کاربرد جاروبرقی صنعتی در صنایع سرامیک

کاربرد جاروبرقی صنعتی

تولید سرامیک، کاشی، ظروف چینی و بسیاری محصولات دیگر در کارخانه ها باعث پدید آمدن انواع آلودگی های خشک و مرطوب در محیط می شود. این آلودگی ها هم از نظر زیبایی محیط کارخانه را دچار مشکل می کند، هم فرایند تولید را دچار اختلال کرده و باعث می شود سلامتی کارکنان مجموعه به خطر بیفتد. با توجه به موارد ذکر شده می توان به اهمیت نظافت در این گونه محیط های صنعتی اشاره نمود.

در کارخانه های صنایع سرامیک نیز بخش های مختلفی نظیر خطوط تولید، سالن های تولید، انبارها و همچنین محوطه ها وجود دارند که می بایست به شکل کاملاً مکانیزه و حرفه ای نظافت شوند. تجهیزاتی مانند زمین شوی ها، دستگاه های جاروبرقی صنعتی، دستگاه های شستشوی فشار قوی آب، جاروهای محوطه صنعتی (سوییپرها)، بخارشوی ها از جمله تجهیزات پرکاربرد و بسیار حرفه ای به منظور نظافت صنعتی در صنایع سرامیک می باشند.

جاروبرقی صنعتی سری IV 100/40

در این مقاله می خواهیم به نظافت محیط و ماشین آلات موجود در صنایع و کارخانه های سرامیک با استفاده از دستگاه جاروبرقی بپردازیم:

دستگاه های جاروبرقی صنعتی، تجهیزاتی محبوب، فوق العاده و بسیار حرفه ای به منظور جمع آوری انواع آلودگی های موجود در محیط و بر روی ماشین آلات می باشند. این تجهیزات صنعتی در انواع گوناگونی موجود هستند که جاروبرقی ای که مناسب استفاده در کارخانه های تولید کاشی و سرامیک می باشند، به صورت آب و خاک می باشد.

در محیط ممکن است علاوه بر گرد و غبار و خرده هایی که در زمان تولید کاشی و سرامیک در محیط ایجاد می شود، انواع آلودگی های مرطوب با توجه به عامل های مختلف ممکن است در محیط اتفاق بیفتد. دستگاه های جاروبرقی صنعتی سطلی از لحاظ تعداد موتور، حجم مخازن، قدرت مکش، توان کاری، جنس بدنه و ابعاد با توجه به برند و مدل دارای انواع و اقسام متفاوتی می باشند.

جاروبرقی صنعتی سری iv

توصیه می شود از جاروبرقی ای به منظور استفاده در صنایع سرامیک استفاده نمایید که دارای حجم مخزن بزرگ، موتور قوی حتی موتور توربینی، توان مکش فوق العاده و … استفاده نمود. حتی می توانید آلودگی هایی که بر روی تجهیزات و تسمه نقاله ها وجود دارد به وسیله ی دستگاه مکنده صنعتی تمیز نمایید. برای نظافت صنعتی بخش ها و ناحیه های گوناگون در کارخانه، جارو برقی دارای چرخ های روان و متحرک می باشد. همچنین جنس خرطومی دستگاه باید مقاوم باشد تا در برابر عوامل مختلف دچار پارگی و صدمه نشود.

به علاوه جنس بدنه دستگاه مکنده باید طوری باشد که در برابر عوامل و خطرات ناگهانی ای که ممکن است اتفاق بیفتد از خود مقاومت و پایداری نشان دهد. معمولاً جاروبرقی از جنس بدنه استیل، مناسب دستگاه به منظور استفاده در صنایع سرامیک و کاشی می باشد.

لازم به ذکر است در کارخانه ها یا صنایع سرامیک از دستگاه جاروبرقی صنعتی به منظور انتقال و جابجایی مواد استفاده می شود تا بتوان به منظور استفاده و تولید اقلام دیگر از آن ها استفاده نمود.

حتماً قبل از خرید دستگاه جارو برقی با کارشناسان حوزه صنعت نظافت مشورت نمایید تا بتوانند به شما بهترین پیشنهاد را بدهند.

جاروبرقی سطلی صنعتی کارچر مدل NT48/1

این دستگاه یک جارو برقی آب و خاک فوق‌العاده قوی، کاربردی و قدرتمند است. این دستگاه دارای یک طراحی جمع و جور است که به طور خاص برای نیازهای خاص نظافتی ساختمان، خودرو و صنایع ساخته شده است.

جاروبرقی سطلی صنعتی کارچر مدل NT 27/1 بدنه فایبرگلاس

جاروبرقی حرفه ای مدل NT27/1 کارچر (کرشر) آلمان با حجم مخزن زباله ۲۷ لیتری، فیلتر آن از نوع کارتریجی است که قدرت فیلتراسیون زیادی به این دستگاه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *