10% تخفیف خرید محصولات خانگی از کرشرسنتر مشهد به مناسبت افتتاح این شعبه

کارن تجارت در شبکه های اجتماعی

نظافت صنعتی فروشگاه

جاروبرقی AD4 کارچر آلمان دارای توانایی ویژه جمع آوری زباله های داغ . فروش انواع جاروبرقی های خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی کارچر آلمان با گارانتی یکساله و خدمات پس از فروش پانزده ساله.

جاروی خاک
جاروبرقی صنعتی
دستگاه جاروبرقی نیمه صنعتی
قیمت جاروبرقی
خرید جاروبرقی کارچر
جاروی صنعتی خاک

از جمله ویژگی های خاص اسکرابرهای کارچرامکان انتخاب بین دو نوع برس غلطکی ودیسکی در آنها می باشد. کمپانی کارچر با در نظر گرفتن شرایط محیط ، نیازها و سلایق مشتریان تقریبا در تمامی مدل های اسکرابرهای خود امکان انتخاب بین این دو نوع برس را برای مشتری فراهم نموده است. در واقع برس های دیسکی برای سطوح صیقلی و مکان هایی که دارای مساحت بالا بوده و سرعت نظافت بالاتری را نیاز دارند مناسب تر می باشند و برس های غلطکی با سرعت چرخش بیشتر و فشار بالاتری که بر سطح وارد می کنند برای مکان هایی مناسب می باشند که دارای آلودگی های عمقی و چسبنده بوده و نیازمند نظافت عمیق تری می باشند علاوه بر اینکه در برس های غلطکی قابلیت جمع آوری زباله نیز اضافه شده است به طوری که مخزنی مجزا برای این عملیات پیش بینی شده است و در حین شستشو شدن زمین بوسیله برس ، تمامی زباله های پیش روی دستگاه جمع آوری شده و به مخزنی مخصوص انتقال می یابند و دستگاه به صورت همزمان به عنوان یک اسکرابر همراه با سوییپر عمل می نماید . قابل ذکر است حتی پس از خرید دستگاه بسته به شرایط محیط ، تمایل و نیاز مشتری این امکان برای وی وجود دارد که با ارسال دستگاه برای خدمات پس از فروش و خرید باکس برس دیسکی یا غلطکی برس دستگاه را تعویض نماید و در کل ویژگی یاد شده امکانی است که تا امروز در سایر برندهای دستگاه های زمین شوی مقدور و میسر نمی باشد.

برس اسکرابر

کاربرد دستگاه های زمین شوی شارژی در بیمارستان ها ، درمانگاه ها و مراکز پزشکی
گارانتی کارن تجارت = ضمانت در خرید
تلفن : ۰۲۱۵۴۰۹۱
وبسایت: http:/karcherco.ir

زمین شوی صنعتی
دستگاه اسکرابر
اسکرابر آنتی باکتریال

دستگاه زمین شوی صنعتی سرنشین دار مدل BD 50/70 R دارای امکانات فوق العاده ای می باشد که در ادامه به برخی از این ویژگی ها اشاره می نماییم.

این دستگاه دارای فضایی برای حمل سبد مخصوص تجهیزات نظافتی است و به راحتی می توانید انواع تی و جاروی دستی را بر روی بدنه اسکرابر نصب و حمل کنید.
محفظه قرارگیری باطری ها بسیار در دسترس بوده و تعویض آنها به سادگی امکان پذیر است
برخورداری از تیغه خشک کننده oil resistance که بسیار مقاوم و ضد سایش بوده و با طراحی ویژه خود در جمع آوری آب پس از شستشو بسیار کارا و قوی عمل می نماید
گارانتی کارن تجارت = ضمانت در خرید
تلفن : ۰۲۱۵۴۰۹۱
وبسایت : https://karcherco.ir

زمین شوی با راننده
قیمت اسکرابر سرنشین دار
خرید اسکرابر
اسکرابر
دستگاه اسکرابر
فروش اسکرابر
اسکرابر باطری دار
زمین شوی شارژی
زمین شوی karcher

کاربرد دستگاه های اسکرابر اداری در سازمان ها، شرکت ها و ارگان ها.

زمین شوی حرفه ای اداری
اسکرابر اداری
دستگاه اسکرابر صنعتی

از جمله ویژگی های خاص زمین شوی های کارچر برخورداری از تیغه Oil resistant   است. این تیغه ها ویژگی های خاص و منحصر به فردی دارند که منجر به افزایش کیفیت شستشو ، جمع آوری آب به صورت کامل و بهبود عملکرد کلی زمین شوی می شود.

تیغه های لاستیکی زمین شوی های کارچر آلمان از جنس Oil resistant  ، بسیار مقاوم و ضد سایش و کم اصطحکاک هستند . این تیغه ها نسبت به تیغه های لاستیکی استفاده شده بر روی سایر زمین شوی ها کاملا متفاوت بوده و از طول عمر بسیار بالاتری برخوردار می باشند .

تیغه های مذکور دارای شیارهای متعددی برای جمع آوری آب می باشند که فاصله آنها از یکدیگر ۱ سانتی متر است. و به این علت در مقایسه با سایر تیغه های لاستیکی ( که در کل طول خود از شیارهای کمتری برخوردار می باشند ) دارای راندمان بسیار بهتر و بالاتری در جمع آوری آب هستند . به نحوی که پس از شستشو و جمع آوری آب توسط زمین شوی های کارچر کوچکترین ردی از آب بر روی زمین باقی نخواهد ماند .

این تیغه ها دو لبه بوده و در صورت آسیب دیدگی یک طرف تیغه لاستیکی، می توان از لبه دیگر آن استفاده نمود .

نحوه قرار گیری این تیغه ها در قسمت عقب زمین شوی های کارچر به شکل محدب است و این نحوه قرارگیری نیز باعث افزایش راندمان کاری این تیغه ها هنگام جمع آوری آب در مقایسه با تیغه های v شکل و U  شکل می گردد .

تیغه دستگاه زمین شوی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *