فروش و پشتیبانی ۵۴۰۹۱-۰۲۱ | ✔اسکرابر ✔جاروبرقی ✔بخارشوی ✔کارواش ✔مبل شوی ✔فرش شوی

جاروبرقی صنعتی سه موتوره کارشر KARCHER NT 70-3

جاروبرقی صنعتی کارچر مدل NT 70/3 از رده ی جاروبرقی های صنعتی کلاسیک کارشر می باشد.بدنه ی مستحکم از ویژگی های این جاروبرقی می باشد. همچنین ترولی این جاروبرقی صنعتی که در قسمت پایین جاروبرقی قرار دارد به عنوان ضربه گیر عمل می کند. قدرت مانور این مدل نیز بالا می باشد. این دستگاه دارای چهار چرخ می باشد. دو عدد چرخ بزرگ ثابت و دو عدد چرخ ترولی در جلو که به همه ی جهات چرخش دارد و قدرت هدایت شوندگی بالایی برای این جاروبرقی ایجاد می کند.

جاروبرقی صنعتی کارشر

جاروبرقی صنعتی کارشر

همانطورکه در عنوان این صفحه هم دید جاروبرقی صنعتی کارشر NT 70/3 کارشر دارای سه موتور می باشد. جاروبرقی سه موتوره دارای مزایای زیادی می باشد. اول اینکه متناسب به نوع کارایی مد نظر می توان قدرت مکش و جریان هوادهی را تنظیم کرد. هر چه تعداد موتور بیشتری را در مدار کار قرار دهید قدرت و جریان هوادهی بیشتر می شود. از مزیت های دیگر سه موتور این است که می توان همواره یک موتور را به عنوان دخیره نگه داشت و دو موتور در جریان قرار داشته باشند و هر یک ربع یکی از موتور های روشن را خاموش کرد و موتور ذخیره را روشن کرد . با این روش هم کارکرد دستگاه متوقف نمی شود و هم موتور ها می توانند زمان خاموشی داشته باشند و استهلاک موتورها کم می شود.

فیلتر جاروبرقی صنعتی کارشر NT 70/3

فیلتر در جاروبرقی صنعتی نقش بسیار مهمی در محافظت از موتور دارد. جاروبرقی کارشر دو نوع فیلتر دارد. یک فیلتر اصلی که در قسمت ورودی موتور قرار دارد و فیلتر دیگر در حقیقت پاکت جاروبرقی می باشد. پاکت های جاروبرقی کارشر به گونه ای ساخته شده اند که می توانند به عنوان فیلتر نیز عمل نمایند. فیلتر جاروبرقی NT70/3  کارشر از نوع کارتریجی می باشد. نظافت دوره ای فیلتر و تعویض به موقع آن در طول عمر موتور جاروبرقی بسیار تاثیرگذار است.

جاروبرقی صنعتی کارشر

فلتر جاروبرقی صنعتی کارشر NT 70-3

مخزن جاروبرقی صنعتی کارشر NT 70/3

مخزن جاروبرقی یکی از موارد مهم در انتخاب جاروبرقی صنعتی است.جاروبرقی NT70/3 کارشر دارای ۷۰ لیتر مخزن می باشد که در رنج جاروبرقی های با مخزن بزرگ محسوب می شود. جنس بدنه ی مخزن پلی اتیلن فشرده می باشد. همچنین مخزن جاروبرقی NT70/3 کارشر دارای یک شلنگ تخلیه برای تخلیه آسان و سریع مایعات می باشد. همچنین لوله های اتصال به نازل ها در این جاروبرقی از جنس استیل می باشد.

قیمت جاروبرقی صنعتی کارشر

مخزن جاروبرقی صنعتی کارشر مدل NT 70-3

مشخصات فنی جاروبرقی صنعتی کارشر مدل NT 70/3

جاروبرقی صنعتی کارشر مدل NT70/3  دارای سه موتور با توان هر کدام ۱۲۰۰ وات می باشد. جریان هوادهی هر موتور ۵۶ لیتر بر ثانیه می باشد. طول کابل این جاروبرقی ۱۰ متر می باشد. صدای تولید شده در زمانی که هر سه موتور روشن باشند ۷۹ دسیبل است. وزن کل دستگاه ۲۷٫۶ کیلوگرم است و ابعاد دستگاه ۵۱در ۷۴ در ۱۰۱ سانتی متر است. طول لوله ی خرطومی جاروبرقی۴ متر می باشد. همچنین طول نازل کف ۴۰ سانتی متر است که سرعت نظافت کف را با توجه به طول نسبتا زیاد خود ،افزایش می دهد.

جاروبرقی صنعتی سه موتوره

مشخصات فنی جاروبرقی صنعتی سه موتوره کارشر مدل NT 70-3

در ادامه مدل های دیگری از دستگاه های جاروبرقی صنعتی کارشر آورده شده است. با کلیک بر روی هر یک از تصاویر محصولات به بخش موردنظر هدایت یافته و می توانید مشخصات کاملی از هر یک از محصولات بدست آورید.

در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItTelegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *