مشکلات بخارشوی

مشکلات بخارشوی‌ها

این روزها از دستگاه بخارشوی برای نظافت انواع سطوح استفاده می‌شود. کار با این دستگاه‌ها بسیار راحت و مقرون به صرفه است. بخارشوی‌ها برای نظافت فقط از بخار آب با دمای بالا استفاده می‌کنند و می‌توانند انواع سطوح را ضدعفونی کنند. ولی نکته مهم و قابل توجه نحوه نگهداری دستگاه است. هر دستگاهی باید طبق اصول و درست نگهداری شود تا عمر مفید طولانی داشته باشد.

در این مطلب سعی میکنیم روش نگهداری درست بخارشوی‌های کارچر را به شما آموزش دهیم و شما را با انواع مشکلات بخارشوی‌ها آشنا کنیم. اگر در کار کردن با این دستگاه‌ها به مشکل خوردید می‌توانید قبل از تماس با خدمات پس از فروش، مطلب عیب‌یابی بخارشوی کارچر را مطالعه بفرمایید.

انواع مشکلات بخارشوی‌های کارچر و راه‌حل آن

چرا درب مخزن بخارشوی کارچر باز نمی‌شود؟

۱- ممکن است بعد از مدتی استفاده از بخارشوی در باز کردن درب مخزن بخارشوی دچار مشکل شوید. این موضوع در پی عدم نگهداری درست دستگاه ایجاد می‌شود.

عیب یابی بخارشوی

چرا با وجود پر بودن مخزن چراغ کمبود آب روشن است؟

۲- توجه داشته باشید که دستگاه بخارشوی بعد از مدتی استفاده باید رسوب‌گیری شود. در غیر این صورت ممکن است برای مثال سنسور تشخیص سطح آب درست کار نکند.

عیب یابی بخارشوی کارچر

چرا بعد از نظافت با بخارشوی کارچر رد آب روی سطح می‌ماند؟

۳- ممکن است بعد از نظافت با بخارشوی متوجه رد آب بر روی سطوح شوید. در این صورت بهتر است از آب با املاح کمتر استفاده کنید.

عیب یابی بخارشوی کرشر

چرا بخارشوی کارچر بخار نمی‌کند؟

۴- در نظر داشته باشید بعد از کارکرد طولانی هر دستگاهی نیاز به سرویس دارد تا بتواند بهتر و موثرتر کار کند. درمورد دستگاه بخارشوی نیز اگر دستگاه به موقع سرویس نشود ممکن است پمپ آن به خوبی کار نکند و مشکل ایجاد کند.

تعمیرات بخارشوی کرشر

چگونه لوله‌های بخارشوی کارچر را رسوب‌زدایی کنیم؟

۵- اگر برای دستگاه‌های بخارشوی از آب با املاح بالا استفاده کنید بعد از مدتی رسوب ایجاد شده و باعث افت کیفیت عملکرد دستگاه می‌شود. برای از بین بردن این رسوبات می‌توانید از رسوب‌زدای کارچر استفاده کنید.

تعمیرات بخارشوی

چرا از مخزن دستگاه بخارشوی کارچر صدای خروج هوا می‌آید؟

۶- در صورت شنیدن صدای خروج هوا از مخزن دستگاه اگر دستگاه به درستی کار نمی‌کند لازم است با بخش خدمات پس از فروش کارچر تماس بگیرید.

تعمیرات بخارشوی کارچر

بخارشوی‌های کارچر

بخارشوی خانگی کارچر مدل SC1 Floor Kit

بخارشوی کارچر sc1 کوچکترین بخارشوی خانگی است که توسط شرکت کرشر طراحی و ساخته شده است. با این دستگاه به راحتی می توانید ۹۹٫۹۹% باکتری ها و میکروب ها را از روی سطوح پاک کنید.

بخارشوی خانگی کارچر مدل SC3

بخارشوی خانگی SC3 کارچر یک دستگاه نظافتی کار امد برای استفاده در منزل میباشد .این بخار شوی میتواند محیطی کاملا پاکیزه را بدون استفاده از مواد شوینده در اختیار شما قرار دهد.

بخارشوی خانگی کارچر مدل SC5 Premium

۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۸

بخارشوی خانگی کارچر مدل SV 1802

۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۸

بخارشوی خانگی کارچر مدل SV7

بخارشوی SV7 ترکیبی از یک بخارشوی قوی و جاروبرقی است که به آن امکان می‌دهد میعان بخار راجمع کند و در عین حال زباله‌ها را مانند یک جاروبرقی مکش کند.

بخارشوی خانگی کارچر مدل SC5

۲۶ شهریور, ۱۳۹۷

بخارشوی خانگی کارچر مدل SC4

۲۶ شهریور, ۱۳۹۷

بخارشوی خانگی کارچر مدل SC2

حدود ۵ تا ۶ دقیقه زمان لازم است تا آب بخارشوی کارچر sc2 گرم شود و دستگاه آماده شود و با هر یک لیتر آبی که داخل بخارشوی می ریزید می توانید حدود ۷۵ مترمربع را نظافت کنید.

بخارشوی خانگی کارچر مدل SC1

۲۶ شهریور, ۱۳۹۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *