اسکرابر باطری‌دار و باطری اتوماتیک

اسکرابر باطری دار

اسکرابر باطری‌دار

انواع مختلف دستگاه‌های شستشوی کف یا زمین به منظور نظافت صنعتی محیط‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. دستگاه‌های نظافت کف را از جهات مختلفی می‌توان تقسیم‌بندی نمود. از نظر نوع تامین انرژی دستگاه‌های نظافت یا شستشوی کف به دو دسته زمین‌شوی برقی و اسکرابر باطری‌دار تقسیم می‌شوند.

بدیهی است که تمامی زمین‌شوی‌های با راننده از نوع باطری‌دار می‌باشند. اما اسکرابرهای دستی علاوه بر نوع نوع باطری‌دار دارای نوع برقی نیز می‌باشند. در ادامه مقاله می‌خواهیم اطلاعات مختصری درباره انواع زمین‌شوی باطری‌دار کارچر ارائه دهیم. به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره هر یک از محصولات بر روی عکس آن محصول کلیک کنید تا به صفحه‌ی موردنظر هر محصول انتقال داده شوید.

اسکرابر سرنشین دار

معرفی انواع مدل‎‌های اسکرابر یا زمین‌شوی باطری‌دار Kärcher آلمان

اسکرابر باطری‌دار مدل B 250 R

اسکرابر صنعتی مدل B 250 R کارچر آلمان دارای حجم مخازن آب تمیز و آب کثیف ۲۵۰ لیتری بوده و انواع آپشن‌ها و تکنولوژی‌های نوین کارچر نیز بر روی آن استفاده شده است. اندازه قطر برس شستشوی دستگاه ۱۰۰ سانتی متر است. راندمان کاری یا کارایی دستگاه نظافتی مدل B 250 R کارچر نیز ۸۰۰۰ مترمربع در ساعت می‌باشد که می‌توان از این زمین‌شوی صنعتی را برای استفاده در فضاهای بزرگ ایده‌آل ساخته است.

محصول مدل b 250 r کمپانی کارچر آلمان دارای سیستم پر کردن مخزن آب تمیز به صورت EASY CONNECT است. به منظور تأمین حداکثر ایمنی کاربر استفاده کننده از وسیله از سیستم محافظ سر در دستگاه کفشوی B 250 R استفاده شده است. به علاوه به منظور نظافت بهتر اماکن یا محیط‌هایی که دارای نور کمی هستند از چراغ‌های LED در جلوی دستگاه B 250 R استفاده شده است.

در صورتی که برس‌های سوییپر محصول متصل شود، آن را تبدیل به دستگاه جاروب محوطه قدرتمند به منظور نظافت صنعتی محیط‌های مختلف صنعتی تبدیل می‌نماید. دستگاه مدل B 250 R کمپانی Kärcher آلمان دارای سیستم مکنده صنعتی به منظور نظافت ناحیه‌هایی که در دسترس نسیت است.
اسکرابر باطری دار مدل b 250 r

زمین‌شوی باطری‌دار مدل B 150 R

دستگاه اسکرابر باطری‌دار مدل B 150 R کارچر آلمان با حجم مخازن آب تمیز و کثیف ۱۵۰ لیتری و کارایی تئوریک ۶۵۰۰ متر مربعی در ساعت به منظور استفاده برای محیط‌های بزرگ است. قطر برس شستشوی این زمین‌شوی صنعتی نظافتی نیز ۷۵ سانتی‌متر می‌باشد.

ضمن اینکه بر روی دستگاه شستشوی کف B150 R شرکت Kärcher آلمان نیز مانند محصول مدل B 250 R، تمامی آپشن‌های نوین کارچر به کار رفته است. تکنولوژی یا سیستم مدیریت مواد شوینده، تکنولوژی FACT یا تنظیم فشار برس و چرخش آن بر روی سطح زمین، کنترل پنل ساده و قابلیت نصب برس‌های سوییپر از ویژگی‌های بارز ماشین شستشوی B 150 R است.
اسکرابر باطری دار مدل b 150 r

اسکرابر باطری‌دار مدل B 90 R

اسکرابر سرنشین‌دار B 90 R از پرفروش‌ترین دستگاه شستشوی کف یا زمین دنیا می‌باشد. کیفیت بالای مواد یا متریال به کار رفته بر روی این محصول و همچنین طراحی ویژه باعث تمایز آن با سایر محصولات این کلاس در جهان می‌باشد. قطر برس شستشوی دستگاه کف‎‌شور صنعتی مدل B 90 R کارچر ۷۵ سانتی‌متر بوده و کارایی آن نیز ۵۶۰۰ مترمربع در ساعت است.
اسکرابر باطری دار مدل b 90 r

زمین‌شوی باطری‌دار مدل BD 50/70

اسکرابر با راننده BD 50/70 آخرین مدل زمین‌شوی کارچر می‌باشد که در ابتدای سال ۲۰۱۷ وارد بازار شده است و از نوین‌ترین طراحی‌های کارچر بهره می‌برد. قطر برس شستشوی این اسکرابر ۵۱ سانتی‌متر و کارایی آن ۳۶۰۰ مترمربع در ساعت می‌باشد.
اسکرابر شارژی مدل bd 50/70

اسکرابر باطری‌دار مدل B 60 W

دستگاه زمین‌شوی B 60 W با توجه به کنترل پنل ساده و طراحی مناسب و ارگونومیک از مدل‌های پرکاربرد اسکرابرهای دستی کارچر می‌باشد. قطر برس شستشوی این محصول ۶۵ سانتی‌متر و کارایی آن ۲۶۰۰ مترمربع بر ساعت می‌باشد.
اسکرابر باطری دار b 60 w

زمین‌شوی باطری‌دار مدل BD 50/50

طراحی خاص زمین‌شوی باطری‌دار مدل BD 50/50 موجب شده است تا این دستگاه ابعاد بسیار کوچکی داشته باشد که با توجه به ظرفیت ۵۰ لیتری مخازن آب تمیز و آب کثیف آن بسیار کاربردی می‌باشد. دستگاه زمین‌شوی مدل BD 50/50 شرکت Kärcher برای استفاده در محیط‌های کم‌عرض و باریک ایده‌آل می‌باشد. قطر برس شستشوی اسکرابر باطری دار مدل BD 50/50 کارچر آلمان ۵۱ سانتی‌متر و کارایی آن نیز ۲۰۴۰ مترمربع در ساعت می‌باشد.
اسکرابر باطری دار bd 50/50

اسکرابر باطری‌دار مدل BD 43/25 C BP

اسکرابر باطری‌دار صنعتی مدل BD 43/25 دارای برس دیسکی بوده و قدرت مانور بالایی دارد. قطر برس شستشوی اسکرابر باطری‌دار مدل BD 43/25 C Bp کارچر ۴۳۰ سانتی‌متر و کارایی آن ۱۷۲۰ متر مربع در ساعت می‌باشد.
اسکرابر باطری دار BD 43/25

زمین‌شوی باطری‌دار مدل B 40 W

زمین‌شوی باطری‌دار مدل B 40 W دارای حجم مخازن آب تمیز و آب کثیف ۴۰ لیتری و موتور جلوبرنده می‌باشد. کارایی این دستگاه اسکرابر باطری‌دار ۲۰۰۰ مترمربع در ساعت بوده و همچنین قطر برس شستشوی آن نیز ۵۰۸ سانتی‌متر است.
اسکرابر باطری دار b 40 w

اسکرابر باطری‌دار مدل BR 35/12

اسکرابر باطری‌دار مدل BR 35/12 با توجه به قابلیت چرخش و هندلینگ بالا برای استفاده در محیط‌هایی که موانع بسیاری در آنها وجود دارد ایده‌آل می‌باشد. راندمان کاری یا کارایی این دستگاه ۱۴۰۰ متر مربع در ساعت و قطر برس شستشوی آن ۳۵ سانتی‌متر می‌باشد.
اسکرابر باطری دار BR 35/12
کارچر آلمان (بزرگترین و مهمترین تولید کننده انواع دستگاه نظافت صنعتی در جهان)، شرکت کارن تجارت بهین را به عنوان شریک تجاری و نمایندگی کارچر در ایران تعیین کرده است.

راهنمای انتخاب بهترین جاروبرقی صنعتی با توجه به نیاز شما

جاروبرقی صنعتی جهت نظافت محل های بزرگ و صنعتی کاربرد دارد. تفاوت این نوع از دستگاه ها با جاروهای خانگی جدای از ابعاد بزرگتر، در قدرت بیشتر جاروی صنعتی میباشد.

جاروبرقی ها چگونه کار می کنند؟

یک دستگاه جاروبرقی ممکن است مانند یک ماشین پیچیده به نظر برسد، اما در واقع فقط از ۶ جزء اصلی و اساسی تشکیل شده است. با ما در این مقاله همراه باشید.

مشکلات بخارشوی‌ها

آشنایی با انواع مشکلات رایج در کار با بخارشوهای کارچر و حل این مشکلات یکی از نیاز های هر فردی است که از بخارشوی در نظافت خانه خود استفاده می نماید.

نظافت سالن فرودگاه ها به وسیله اسکرابر یا زمین شوی صنعتی

دستگاه اسکرابر یا زمین شوی صنعتی یکی از پر کاربرد ترین تجهیزات نظافتی مکانیزه می باشد که مشکلات شیوه های سنتی نظافتی را مرتفع نموده است.

جاروبرقی دائم کار

جاروبرقی دائم کار نوع خاصی از جاروبرقی صنعتی می باشد که به منظور انجام فرآیند نظافت بی وقفه در محیط های تمام صنعتی استفاده می شود.

نظافت فرش و مبل و موکت با بخارشوی

امروزه بخارشوی به یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین دستگاه های نظافتی تبدیل شده. با بخارشوی می توانید انواع موکت، خوشخواب، کاغذ دیواری و … را تمیز کنید.

نکاتی برای جمع آوری برگ ها در پاییز

تابستان تمام می‌شود و فصل پاییز با رنگ‌ها وارد میشود. برای افرادی که نظافت برایشان اهمیت دارد، جمع‌آوری برگ‌ درختان در پاییز دغدغه ذهنی‌شان میشود.

شستشوی مبدل حرارتی با واترجت فشارقوی

واترجت صنعتی فشارقوی با نفوذ در خلل و فرج لوله‌ها می‌تواند بالاترین سطح نظافت را ایجاد نماید. واترجت یا کارواش صنعتی یک ابزار کارآمد می‌باشد.

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

  • فارسی بنویسید، از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • تجربیات شما می تواند در تصمیم گیری سایر کاربران جهت خریداری محصولات مفید باشد ، لطفاً اطلاعات مفید و مربوط به محصول فوق را با توجه به تجربیات خود به اشتراک بگذارید.
  • در هر دیدگاه می توانید حداکثر 5 مورد نقاط قوت و ضعف محصول را ثبت کنید.
  • از ارسال لینک‌ و اطلاعات شخصی از قبیل تلفن، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
  • از بکار بردن کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز و قومیتی دارند خودداری کنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.