جاروبرقی سری iv

جاروبرقی های سری IV کارچر آلمان

کارچر آلمان سال ها است که به عنوان بزرگترین تولید کننده انواع دستگاه های نظافت صنعتی در جهان در حال فعالیت می باشد. این شرکت محصولات بسیار متنوعی همچون: اسکرابر ، بخارشوی صنعتی، جاروبرقی صنعتی ، واترجت و …… را تولید می کند. همچنین هر یک از دسته بندی های فوق نیز در انواع بسیار متنوعی تولید می شوند تا بتوانند پاسخگوی نیاز های نظافتی محیط ها و صنایع گوناگون باشند. برای مثال انواع مکنده صنعتی کارچر در انواع آب و خاک ( به منظور استفاده عمومی ) جاروبرقی هتلی ( به منظور جمع آوری آلودگی های خشک ) جارو برقی ضد انفجار ( به منظور استفاده در محیط های مستعد انفجار ) و مکنده دائم کار یا همان جاروبرقی های سری IV می باشد. در این نوشتار قصد داریم تا شما را با این سری از وکیوم های کارچر بیشتر آشنا کنیم.
سری IVC جاروبرقی های کارچر به منظور استفاده در محیط های تمام صنعتی و کارکرد دائم طراحی و ساخته شده اند. همچنین این محصولات با دو نوع موتور توربینی کلاس سوپر و موتور کلاس میانی عرضه می شوند. دستگاه های مکنده ای که از موتور توربینی استفاده می کنند توانایی کار کردن ۲۴ ساعته را دارند و جاروبرقی هایی که دارای موتور های کلاس میانی هستند، تا ۳ ساعت بدون وقفه می توانند فعالیت کنند. همچنین جاروبرقی های سری IV کارچر در دو مدل ۱۰۰ لیتری و ۶۰ لیتری با موتورهای متنوع طراحی و تولید می شوند.در بخش پایینی با انواع جارو برقی های این سری آشنا می شوید.

جاروبرقی صنعتی سری IV 100 کارچر

مکنده صنعتی سری IV 100 کارچر در سه مدل با موتورهای ۷۵۰۰، ۵۵۰۰ و ۴۰۰۰ واتی تولید می شود. این سری از مکنده های کارچر دارای مخزن ۱۰۰ لیتری می باشد و فیلتر آنها از نوع فیلتر سری M  کارچر می باشد که طول عمر بالا و قدرت مکش مناسب را برای این دستگاه ها تضمین می کند. همچنین این دستگاه ها به منظور کار تمام وقت و ۲۴ ساعته طراحی و ساخته شده اند. این محصولات معمولا در صنایع سنگین همچون نفت و گاز، سیمان، آهن، فولاد، نساجی، خودرو و …. مورد استفاده قرار می گیرند.
جاروبرقی آب و خاک

IV 100/75

جاروبرقی دائم کار

IV 100/55

مکنده صنعتی

IV 100/40

جاروبرقی صنعتی سری IV 60

این سری از جارو برقی های کارچر قابلیت ارائه در دو مدل با موتورهای توربینی و AC را دارد. در صورت استفاده از موتور توربینی این دستگاه نیز توانایی کار مداوم و ۲۴ ساعته را خواهد داشت و در صورت استفاده از موتورهای AC توان کارکرد دستگاه تا ۳ ساعت بدون وقفه خواهد بود. استفاده از فیلتر تمیز کننده در این دستگاه قدرت مکش و طول عمر مکنده را افزایش می دهد.
جاروبرقی iv

IV 60/30

جارو برقی دو موتوره

IV 60/24-2

جاروبرقی سه موتوره

جاروبرقی های سری IV

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *