کاربرد جاروبرقی صنعتی در صنایع خودروسازی

کاربرد جاروبرقی صنعتی در صنایع خودروسازی

کاربرد جاروبرقی صنعتی در صنایع گوناگون

جاروبرقی صنعتی یک نوع دستگاه نظافت صنعتی پر کاربرد و حرفه ای می باشد که به منظور جارو کردن و جمع آوری انواع آلاینده ها و آلودگی ها مورد استفاده قرار  می گیرد. از این دستگاه کاربردی در صنایع بزرگ و کوچک مختلف می توان استفاده نمود. فیلتر های استفاده شده در دستگاه های مکنده صنعتی ، همه ذرات ریز و معلق را به خود جذب کرده و اجازه بازگشت آن را به محیط نداده و محیط را عاری از ذرات آلرژی زا و مضر می کند، همین امر باعث شده تا دستگاه با محیط زیست نیز سازگار باشد. وظیفه جاروبرقی صنعتی به طور کل جمع آوری انواع آلودگی های خشک و تر و انتقال این آلودگی ها به مخزن زباله خود است.

بهره گیری از دستگاه جاروبرقی صنعتی در صنایع خودروسازی

صنعت خودرو سازی از صنایع بسیار مهم و مورد توجه در اکثریت کشور ها است. در طول زمان و با پیشرفت زندگی ماشینی و هنچنین افزایش چشمگیر جمعیت، صنعت خودرو سازی یکی از پر درآمد ترین صنایع در بسیاری از کشور های بزرگ و پر جمعیت شد. بحث نظافت در این صنایع بسیار مهم نیز به نسبت وسعت و بزرگی صنعت، مهم و قابل توجه می باشد. در بخش رنگ آمیزی رنگ های پاشش شده که عموماً از نوع پودری می باشند فضای اطراف را نیز پوشش می دهد، در اینجاست که یک دستگاه نظافتی مناسب مانند جاروبرقی صنعتی می تواند در جمع آوری و تمیز کردن این آلودگی قدرتمند و کاربردی باشد. براده های آهن و آلودگی ها مختلفی که در چنین محیط هایی وجود دارند، نیازمند استفاده از جارو برقی قدرتمند برای انجام فرایند نظافت است.

صنایع خودرو سازی به دلیل اهمیت بالا و جایگاه مناسبی که در اقتصاد کشورها  دارد ، می بایست همواره تحت نظارت و توجه خاص قرار بگیرد، بدین منظور استفاده از یک دستگاه برای انجام فرایند نظافت در این محیط های بسیا حساس، الزامی می باشد .

فاکتور های مهم و کاربردی در انتخاب دستگاه جاروبرقی

جاروبرقی صنعتی نیز همانند سایر دستگاه های نظافتی در انواع مختلف و با کارایی ها و کاربردهای بسیار متنوع و مختلف تولید می شود ، که با توجه به نوع فعالیت، میزان و نوع آلودگی مورد نظر انتخاب می شوند ، فاکتور های دیگری نیز در انتخاب دستگاه مکنده صنعتی تاثیر گذار هستند که در ادامه اختصاراً توضیح خواهیم داد :

با توجه به موارد استفاده جاروبرقی در صنایع خودروسازی ، میزان قدرت موتور مکنده ، حجم مخزن ، تعداد موتور تعبیه شدهبر  روی دستگاه ، نوع فیلتر به کار برده شده در دستگاه و مهم تر از همه میزان استفاده از دستگاه ( جاروبرقی ها در انواع دائم کار نیز تولید می شوند که برای صنعت خودرو سازی مناسب تر هستند، این دستگاه ها می توانند بدون وقفه مدت زمان بسیار زیادی را به صورت دائمی روشن بوده و عملیات نظافت را انجام دهند ) متفائت می باشند.

قیمت جاروبرقی صنعتی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *