فروش و پشتیبانی ۵۴۰۹۱-۰۲۱ | ✔اسکرابر ✔جاروبرقی ✔بخارشوی ✔کارواش ✔مبل شوی ✔فرش شوی
کارچر سنتر کارن تجارت

نمایندگی کارچر در تهران

نمایندگی کارچر در تهران در خیابان آزادی بین خوش و رودکی پلاک ۲۳۴ کارچر سنتر کارن می باشد. این فروشگاه بزرگ ومجهز متعلق به شرکت کارن تجارت نماینده رسمی شرکت karcher در ایران می باشد.مساحت این فروشگاه ۱۵۰ متر مربع می باشد. در فروشگاه کارچر که در سراسر دنیا به نام karcher center شناخته می شود طیف وسیعی از محصولات کارچر عرضه می شود. اولین کارچر سنتر در شهر تهران بنا شد تا بتوانیم بهترین و حرفه ای ترین شیوه ی عرضه ی محصولات نظافتی را به هم وطنان خود ارائه دهیم. به دلیل محبوبیت و معروفیت محصولات کارچر در سراسر دنیا و به تبع آن ایران افراد زیادی در جهت کسب سود به عرضه ی محصولات ایران شرکت بزرگ در ایران کردند که متاسفانه یا به صورت غیر قانونی و از طریق قاچاق صورت می گرفت و یا با دید کوتاه مدت و تنها برای کسب سود مقطعی که در نتیجه هیچ استانداردی برای نحوه ی کارشناسی و ارائه خدمات پس از فروش رعایت نمی گردید. اما مدیران کارن تجارت با رسالتی که برای خود قائل بودند که همان عرضه با کیفیت و خدمات پس از فروش حرفه ای در کنار انتخاب بهترین برند دنیا در زمینه ی دستگاه های نظافتی بود زمینه را برای این هدف در بلند مدت فراهم کردند. لذا از همه ی مشتریان عزیز که قصد خرید محصولات کارچر را دارند خواهشمندیم هنگام خرید محصولات به کارت گارانتی کارن تجارت که همراه محصولات است توجه نمایند و ترجیحا سعی منند از فروشگاه مرکزی خرید نمایند یا قبل از خرید از هر فروشنده ای تاییدات لازم را شرکت کارن تجارت کسب نمایند تا در هنگام استفاده از محصولات یا در زمانی که به خدمات پس از فروش نیاز شد دچار مشکل نشوند.

نمایندگی کارچر در تهران چه بخش هایی دارد؟

کارچر سنتر کارن در تهران دارای بخش های مختلفی است. یک بخش مربوط به دستگاه های صنعتی یا به عبارت دیگر حرفه ای کارچر می باشد. دستگاه هایی نظیر کارواش های سیار ( واترجت ) ، زمین شوی صنعتی (اسکرابر) ، جاروبرقی صنعتی ، فرش شوی صنعتی ، مبل شوی صنعتی بخارشوی صنعتی و سوییپر صنعتی می باشد.

تجهیزات نظافت صنعتی
محصولات نظافت صنعتی

بخش لوازم در نمایندگی کارچر در تهران

این بخش شامل لوازم جانبی و برخی قطعات مصرفی محصولات کارچر می باشد. به طور مثال انواع پاکت های جاروبرقی های صنعتی و نیمه صنعتی و خانگی کارچر . فیلتر های جاروبرقی های کارچر ، پک نازل های جاروبرقی ،انواع نازل های دستگاه واترجت ، لانس نما شویی برای واترجت ، قرص های رسوب زدایی بخارشوی کارچر ، برس ها و تیغه های لاستیکی برای اسکرابر ها و … در فروشگاه کارچر عرضه می شود.

لوازم جانبی کارچر آلمان
لوازم جانبی

نمایندگی کرشر در تهران دارای بخش خانگی

بخش خانگی نمایندگی کارچر در تهران شامل جاروبرقی ها ی خانگی ، انواع بخارشوی های کارچر ، زمین شوی خانگی کارچر ، شیشه شوی کارچر ، دستگاه سرامیک ، فرش و مبل شوی کارچر می شود. کارشناسان کارن تجارت با ارائه راهنمایی های دقیق و حرفه ای شما را در انتخاب بهینه ترین دستگاه برای رفع نیازتان کمک می کنند. همچنین با حضور در فروشگاه کارچر می توانید کارکرد برخی از دستگاه ها را از نزدیک مشاهده کنید.

دستگاه های نظافت خانگی کارچر
محصولات خانگی کارچر

بخش مواد شوینده در نمایندگی کارچر در تهران

شرکت کارچر آلمان طیف وسیعی از مواد شوینده بسیار با کیفیت تولید می کند. موادشوینده ای نظیر مواد زمین شوی مناسب برای سنگ و سرامیک و اپوکسی ، مواد لکه بر برای انواع سطوح حتی پارچه ، موادی برای رفع رد لاستیک بر روی زمین ، مواد رسوب زدا برای دستگاه های واترجت آب گرم ، پودر خشک شویی فرش و موکت ، قرص های مخصوص مبل و فرش شویی ، پودر های براق کننده سنگ و… که همه ی موارد ذکر شده در نمایندگی کارچر در تهران ( کارچر سنتر کارن ) عرضه می شود.

مواد شوینده کارچر
ماده شوینده

تاریخچه ی کارن تجارت بهین

شرکت کارن تجارت در سال ۱۳۸۸ تاسیس گردید. با توجه به سابقه ای که موسسین این شرکت در زمینه نظافت صنعتی و همچنین بازرگانی داشتند این شرکت از ابتدا هدف خود را بر روی واردات بهترین محصولات نظافت صنعتی و ارائه خدمات پس از فروش با کیفیت متمرکز کرد. شرکت کارن تجارت در کنار نمایندگی که از چند شرکت اروپایی داشت از همان ابتدای فعالیت خود محصولات شرکت کارچر آلمان را نیز عرضه می کرد. این فعالیت ها با نام شرکت بازرگانی پیشتاز انجام می شد که بعد ها به کارن تجارت تغییر نام داد. با توجه به اینکه در آن سال ها فقط بخش بسیار محدودی از دستگاه های کارچر در ایران عرضه می شد و از دسته ی صنعتی محصولات کارچر آلمان عملا فقط یک یا دو مدل در ایران عرضه می شد ، شرکت کارن تجارت هدف خود را کسب نمایندگی رسمی شرکت کارچر و عرضه ی طیف وسیعی از محصولات کارچر در ایران قرار داد. این هدف برای محقق شدن نیازمند دانش فنی بالای در عرضه و کارشناسی دستگاه ها و همچنین دانش فنی در زمینه ی خدمات پس از فروش و راه اندازی دستگاه ها بود . لذا در طی چند سال زمینه های حضور حرفه ای و بلند مدت شرکت کارچر در ایران توسط کارن تجارت فراهم شد تا از همان ابتدای همکاری جدی کارچر و کارن تجارت مشتریان بتوانند بالاترین کیفیت در ارائه کارشناسی و خدمات پس از فروش را در کنار کیفیت بالای محصولات کارچر تجربه نمایند.
در حال حاضر شرکت کارن تجارت با تاسیس اولین کارچر سنتر ایران در شهر تهران ، همراه با تیم کارشناسی حرفه ای بالاترین کیفیت عرضه را مطابق با استاندارد های جهانی به مشریان عرضه می کند. همچنین شرکت کارن تجارت با در اختیار داشتن تیم فنی با تجربه و متخصص کارگاه خدمات پس از فروش خود را به مساحت ۳۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی گلگون که نزدیک ترین شهرک صنعتی به تهران می باشد و از لحاظ دسترسی برای مشتریان بهترین نقطه می باشد تاسیس کرد تا سریع ترین و با کیفیت ترین خدمات را به مشتریان شرکت ارائه نماید.

کارچر سنتر کارن تجارت

تاریخچه ی کارچر

آقای آلفرد کارچر شرکت کارچر را در سن ۳۳ سالگی و در سال ۱۹۳۵ تاسیس کرد. طرح ها و نوآوری های صنعتی او در شرکت کاچر نظرات بسیاری را در صنعت هوایی کشور آلمان به شرکت او جلب کرد. به خصوص شرکت لوفتانزا که مجذوب طرح های او شده بود. سیستم ها ی دمنده ی باد گرم و لوله های کرمی شکل گرم کن که برای گرم کردن موتور هواپیماها در زمستان استفاده می شد مشکلات مهمی را در این صنعت حل کرد و این اختراعات آقای کارچر بسیار در صنعت هوایی آلمان مورد استقبال قرار گرفت. خصوصیاتی نظیر طراحی و ظاهر قدرتمند ، جابجایی آسان و نگهداری راحت و بی دردسر سبب موفقیت سریع دستگاه های شرکت کارچر شد. همین ویژگی ها پایه و اساسی شد برای استاندارد ساخت دیگر دستگاه های شرکت کارچر در سال های بعد.
در سال های ۱۹۳۹ تا ۱۹۴۸ شرکت کارچر به رشد خود ادامه داد در این سال ها شرکت کارچر با خریداری یک کارخانه قدیمی داروسازی در شهر وینندن مقر خود را به آنجا انتقال داد. مکانی که امروز هم پایگاه اصلی این شرکت است. آلفرد کارچر در این مکان یک جامعه ی کوچک از خانواده خود و کارمندان ایجاد کرد که در فضایی صمیمانه کار و زندگی می کردند. فرهنگی که امروز هم در تمام شبکه ی کارچر در سراسر دنیا از او به یادگار مانده است.
اواخر دهه ی ۴۰ زندگی آلفرد کارچر را شاید بتوان از مهم ترین وتاثیرگذار ترین سال ها ی زندگی او و شرکت کارچر دانست. او در این سال ها با ایرنه هرتزوگ آشنا شد و با او ازدواج کرد. حاصل این ازدواج دو فرزند بود. همچنان که خانواده او رشد می کرد شرکت کارچر نیز شکوفا می شد. در این سال ها شرکت کارچر اولین دستگاه های واترجت آب گرم را در اروپا ارائه کرد. شرکت کارچر با ارائه مدل DS 59 در صنعت دستگاه های واترجت به عوان سرامد و رهبر این صنعت در دنیا شناخته شد.
در سال ۱۹۵۹ آلفرد کارچر در گذشت و ایرینه کارچر همسر او متعهد به ادامه راه آلفرد کارچر شد. ایرینه کارچر برای حفظ میراث همسر خود سکان هدایت شرکت کارچر را در دست گرفت . سیاست ها او ناشی از فهم انسانی و شناخت دقیق تجارت بود و از اینرو او همیشه مورد عشق و احترام کارمندان خود بود. او شرکت کارچر را در جهت ایجاد زیرمجموعه های بین المللی و ایجاد تنوع در محصولات هدایت کرد. محصولاتی نظیر گرم کن ها ، دستگاه های ایجاد بخار ،آبکاری فلزلت و لوله های پلاستیکی تو خالی.

آلفرد کارچر
نمایندگی کارچر

در فاصله ی سال ها ی ۱۹۸۲-۱۹۶۲ ایرنه کارچر سیاست ها ی تولید را بازنگری کرد و تمام تمرکز شرکت کارچر را روی تولید دستگاه های واترجت قرار داد. همچنین رنگ دستگاه را به زردی که ما امروزه کارچر را با آن میشناسیم تغییر داد.این تصمیمات شجاعانه خیلی زود جواب داد و در پایان دهه ی ۷۰ گردش مالی شرکت کارچر ۵ برابر شد.تا پایان این دهه شرکت کارچر موفق به تولید مجموعا ۱۰۰۰۰۰ دستگاه واترجت در طی سال های فعالیت خود شده بود. تجارت این شرکت به شدت در حال رشد و توسعه بود. کارچر در سال ۱۹۸۲ وارد ایالات متحده شد و پایگاه خود در امریکای شمالی را در آنجا بنا نهاد.
در ادامه ی موفقیت هایی که کارچر در بخش نظافت صنعتی داشت موفق شد که اولین دستگاه واترجت خانگی را در سال ۱۹۸۳ عرضه نماید. این موفقیت راهی بزرگ برای ورود کارچر به بازار مصرف کنندگان خانگی را گشود و پایه ای شد برای گسترش محصولات کارچر جهت ارائه ی راه حل های نظافتی در همه ی زمینه ها. این مسیر با معرفی اولین اسکرابر در سال ۱۹۸۷ ادامه پیدا کرد. با مرگ ایرنه در سال ۱۹۸۹ فرزندان او یوهانس و سوزان هدایت شرکت را به عهده گرفتند و در همین سال ها محصولاتی نظیر سوییپر ، فرش و مبل شوی و جاروبرقی های آب و خاک به سبد محصولات شرکت کارچر اضافه شد.

واترجت
تجهیزات نظافت صنعتی

در طی دهه های اخیر با توجه به موفقیت ها و گسترشی که شرکت در محصولات زمین شوی به دست آورد و همچنین تصاحب شرکت های صنعتی دیگر در زمینه ی تصفیه آب ، دستگاه های نظافت شهری و صنایع مختلف دیگر و با توجه به توسعه ی محصولات آبیاری باغ ، شرکت تصمیم به جداسازی به دو دسته ی خانگی و حرفه ای شد.که دسته ی محصولات حرفه ای با رنگ خاکستری از محصولات زرد خانگی و نیمه صنعتی جدا می شوند.
خلاقیت همیشه نیرویی برای تغییرات در شرکت کارچر بوده است. امروزه محصولات شرکت کارچر قادرند هم در سرمای زیر صفر قطب کار کنند هم در گرمای بالای مناطق استوایی. شرکت کارچر تا پایان سال ۲۰۱۸ میلادی دارای بیش از ۱۲۰۰۰ کارمند در ۶۷ کشور دنیا می باشد و دارای بیش از ۳۰۰۰ مدل محصول می باشد که بهترین راه حل های نظافتی را برای مصرف کنندگان در سراسر دنیا ارائه می دهند. کارچر خود را بخشی از جامعه ی انسانی در جهان می داند و خود را متعهد به استفاده ی اخلاقی و درست از منابع جهان برای توسعه پایدار می داند وهمواره در جهت ارائه خدمت در چارچوب اخلاق به همه ی مصرف کنندگان و کارمندان خود تلاش می کند.

دستگاه نظافت صنعتی
شستشوی صنعتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *