خرید-جاروبرقی-صنعتی

جاروبرقی صنعتی را بهتر بشناسید

جاروبرقی صنعتی جهت نظافت محل های بزرگ و صنعتی کاربرد دارد. تفاوت این نوع از دستگاه ها با جاروهای خانگی جدای از ابعاد بزرگتر، در قدرت بیشتر دستگاه جارو میباشد به طوریکه دستگاه های مکنده از دو یا سه موتور قدرتمند بهره میبرند که هر موتور آن ها تقریبا به اندازه مکش موتور جاروی خانگی کاربرد دارد. همچنین جاروهای صنعتی دارای ظرفیت مخزن بیشتری بوده و زباله در مخزن دستگاه می باشند. یعنی بر خلاف دستگاه های جاروبرقی خانگی که زباله در آن ها داخل کیسه جمع آوری میگردد، در جاروهای صنعتی زباله داخل مخزن استیل جاروبرقی جمع آوری میشود. دستگاه های جارو برقی یا مکنده پراستفاده ترین و کاربردی ترین محصولات در صنایع گوناگون می باشند.

راهنمای خرید جاروبرقی صنعتی

۱- به منظور بهره وری بالا در استفاده کاربردی از مکنده ها، طبیعتا بهتر است دستگاه جاروبرقی متناسب با وسعت یا محیط مورد نظر انتخاب گردد .
در شرایط کارکرد نرمال (مطلق نیست) :

  • فضا های کوچک : ۰ الی ۲۰۰ متر جاروی نیمه صنعتی ۱ موتوره
  • فضا های متوسط : ۲۰۰ الی ۶۰۰ متر جاروبرقی صنعتی ۲ موتوره (معمولی و اتوماتیک)
  • فضا های بزرگ : ۶۰۰ الی ۲۰۰۰ متر جاروبرقی صنعتی ۳ موتوره (معمولی و اتوماتیک)

فروش-جاروبرقی-صنعتی

۲– نوع محل کار دستگاه جارو برقی
بسته به اینکه محل مورد استفاده دستگاه جاروبرقی کجا باشد نوع آن متفاوت است. مثلا اگر محل شما دفتر کار یا بیمارستان است و محدودیت صدا دارید بهتر است از جاروبرقی نیمه صنعتی متناسب با کار خود بهره ببرید.
۳- زباله های هدف
دستگاه های مکنده یا وکیوم تقریبا هر چیزی که بتواند از لوله خرطومی آن ها عبور کنند را مکش مینمایند ، و شما با توجه به نیاز خود می توانید جاروی خود را انتخاب کنید .
۴- ساعت کاری جارو برقی
موتو دستگاه های جاروبرقی صنعتی به دلیل دور موتور بالای خود و حرارت ناشی از چرخش موتور به دور هسته ی خود گرم میگردند. لذا استراحت به موقع جارو از اهمیت زیادی برخوردار میباشد و در این بین استفاده از جاروی با برد اتوماتیک که موتورها را به نوبت استراحت میدهد اهمیت به سزایی پیدا خواهد کرد .
۵- قدرت مانور پذیری
مانور پذیری دستگاه، ارتباط مستقیم با عملکرد و بازدهی مکنده شما دارد. مثلا اگر محل نظافت شما در چند طبقه است و آسانسور نیز در دسترس نیست، بهتر است از جاروهای کوچک تر و نیمه صنعتی نیز در محل موردنظر خود استفاده نمایید . استفاده از چزخ های روان و مناسب در دستگاه های مکنده موجب مانورپذیری بسیار بالای مکنده ها شده است.
۶- پرسنل و نیروی انسانی
همچنین پرسنلی که از دستگاه جارو برقی استفاده می نمایند به همراه تخصص و نوع طبقه شغلی ( کارگر – تحصیل کرده )، در انتخاب دستگاه جارو موثر است. دلیل اصلی این بحث توانایی کار با پنل الکترونیکی و مکانیکی ، همچنین توان حمل دستگاه در شیب ها و شرایط متفاوت است .
۷- در دسترس بودن قطعات و خدمات پس از فروش
همانطور که توضیح داده شد قطعات و خدمات پس از فروش جاروبرقی صنعتی بایستی در دسترس باشند پس سعی کنید جارو برقی ای تهیه کنید که در شهر محل اقامت شما خدمات پس از فروش داشته باشد. شرکت کارن تجارت (نمایندگی دستگاه های نظافتی کارچر آلمان) با دارا بودن چند نمایندگی در سطح کشور ، در زمینه خدمات پس از فروش در خدمت شما مشتریان عزیز خواهد بود .

انواع دستگاه جاروبرقی صنعتی و نیمه صنعتی

انواع جاروبرقی صنعتی و نیمه صنعتی شامل جاروبرقی آب و خاک , وکیوم کلینر, دستگاه مکنده, جارو برقی اتوماتیک آب و خاک, جاروی یک، دو و سه موتوره قوی و توربینی دائم کار می باشد. معمولاً از نوع موتور توربینی یا دائم کار به منظور استفاده به صورت شبانه روزی استفاده می شود. تأثیر میزان مکش و میزان مصرف انرژی و میزان هوادهی از عوامل تأثیرگذار بر قیمت مکنده ها میباشد. به علاوه دستگاه های مکنده از لحاظ حجم مخزن های زباله با هم تفاوت دارند که با توجه به محیط و میزان کارکرد دستگاه، نوع آن ها گوناگون می باشند. فیلتراسیون موجود در دستگاه های مکنده نیز از دیگر مواردی است که در هنگام خرید دستگاه مکنده به آن توجه می شود. این محصولات دارای کلاس فیلتراسیون گوناگون هستند.

توضیحاتی مختصر درباره جارو برقی صنعتی

استفاده از دستگاه‌ های مکنده نیز راه حلی بهینه و مناسب برای حفظ و نگهداری پاکیزگی محیط و حذف گرد و غبار، بخار ها و مایعات خطرناک از آن می‌باشد.
جاروبرقی صنعتی و نیمه صنعتی یا مکنده دستگاهی است که با ایجاد خلا داخل مخزن موجب مکش مواد به درون آن می گردد . استفاده روز افزون و متعدد از مکنده ها در محیط های گوناگون موجب طراحی و تولید طیف گسترده ای از محصولات متنوع گردیده است تا مشتریان بتوانند دستگاهی متناسب با نیاز خود انتخاب نمایند .
امروزه کاربرد جارو برقی ها محدود به نظافت نبوده و از این دستگاه های مکنده در عملیات متفاوت در صنایع گوناگون، از جمله انتقال مواد می توان استفاده نمود .
به منظور کسب مشاوره و مشورت در زمینه دستگاه های مکنده یا جاروبرقی و همچنین کسب اطلاع از قیمت جاروبرقی صنعتی با شرکت کارن تجارت تماس حاصل فرمایید و با کارشناسان صحبت نمایید. شرک کارن تجارت ارائه دهنده انواع دستگاه های نظافتی از برند معتبر و شهیر Kärcher (کارچر) آلمان می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *