کارن تجارت بهین به عنوان نمایندگی کارچر آلمان انواع مختلف دستگاه نظافتی این شرکت شامل اسکرابر یا همان زمین شوی صنعتی، دستگاه بخارشوی، دستگاه واترجت، محصولات سوییپر، فرش شوی، پله برقی شوی، کارواش اتوماتیک و آیس بلاست را عرضه می کند.

مطالب مرتبط:

  1. جاروبرقی دائم کار
  2. قیمت جاروبرقی صنعتی
  3. جاروبرقی ضد انفجار

جاروبرقی سطلی صنعتی کارچر مدل NT48/1

این دستگاه یک جارو برقی آب و خاک فوق‌العاده قوی، کاربردی و قدرتمند است. این دستگاه دارای یک طراحی جمع و جور است که به طور خاص برای نیازهای خاص نظافتی ساختمان، خودرو و صنایع ساخته شده است.

جاروبرقی سطلی صنعتی کارچر مدل NT 27/1 بدنه فایبرگلاس

جاروبرقی حرفه ای مدل NT27/1 کارچر (کرشر) آلمان با حجم مخزن زباله ۲۷ لیتری، فیلتر آن از نوع کارتریجی است که قدرت فیلتراسیون زیادی به این دستگاه می دهد.

جاروبرقی صنعتی کارچر مدل NT 22/1 AP

جاروبرقی صنعتی آب و خاک مدل NT 22/1 Ap یک دستگاه جمع و جور، سبک و در عین حال قدرتمند می باشد که برای مصارف صنعتی و نیمه صنعتی تویط کمپانی شهیر کرشر آلمان طراحی و تولید شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *