۰۲۱۵۴۰۹۱
کارواش-آبگرم

کارواش آبگرم

انواع مختلف کارواش آبگرم به منظور استفاده در محیط های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.این کارواش ها که دارای درجه حرارت خروجی بالایی می باشند برای نظافت و شستشوی سطوح بسیار آلوده ایده آل می باشند. واترجت آبگرم توسط آلفرد کارچر بنیان گذار شرکت کارچر در سال 1950 میلادی اختراع شد.از آن زمان به بعد کارچر آلمان همواره در حال نوآوری و ارتقاء سطح کیفی این محصول خود بوده است. طراحی انواع واترجت آبگرم به گونه ای است که به منظور استفاده در محیط های صنعتی مناسب باشد. در بخش پایینی توضیح مختصری درباره انواع مختلف واترجت آبگرم به شما ارائه می دهیم.به منظور آشنایی دقیقتر با هریک از این محصولات بر روی عکس آن کلیک کنید.

کارواش آبگرم مدل HDS 10/20 -4M

دستگاه کارواش صنعتی آبگرم سه فاز مدل HDS 10/20-4 M با فشار عملیاتی  حداکثر 200 بار و دبی 1000 لیتر بر ساعت یکی از قویترین کارواش های جهان می باشد. حداکثر دمای خروجی از این واترجت کارچر به 155 درجه سانتی گراد می رسد.
کارواش آب گرم

کارواش آبگرم مدل HDS 8/18-4

واترجت صنعتی آبگرم مدل HDS 8/18-4C از انواع واترجت 3 فاز کارچر بوده و فشار عملیاتی آن بین 30 تا 160 بار می باشد.حداکثر دبی آب خروجی از این محصول نیز 800 لیتر بر ساعت و بیشینه دمای خروجی آن نیز تا 155 درجه سانتی گراد می رسد.
کارواش آبگرم

کارواش آبگرم مدل HDS 7/16 C کارچر

این واترجت صنعتی سه فاز با فشار عملیاتی حداکثر 160 بار و بیشینه دبی خروجی 660 لیتر بر ساعت برای استفاده صنعتی طراحی و ساخته شده است. حداکثر دمای خروجی این دستگاه کارواش صنعتی نیز به 155 درجه سانتی گراد می رسد.
کارواش صنعتی

کارواش آبگرم مدل HDS 6/14 -4C

این واترجت آبگرم تک فاز کارچر دارای فشار عملیاتی 30 تا 140 بار حداکثر دبی خروجی 560 لیتر بر ساعت می باشد.بیشینه دمای آب خروجی از این دستگاه کارچر نیز تا 155 درجه سانتی گراد می تواند برسد.
کارواش صنعتی آبگرم

کارواش آبگرم مدل HDS 5/15 U کارچر

این واترجت آب گرم دارای فشار عملیاتی 150 بار و دبی خروجی 450 لیتر می باشد.حداکثر دمای خروجی این محصول نیز 80 درجه سانتی گراد است.
کارواش آب گرم ایستاده

کارواش آبگرم مدل HDS 5/11 U

این واترجت آب گرم دارای فشار عملیاتی 110 بار و حداکثر دبی خروجی 450 لیتر در ساعت می باشد.بیشینه دمای خروجی از این دستگاه فشار قوی آب صنعتی نیز 80 درجه سانتی گراد است.
hot-water-carwash

 کارواش آبگرم مدل HDS 8/16-4M

این واترجت آب گرم دارای حداکثر فشار عملیاتی 160 بار و دبی خروجی آن نیز بین 300 تا 760 بار می باشد.بیشینه دمای خروجی آن نیز به 85 درجه سانتی گراد می رسد.
کارواش-صنعتی

 کارواش آبگرم مدل HDS 1000 be کارچر

فشار عملیاتی این محصول تا 210 بار و حداکثر دبی آب خروجی آن نیز به 900 لیتر بر ساعت می رسد. سطح بالای عملکرد این واترجت برای استفاده در محیط های تمام صنعتی مناسب می باشد.
کارواش-بنزینی
کارچر آلمان ( بزرگترین و مهمترین تولید کننده انواع دستگاه نظافت صنعتی در جهان )،شرکت کارن تجارت را به عنوان شریک تجاری و نمایندگی کارچر در ایران تعیین کرده است. شرکت کارن تجارت نیز انواع مختلف دستگاه نظافت صنعتی این شرکت شامل اسکرابر یا همان دستگاه زمین شوی، جاروبرقی صنعتی، بخارشوی صنعتی، واترجت، سوییپر، دستگاه فرش شوی، پله برقی شوی، کارواش اتوماتیک و آیس بلاست را عرضه می کند.
مطالب مرتبط:

  1. واترجت برقی
  2. واترجت آب سرد
  3. واترجت آب گرم
  4. واترجت بنزینی
  5. کارواش کارچر
  6. واترجت تک فاز
  7. واترجت سه فاز
کارن تجارت

در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItTelegram

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

طیف وسیع جاروبرقی های صنعتی آب و خاک KARCHER آلمان را اینجا مشاهده نمایید.