فروش و پشتیبانی ۵۴۰۹۱-۰۲۱ | حساب کاربری ✔اسکرابر✔جاروبرقی✔بخارشوی✔کارواش✔مبل شوی✔فرش شوی

جاروبرقی کارچر کمکی موثر برای جلوگیری از گرد و غبار در خانه

جاروبرقی کارچر

نکاتی برای جلوگیری از گرد و خاک در منزل به کمک جاروبرقی کارچر

گرد و غبار چیزی است که ما با آن آشنا هستیم جاروبرقی کارچر تا حد زیادی به رفع این مشکل کمک می کند .

جای تعجب نیست که ما کار نظافت خانه را دوست نداریم. در اینجا چند نکته برای مراقبت از خانه در مقابل گرد و خاک آورده شده‌است علاوه بر این نکات ، توجه داشته باشید که ابزار های نظافت نیز نقش مهمی دارند. برای مثال جاروبرقی اغلب در زمان کار گردو غبار ریز از خود منتشر می کند که به روی وسایل می نشیند از این نظر جاروبرقی خانگی کارچر بهترین عملکرد را داشته چرا که هیچگونه غباری پس نمی دهد. این امر هم به خاطر نوع فیلتر ها و هم به خاطر جریان صحیح خروج هوای موتور می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نمایندگی کارچر در ایران بر روی لینک شرکت کارشر در ایران کلیک کنید.

تهویه هوا نقطه مقابل گرد و خاک

تاثیر جاروبرقی کارچر در کاهش گرد و خاک.

افزایش رطوبت باعث کاهش گرد و غبار می شود و از پخش  آن در خانه شما جلوگیری می کند به خصوص در ماه‌های زمستان، به این دلیل که گرما باعث خشک شدن رطوبت از سطح اجسام می شود که همین امر پخش شدن گرد و غبار را به دنبال دارد. یکی از ویژگی های مهم دستگاه های ساخته شده توسط کمپانی کارچر کمک به افزایش رطوبت در دمای هوای محیط است که این فناوری باعث کاهش گرد و خاک می شود به این دلیل جاروبرقی کارچر در رده بهترین هاست.

با توجه به موارد ذکر شده شما می توانید در فصل سرما ، یک کاسه آب روی شوفاژ قرار دهید. آب تبخیر شده باعث مرطوب شدن دمای محیط می‌شود. اما فقط برای مدت کوتاهی تهویه می‌شود و دائمی نیست، راه دیگر باز گذاشتن پنجره ها برای مدتی کوتاه است چون باز گذاشتن پنجره‌ها برای مدت زیادی باعث می‌شود گرد و غبار از بیرون وارد خانه شما شود.

پارچه‌های microfiber یا حوله ای

این پارچه ها به خاطر اثر آنتی استاتیک شان به خوبی کار می‌کنند. چون حتی بدون رطوبت، ذرات گرد و غبار به بافت microfibre می چسبند. که به این معنی است که آن‌ها برای نظافت مبلمان که به آب حساسند عالی هستند. اما هنگام استفاده از پارچه حوله ای برای اساسیه براق دقت کنید چرا که الیاف  microfibres می‌توانند آن‌ها را خراش دهند و یا جلای آن ها را از بین ببرند.

قفسه هایی که خاک زیادی برویشان می نشیند را نیز می‌توانید با استفاده از یک قلم مو تمیز کنید.

نبرد با گرد و غبار در خانه

مبلمان عتیقه در خانه وسیله جذب خاک هستند. با این حال هرگز نباید این اقلام حساس را با یک پارچه مرطوب تمیز کنید. برای تمیز کردن منظم، پس از جاروبرقی کارچر از یک duster خشک استفاده کنید.

جاروبرقی مخصوص نظافت مبلمان

همچنین برای عتیقه جات که با برس زبر مشکل دارند. سعی کنید از آب به هیچ وجه استفاده نکنید و تنها مواد شوینده مناسب را بر روی چوب و یا روکش استفاده کنید.

شوفاژ ها

در طول زمستان بعد از استفاده جاروبرقی کارچر هیچ گونه گرد و غباری در شیارهای شوفاژ جمع نمی شود. و در تابستان با یک برس باریک به راحتی شیار ها را تمیز کنید. اگر برس باریک در خانه ندارید یک پارچه برزنتی بر روی یک خمیر سیلیکونی بکشید تا گرد و خاک را از شکاف ها محو کنید.

جاروبرقی karcher

کاربرد جاروبرقی کارچر براینظافت رادیاتورها

همچنین می‌توانید از بخارشوی کارچر برای شوفاژ ها استفاده کنید. یک حوله را پشت و یکی را زیر شوفار نگه دارید و شیار ها را با استفاده از جت بخار تمیز کنید.

فرش‌ها و پرده‌ها

فرش‌ها و پرده‌ها  از جمله جذاب ترین مکان ها برای گرد و غبار هستند. بنابراین فرش باید به طور مرتب جارو شود. از پرده های سبک برای متوقف کردن ذرات گرد و غبار در همه جای خانه استفاده کنید چرا که این پرده ها با جریان هوا تکان می خورند به همین دلیل باد حاصل شده از درون خانه گرد و غبار را به بیرون انتقال می دهند.

جاروبرقی مخصوص نظافت فرش

جاروبرقی مخصوص نظافت فرش

پس از جارو کردن فرش ها با جاروبرقی کارچر نوبت نظافت پرده هاست پرده‌ها را چندین بار در سال بشویید. زمانی که هنوز مرطوب هستند پرده‌ها را دوباره آویزان کنید تا از چروک شدن آنها جلو گیری شود.

پنجره ها

جاروبرقی کارچر برای داخل خانه مناسب ترین گزینه است اما بیرون خانه:

نردبان متحرک و سطل‌های زباله برای تمیز کردن پنجره‌های مرتفع برای مثال در یک گلخانه کافی است اما این کار بسیار خسته کننده و سخت است. در اینجا یک راه‌حل بهتر وجود دارد  دستگاه شیشه شوی کارچر همراه با لوله های تلسکوپی که با سرعت زیادی شیشه ها شستشو می دهد و زمان لکه شدن مجدد آن ها افزایش می دهد زیرا با این دستگاه به قدری سطح شیشه ها خوب پاک می شود که به سختی دوباره گرد غبار روی آن می نشیند.

و در حالی که تمیز کردن شیشه ها نیمی از راه است , از قالب پنجره غافل نشوید آن‌ها را با مقداری آب همراه یک پاک کننده و یک دستمال تمیز کنید . از یک حوله کمی مرطوب استفاده کنید. شکاف های موجود در کنج قالب پنجره ها را می‌توان با جاروبرقی کارچر تمیز کرد.

لینک های مرتبط:

کارن تجارت

در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItTelegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *