۰۲۱۵۴۰۹۱

حضور مدیرعامل منطقه خاورمیانه KARCHER در شرکت کارن تجارت

مدیران KARCHER

در مهر ماه سال جاری مدیر عامل منطقه خاورمیانه KARCHER جناب آقای Richard Nouira و مدیر فروش منطقه خاورمیانه این شرکت جناب آقای Mazen به منظور دیدار با مدیران کارن تجارت به تهران سفر کردند. در این مسافرت ایشان با زیر ساخت های کارن تجارت و برنامه های آتی شرکت آشنایی بیشتری پیدا کردند.

در این دیدار مدیران KARCHER از کارگاه خدمات پس از فروش و سیستم های پشتیبانی مشتریان کارن تجارت که متناسب با استانداردهای KARCHER آلمان طراحی و به اجرا در آمده اند، بازدید کردند. توجه و اهتمام ویژه کارن تجارت به ارائه خدمات پس از فروش مناسب و زیر ساخت های تعبیه شده بدین منظور به شدت مورد توجه مدیران KARCHER قرار گرفت. در همین راستا بازدید از سایت خدمات پس از فروش شرکت در شهرک صنعتی گلگون در برنامه های سفر قرار گرفت.

همچنین ملاقات با تیم بازاریابی کارن تجارت و مذاکره در باره فرصت ها و چالش های بازار ایران و صحبت درباره برنامه های طراحی شده بازاریابی از دیگر بخش های این سفر به حساب می آید.

جناب آقای Mazen نیز با حضور در نمایشگاه صنعت تهران از نزدیک با برنامه های تدوین شده توسط کارن تجارت به منظور حضور بهتر و موثرتر در نمایشگاه ها آشنا شد.

 

karcher
karcher
کارن تجارت

در شبکه های اجتماعی به اشتراگ بگذارید
+share On Google
Share on Pinterest
Share on LinkedIn
Share on WhatsApp
Share on Telegram

طیف وسیع جاروبرقی های صنعتی آب و خاک KARCHER آلمان را اینجا مشاهده نمایید.