فروش و پشتیبانی ۵۴۰۹۱-۰۲۱ | حساب کاربری ✔اسکرابر✔جاروبرقی✔بخارشوی✔کارواش✔مبل شوی✔فرش شوی
خرید بهترین جاروبرقی خانگی

جاروبرقی مخصوص حیوانات خانگی

اگر سگ یا گربه خانگی دارید، سر و کله زدن با خز و موهای ریخته شده روی فرش یکی از کارهای روزمره‌تان خواهد بود. موی حیوانات خانگی در همه جای خانه پخش می‌شوند و به عمق فرش‌ها نفوذ می‌کنند. ممکن است دستگاه جاروبرقی شما توان مقابله با موی حیوانات را نداشته باشد و به همین دلیل فکر کنید که زمان تعویض آن رسیده است. تصمیم به خرید یک جاروبرقی جدید گرفته‌اید و متوجه می‌شوید که شرکت‌های تولید کننده، جاروی مخصوص حیوانات خانگی دارند. درست است که شما با موی حیوانات خانگی مشکل دارید، اما آیا جاروهای مخصوص حیوانات بهتر از جاروهای عادی هستند؟

لزوماً نه!

اما در بعضی موارد بله

بهترین مثال برای درک بهتر از نحوه بیرون کشیدن موی حیوانات خانگی از بافت فرش‌ها، فکر کردن به موهای سر خودتان است. زمانی که موی خود را شانه می‌زنید، موهای قدیمی‌تر و سست‌تر از لابلای موهایتان بیرون کشیده می‌شوند. در واقع شانه کردن مو یک روش بسیار موثر برای بیرون کشیدن موهای قدیمی است. بسیاری از مردم در مورد شانه و چنگک‌های مخصوص فرش چیزی نمی‌دانند. استفاده از این چنگک‌ها بهترین راه برای بیرون کشیدن مو از بافت فرش‌ها و است. استفاده از این چنگک‌ها همچنین برای شل کردن الیاف فرش بسیار عالی است، به این ترتیب جاروبرقی‌ها هم بهتر عمل می‌کنند.

 

مزایای استفاده از جاروبرقی مخصوص حیوانات

بیشتر جاروبرقی‌های حیوانات خانگی ویژگی‌های منحصر به فردی ارائه می‌دهند که باعث می‌شود ارزش خرید داشته باشند. این جاروها برای تمیز کردن فرش‌ها باید برس قوی‌تری داشته باشند. بسیاری از جاروبرقی‌های مخصوص حیوانات، توانایی تمیز کردن لوازم و اثاثیه منزل را هم دارند. موی حیوانات خانگی فقط روی فرش‌ها نمی‌چسبند. همه جا پخش می‌شوند بنابراین اگر حیوان خانگی دارید، باید جارویی برای تمیز کردن مبلمان و اثاثیه منزل هم داشته باشید. یکی دیگر از آلودگی‌های مربوط به حیوانات خانگی، سلول‌های مرده پوست آن‌ها است. ممکن است اکثر جاروبرقی‌های عادی بتوانند مو و پرز حیوانات را جمع کنند اما برای تمیز کردن سلول‌های مرده پوست و مواد آلرژی‌زا داشتن یک جاروبرقی فیلترهپا الزامی است.

نظافت عمقی فرش

جاروهای مخصوص حیوانات، به عمق الیاف فرش نفوذ می‌کنند و مو و آلودگی‌های مربوط به حیوانات خانگی را از آن خارج می‌کنند. قدرت مکش و تجهیزات خاص این جاروها بیرون کشیدن موی حیوانات را آسان می‌کند. فیلترهای کارآمد و مخصوص ذرات میکروسکوپی این جاروها، ذرات میکروسکوپی به اندازه ۰٫۳ میکرون را به دام می‌اندازد.

شیوه‌های نوین

اگر مدتی از یک حیوان خانگی نگهداری کرده باشید، از ریختن موی آن‌ها تقریباً در همه جای خانه آگاهید. اگر به این مساله عادت کرده باشید که هیچ اما اگر به دنبال راهی برای خلاص شدن از شر این موهای ریخته شده در همه جای خانه هستید؛ شیوه‌های نوینی هم وجود دارد.

جاروبرقی‌های حیوانات خانگی مخصوص تمیز کردن کف و اثاثه یا لوازم داخلی طراحی شده اند، اما شیوه نوین این است که حیوان خانگی خود را جاروبرقی بکشید. به این ترتیب ریزش موی آن‌ها به طور چشمگیری کاهش خواهد یافت و شما هم آرامش خواهید داشت. جارو کردن موهای سست‌ شده از روی  پوست حیوانات خانگی این‌روزها به روالی پرطرفدار تبدیل شده، چون انجام آن کار بسیار ساده‌ای است. این روش می تواند برای بار اول تجربه جالبی برای حیوان خانگی شما نباشد اما اگر آنها را از قبل آماده کنید، می تواند برای هر دوی شما آسان باشد. در صورت استفاده صحیح از تجهیزات و آگاهی کامل، این روش کاملا بی‌خطر است و البته بسیار موثرتر از جارو کشیدن کل خانه است.

انتخاب جاروبرقی مخصوص حیوانات

هر کسی که خانه خود را با یک دوست خز دار به اشتراک بگذارد می‌‌داند که جاروبرقی‌های معمولی به ندرت می‌توانند موهای حیوانات را از فرش بیرون بکشند. موی حیوانات می‌توانند در همه جای خانه پخش شوند. جاروهای مخصوص حیوانات مکش فوق‌العاده و برس‌های نیرومندی دارند. این دستگاه‌ها فیلتراسیون و مکانیسم خوبی دارند که به خوبی ذرات را بیرون می‌کشند. برخی از این دستگاه‌ها روی فرش‌ها خوب عمل می‌کنند و برخی دیگر روی سطوح سخت. در هنگام انتخاب جاروی مخصوص حیوانات باید به محل مورد علاقه حیوانات خود هم فکر کنید. اگر مکان مورد علاقه آن‌ها یک مبل باشد، به یک جاروی خوب مخصوص مبلمان و لوازم و اثاثیه منزل نیاز دارید. اگر محل مورد علاقه آن‌ها پله‌ها است به جارویی نیاز دارید که خیلی سنگین نباشد. و درست مثل هر نوع انتخاب دیگری، شما باید در مورد اولویت‌های خود در انتخاب جاروبرقی، فکر کنید.

 

جاروبرقی‌های چندمنظوره کارچر

دستگاه‌های زیادی با ادعای ” جاروبرقی‌های مخصوص حیوانات خانگی” در بازار وجود دارند. اما آیا واقعاً موثر هستند؟

بعضی از آن‌ها به طور کلی دستگاه‌های قدرتمندی هستند اما بعضی دیگر در جمع‌آوری موی حیوانات قدرتمندتر عمل می‌کنند.

اگر قیمت جاروبرقی مخصوص حیوانات خانگی بیشتر از بودجه مدنظرتان باشد، یا فضای کافی برای نگهداری تجهزات مختلف نداشته باشید؛ فقط داشتن یک جاروبرقی با قدرت مکش عالی و یک شانه فرش کافی است.

جاروبرقی‌های چند منظوره کارچر، امکان انجام همه کارهای نظافتی احتمالی را به شما می‌دهند. سیستم‌ فیلتراسیون ویژه و لوازم جانبی منحصر به فرد جاروبرقی‌های قدرتمند کرشر، امکان نظافت و بیرون کشیدن انواع آلودگی‌ها را از سطوح فرش و مبلمان برایتان فراهم می‌کنند.

چه آلاینده‌های خشک ، چه مرطوب ، درشت یا ریز ، جاروبرقی های چند منظوره Kärcher همه کثیفی ها را از بین می برد. به خصوص برای کسانی که با آلرژی مبتلا هستند و یا کسانی که حیوانات خانگی دارند، جاروبرقی‌ Kärcher سطوح پارچه ای نظیر فرش ، مبلمان اثاثه یا لوازم داخلی ، تشک ، صندلی های اتومبیل را کاملاً تمیز می‌کنند.

کارن تجارت

در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItTelegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *