نمایندگی کارچر

نمایندگی کارچر

راه های ارتباطی

فروشگاه کارچر سنتر تهران

تهران – خیابان آزادی – نرسیده به رودکی – روبروی سازمان حج و زیارت – پلاک ۲۳۴

۰۲۱-۶۶۹۴۴۰۹۷ | ۰۲۱-۵۴۰۹۱

نمایندگی کارچر مشهد

مشهد- خیابان سناباد – نبش کوچه ۵۹

۰۵۱-۳۸۴۹۶۲۰۹ | ۰۵۱-۳۸۴۹۶۲۳۰

نمایندگی کارچر اصفهان

استان اصفهان، سیتی سنتر، فروشگاه سان کالا

۰۲۱-۵۴۰۹۱

محصولات صنعتی و خانگی کارچر

شرکت کارچر (به تلفظ آلمانی: کِرشِر) آلمان بزرگترین تولید کننده‌ دستگاه‌های نظافتی در جهان است که انواع مختلف دستگاه‌های صنعتی و خانگی را به بازار عرضه می‌کند. نمایندگان کارچر در سراسر جهان باید بتوانند کارشناسی دقیقی را جهت انتخاب درست محصولات به مشتریان ارائه دهند و خدمات پس از فروش سریع و با کیفیتی را نیز برای مشتریان تأمین کنند.

کارچر آلمان و شبکه توزیع کالا

شرکت Kärcher آلمان دارای شبکه‌ی وسیعی از نمایندگان و دفاتر منطقه‌ای در سراسر جهان می‌باشد. شبکه‌ای که می‌توان آن را از گسترده‌ترین شبکه‌های توزیع کالا و خدمات پس از فروش در جهان دانست. به طوری که شاید نتوان کشوری را یافت که نمایندگی کارچر (کرشر) در آن وجود نداشته باشد.

شرکت کارن تجارت بهین

شرکت کارن تجارت بهین نماینده رسمی کارچر (کرشر) آلمان در ایران می‌باشد که با فراهم آوردن استانداردهای کامل، موفق به کسب این مهم با تاییدیه رسمی مدیر عامل کرشر آلمان آقای Hartmut Jenner گردید.

نمایندگی کرشرشرکت کارن تجارت بهین از کارشناسان متخصص در زمینه دستگاه‌های نظافتی بهره می‌برد که با گذراندن دوره‌های شرکت کرشر (Kärcher) شناخت کاملی از محصولات متنوع کارچر بدست آورده‌اند و متناسب با نیازهای هر مشتری می‌توانند بهترین و مناسب‌ترین دستگاه‌ها را از لحاظ فنی، اقتصادی و کیفی به مشتریان پیشنهاد دهند.

همچنین شرکت کارن تجارت بهین با رعایت کامل استانداردهای خدمات پس از فروش کلیه قطعات و لوازم مربوط به دستگاه‌های عرضه شده توسط این شرکت را تأمین کرده تا مشتریان بعد از خرید دستگاه در صورت هرگونه مشکل، سریع‌ترین و بهترین کیفیت خدمات پس از فروش را در اختیار داشته باشند.

معرفی شرکت کارن تجارت بهین نمایندگی کارچر (کرشر)

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.