10% تخفیف خرید محصولات خانگی از کرشرسنتر مشهد به مناسبت افتتاح این شعبه

جاروبرقی صنعتی باید دارای ویژگی‌های خاصی باشد تا بتوان پسوند صنعتی را به آن اطلاق کرد. اولین شرط برای جاروبرقی صنعتی نوع موتور آن می‌باشد. موتور جاروبرقی صنعتی باید از لحاظ توان کارکرد و میزان ایجاد جریان هوا در حد بالایی باشد.

توان موتور بالا به جارو برقی امکان کارکرد طولانی‌مدت را می‌دهد. همچنین هرچه یک دستگاه جاروبرقی صنعتی جریان هوای بیشتری را مکش کند می‌تواند سرعت کاری را افزایش دهد. البته جریان هوا بر روی آیتم قدرت مکش جاروبرقی نیز تاثیرگذار است.

قدرت مکش ویژگی است که بسیاری از کاربران جاروبرقی‌های صنعتی از آن بی‌خبر هستند و هنگام خرید توجهی به آن نمی‌کنند. بسیاری از خریداران جاروبرقی‌های صنعتی تصور می‌کنند توان (وات) همان قدرت مکش می‌باشد در صورتی که توان جاروبرقی لزوما تعیین‌کننده‌ی قدرت مکش نمی‌باشد و دو جاروبرقی با توان مشابه می‌توانند قدرت مکش‌های متفاوتی داشته باشند.

جاروبرقی صنعتی سری IV 100/40

قطر ورودی و قطر لوله‌ی خرطومی جاروبرقی به همراه میزان جریان هوا بر روی قدرت مکش تاثیرگذار است. واحد تعیین‌کننده‌ی جریان هوا معمولا متر مکعب بر ساعت می‌باشد و واحد تعیین کننده‌ی قدرت مکش mbar می‌باشد. عوامل مختلفی نظیر سرعت گردش پره‌ها‎‌ی موتور، تعداد پره‌های (پروانه) موتور و قطر پروانه‌ها بر روی جریان هوای عبوری و به تبع آن قدرت مکش جاروبرقی تاثیرگذار است. جاروبرقی صنعتی باید حائز ویژگی‌های خاص دیگری نیز باشد. از آن جمله بدنه‌ی دستگاه جاروبرقی می‌باشد.

در محیط‌های صنعتی به خاطر رفت و آمدهای متعدد و وجود دستگاه‌ها و تجهیزات مختلف صنعتی احتمال آسیب دیدن بدنه‌ی جاروبرقی صنعتی افزایش می‌یابد. بدنه‌ی جاروبرقی‌های صنعتی معمولا از دو جنس استیل ضدزنگ یا پلی‌اتیلن فشرده می‌باشد. بدنه‌ی پلی اتیلن سبک‌تر می‌باشد و امکان جا به جایی جاروبرقی را بیشتر می‌کند اما بدنه‌ی استیل این مزیت را داراست که به هیچ عنوان امکان شکستگی ندارد.

مزیت دیگر بدنه‌ی پلی اتیلن این است که از ایجاد الکتریسیته ساکن در بدنه جلوگیری می‌کند. زیرا در اثر تلاطم زباله و گرد و خاک در درون مخزن جاروبرقی و برخورد ذرات با بدنه‌ی داخلی مخزن جاروبرقی صنعتی الکتریسیته ساکن در بدنه‌های فلزی ایجاد می‌شود. راه‌حل این مورد ایجاد اتصال بین بدنه‌ی فلزی و زمین جهت تخلیه الکتریسیته ساکن می‌باشد.

جاروبرقی بیمارستان

همچنین بهتر است جاروبرقی‌های صنعتی به این دلیل که آب را هم جمع می‌کنند دارای شلنگ تخلیه باشند یا روش مناسبی برای تخلیه آب و مایعات طراحی شده باشد. مسئله‌ی دیگر که در جاروبرقی صنعتی باید رعایت شود لوازم، نازل ها و تجهیزات جانبی می‌باشد.

به طور مثال خرطومی‌ای که برای جمع کردن براده‌ی آهن مورد استفاده قرار می‌گیرد باید دارای پوشش فلزی داخلی باشد یا در مواردی که قرار است سطوح وسیعی نظافت شود باید طول نازل زیاد باشد. یا دسته‌ی فلزی در شرایطی که احتمال آسیب یا شکستگی در محیط بالاست بهتر می‌باشد و همچنین دسته‌ی پلی اتیلن برای زمانی که جاروبرقی صنعتی جهت نظافت قفسه‌های در ارتفاع استفاده می‌شود مناسب‌تر است.

نوع دو کیفیت چرخ‌های جاروبرقی صنعتی نیز در میزان کارکرد آن بسیار تاثیر گذار است. فیلترهای جاروبرقی صنعتی نیز انواع مختلفی دارد و باید به تناسب کاربرد مورد نظر و نوع آلودگی‌ها انتخاب شود. فیلتر با کیفیت بر روی طول عمر جاروبرقی صنعتی بسیار تاثیر گذار است. در مواردی که نوع ذرات بسیار ریز هستند بهتر است از فیلترهای هپا استفاده شود.

همچنین می‌توان همزمان از پاکت و فیلتر استفاده کرد که خود پاکت جمع‌آوری زباله می‌تواند به عنوان فیلتر عمل کند. برای آشنایی بیشتر با جاروبرقی‌های کارچر آلمان و انتخاب درست محصول با کارشناسان شرکت کارن تجارت بهین تماس بگیرید و مشاوره‌ی رایگان دریافت کنید.

جاروبرقی سطلی صنعتی کارچر مدل NT48/1

این دستگاه یک جارو برقی آب و خاک فوق‌العاده قوی، کاربردی و قدرتمند است. این دستگاه دارای یک طراحی جمع و جور است که به طور خاص برای نیازهای خاص نظافتی ساختمان، خودرو و صنایع ساخته شده است.

جاروبرقی سطلی صنعتی کارچر مدل NT 27/1 بدنه فایبرگلاس

جاروبرقی حرفه ای مدل NT27/1 کارچر (کرشر) آلمان با حجم مخزن زباله ۲۷ لیتری، فیلتر آن از نوع کارتریجی است که قدرت فیلتراسیون زیادی به این دستگاه می دهد.

جاروبرقی صنعتی کارچر مدل NT 22/1 AP

جاروبرقی صنعتی آب و خاک مدل NT 22/1 Ap یک دستگاه جمع و جور، سبک و در عین حال قدرتمند می باشد که برای مصارف صنعتی و نیمه صنعتی تویط کمپانی شهیر کرشر آلمان طراحی و تولید شده است.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.