بخارشوی کرشر Kärcher

بخارشوی کرشر ، باکیفیت، ساخت آلمان

بخارشوهای خانگی Kärcher بر اساس ۲۰ سال تجربه و تولید طراحی شده‌اند. بخارشوهای چندمنظوره کرشر نه تنها بهتر از سایر محصولات نظافت می‌کنند بلکه به بالاترین الزامات ایمنی و استانداردهای بی‌نظیر پایبند هستند. دستگاه‌های بخارشوی کرشر تا ۹۹/۹۹ % ویروس‌ها و باکتری‌های خانگی را از بین می‌برند و می‌توانند نهایت بهداشت و ایمنی را در فضای خانه شما تضمین کنند.

بخار داغ راه‌کاری ساده و موثر در برابر ویروس‌ها و باکتری‌ها است. خروجی بخار قدرتمند، نازل‌های حرفه‌ای، پدهای حوله‌ای میکروفایبر و قابل شستشو، ویژگی‌های بخارشوهای Kärcher هستند که می‌توانند ویروس‌ها و باکتری‌های خانگی را از روی سطوح سخت، وسایل و اتصالات، کاشی‌ها و آینه‌ها و غیره از بین ببرند.

تمیز کردن و ضدعفونی کردن با بخار روشی کاملاً سازگار با محیط‌زیست است.  نظافت با بخار نسبت به سایر شیوه‌های نظافتی ۸۰ درصد آب کمتری مصرف می‌کند و البته فاضلاب را هم با مواد شیمیایی آلوده نمی‌کند. یک لیتر آب برای تولید ۱۷۰۰ لیتر بخار کافی است و این مقدار بخار برای تمیز کردن مساحت ۶۰ مترمربع کافی است.

نظافت فرش با بخارشوی

مزایای استفاده از بخارشوی خانگی Kärcher

بخارشوی خانگی کرشر دارای مزایای زیاد و جالبی است که در زیر به آنها اشاره می‌کنیم:

– استفاده از بخار برای نظافت و ضدعفونی و بوزدایی

– امکان تمیز کردن سطوح مختلف از کف‌پوش و لوازم داخلی تا وسایل حمام و فاصله بین کاشی‌ها

– از بین بردن طیف وسیعی از باکتری‌ها و میکروب‌ها و ویروس‌های مختلف

– بدون استفاده از مواد شیمیایی برای نظافت و ضدعفونی

– کاملا سازگار با محیط زیست

– صرفه جویی در هزینه

– نظافت و خشک شدن سریع سطوح

– مناسب برای کودکان و افراد مبتلا به آلرژی

خرید بخارشوی

میکروب‌ها شانسی برای بقا ندارند

گاهی اوقات بهترین راه برای خلاص شدن از شر میکروب‌ها، ساده‌ترین راه است: بخار گرم.

بخار قوی همراه با نازل‌ها و پارچه‌های تمیز کننده بخارشوهای کرشر می‌توانند به شما اطمینان دهند که حداکثر ۹۹/۹۹ درصد ویروس‌ها و باکتری‌های روی سطوح سخت، اتصالات، کاشی‌ها و آینه‌ها از بین می‌روند. آزمایش‌های علمی ثابت کرده‌اند که با استفاده از بخارشوهای کرشر و بدون استفاده از هیچ‌گونه ماده شیمیایی میکروب‌ها هیچ شانسی برای زندگی ندارند.

بخارشورهای کرشر فقط برای سطوح آشپزخانه و سرویس بهداشتی نیستند. می‌توانید برای نظافت و پاکیزگی سطوح سخت مختلف کف از بخارشو استفاده کنید. نازل‌های مخصوص کف در بخارشوهای کارچر طوری طراحی شده‌اند که بخار را روی سطح زمین متمرکز می‌کنند و به طور حداکثری از بخار استفاده می‌شود. عملکرد بی‌حدوحصر بخارشوهای کرشر به طور قابل توجهی بهداشتی‌تر از یک جارو و یا شستشوی معمولی هستند.

اکثر بخارشوها برای گرم شدن و تولید بخار ممکن است تا ۸ دقیقه یا بیشتر به زمان نیاز داشته باشند. اگر آشپزی کردید و می‌خواهید خیلی سریع نظافت آشپزخانه را انجام دهید، می‌توانید تا ۸ دقیقه صبر کنید؟ انتظار طولانی ممکن است کار نظافت را به تعویق بیاندازند. بخارشوی کرشر در کمتر از ۴۰ ثانیه می‌تواند گرم شده و بخار تولید کند! با استفاده از بخارشوهای کرشر واقعاً در وقت صرفه‌جویی می‌شود.

میکروب زدایی محیط به کمک دستگاه بخارشوی صنعتی

یکی از مزایای رقابتی در بخارشوهای کرشر استفاده از فناوری Lamella برای اطمینان از توزیع یکسان بخار در سراسر پارچه تمیزکننده است. بخارشوهای ارزان قیمت نازل‌هایی دارند که در هنگام نظافت کف می‌توانید ببینید که به جای پوشاندن کل سطح کف، ننها خطوطی از بخار ایجاد می‌کنند. نکته ای که هنگام خرید دستگاه بخارشوی متوجه خواهید شد این است که برخی از مدل‌ها فقط با آب مقطر کار می‌کنند. این می‌تواند یک دردسر مهم باشد! اما بخارشوی با استفاده از آب شیر هم به سادگی کار می‌کند- نیازی به آب مقطر نیست. کافی است از شیر آب یک لیتر آب در مخزن بریزید. کارتریج‌های رسوب‌زدای بخارشوهای کرشر برای محافظت از بخارشوها و بهینه سازی بخار خروجی، رسوبات را از آب درون مخزن جدا می‌کنند.

استفاده از بخارشوهای کرشر بسیار ساده و آسان است. بعد از اینکه قطعات را به هم وصل کردید و سطح سختی آب را تنظیم کردید فقط کافی است که آب درون مخزن بریزید و دستگاه را روشن کنید. قبل از شروع به تمیز کردن فقط ۴۰ ثانیه صبر کنید. ماشه کنترل حجم بخار روی دسته بخارشوی قرار دارد. ماشه را فشار دهید و شروع به نظافت کنید- به همین سادگی!

راهنمای انتخاب بهترین جاروبرقی صنعتی با توجه به نیاز شما

جاروبرقی صنعتی جهت نظافت محل های بزرگ و صنعتی کاربرد دارد. تفاوت این نوع از دستگاه ها با جاروهای خانگی جدای از ابعاد بزرگتر، در قدرت بیشتر جاروی صنعتی میباشد.

جاروبرقی ها چگونه کار می کنند؟

یک دستگاه جاروبرقی ممکن است مانند یک ماشین پیچیده به نظر برسد، اما در واقع فقط از ۶ جزء اصلی و اساسی تشکیل شده است. با ما در این مقاله همراه باشید.

مشکلات بخارشوی‌ها

آشنایی با انواع مشکلات رایج در کار با بخارشوهای کارچر و حل این مشکلات یکی از نیاز های هر فردی است که از بخارشوی در نظافت خانه خود استفاده می نماید.

نظافت سالن فرودگاه ها به وسیله اسکرابر یا زمین شوی صنعتی

دستگاه اسکرابر یا زمین شوی صنعتی یکی از پر کاربرد ترین تجهیزات نظافتی مکانیزه می باشد که مشکلات شیوه های سنتی نظافتی را مرتفع نموده است.

جاروبرقی دائم کار

جاروبرقی دائم کار نوع خاصی از جاروبرقی صنعتی می باشد که به منظور انجام فرآیند نظافت بی وقفه در محیط های تمام صنعتی استفاده می شود.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.