برتری جاروبرقی آب‌وخاک صنعتی به خانگی

برتری جاروبرقی آب و خاک صنعتی نسبت به نمونه های خانگی

جاروبرقی آب و خاک صنعتی از جمله تجهیزات نظافتی مکانیزه است که با استفاده از سیستم مکش پرقدرت خود، انواع آلودگی های خشک و تر را از روی سطوح جمع کرده و به مخزن زباله خود منتقل می نماید. وقتی از واژه ی صنعتی در مقابل جاروبرقی استفاده می کنیم این مفهوم را بیان می کند که این محصولات با نمونه های رایج خانگی که در خانه ی همه ی ما پیدا می شود تفاوت ها یا بهتر است بگوییم، برتری هایی دارد.

جاروبرقی آب و خاک صنعتی با قدرت مکش بسیار بالا و در بعضی نمونه ها با بهره گیری از ۲ یا ۳ موتور مکش همزمان فعال، فرایند نظافت را تسریع و کیفیت نظافت را بالا می برد. همچنین فیلتر های استفاده شده در دستگاه های جاروبرقی صنعتی پخش شدن آلاینده ها و گرد و غبار را به حداقل رسانده و موجب حفظ سلامتی افراد حاضر در محیط به خصوص کودکان و سالمندان که بیشتر از سایرین در معرض خطر بیماری های تنفسی قرار دارند، می گردد.

برتری جاروبرقی آب و خاک صنعتی نسبت به مدل های خانگی

همانطور که بیان شد قدرت مکش موتور یا موتورهای تعبیه شده بر روی دستگاه، فیلتر های بسیار قوی  و کاربردی، دائم کار بودن و استفاده از چند موتور مکنده به صورت همزمان (به انتخاب اپراتور) از اصلی ترین دلایلی است که می گوییم این تجهیزات با جاروبرقی های خانگی تفاوت دارند.

از دیگر مواردی که می بایست مورد توجه قرار بگیرد، حجم مخازن این دستگاه ها می باشد، در جاروبرقی های آب و خاک صنعتی حجم مخازن بیشتری در نظر گرفته شده است زیرا مدت طولانی تری فرایند نظافت را به انجام می رسانند ، و این امر موجب می شود که نیاز به خالی کردن مخزن در فواصل زمانی کوتاه نباشد و مدت بیشتری بدون توقف جارو کرد.

جاروبرقی صنعتی سری nt tact

سیستم یکپارچه نظافت فیلتر جاروبرقی آب و خاک صنعتی

از دیگر فواید استفاده از جاروبرقی صنعتی می توان به سیستم یکپارچه تمیز کردن فیلتر اشاره نمود. دستگاه های جارو برقی صنعتی و نیمه صنعتی مجهز به سیستم یکپارچه نظافت فیلتر هستند که رایج ترین این سیستم ها تکاننده فیلتر می باشد. شیوه نظافت فیلتر به این صورت است که با به حرکت در آوردن تکاننده، فیلتر در جهت عمودی حرکت پیدا می کند و در نتیجه ذرات و مواد باقی مانده از سطح فیلتر جدا شده و به درون مخزن مکنده می ریزد.

صرفه جویی در هزینه، زمان، انرژی

بارها در مقالات پیشین در مورد مزیت های استفاده از تجهیزات نظافتی صحبت کردیم. همه ی دستگاه ها از جمله اسکرابر ها، واترجت ها و جاروبرقی ها علاوه بر مزیت های خاصی که دارند در بعضی ویژگی ها نیز مشترک هستند. ویژگی هایی از جمله صرفه جویی در هزینه و زمان نظافت و همچنین حفظ انرژی و مانع از هدر رفتن انرژی از طرف کاربر نمونه هایی از این ویژگی ها می باشند.

با کوتاه تر شدن زمان نظافت بالطبع انرژی و هزینه نظافت هم کمتر شده و از همه ی جوانب به نفع اپراتور خواهد بود.

در انتها یادآور می شویم به منظور نظافت محیط خود و انتخاب دستگاه موردنظر، حتماً از کارشناسان حوزه صنعت نظافت مشاوره و راهنمایی بگیرید.

جاروبرقی صنعتی در صنایع چوب بری و نجاری

چوب‌بری یکی از قدیمی‌ترین صنایع تولیدی می‌باشد که در راستای تامین نیازهای جوامع بشری فعالیت دارد. یکی از بزرگترین دغدغه‌ها در این صنعت جمع‌آوری آلاینده‌ها است.

جاروبرقی صنعتی را بهتر بشناسید

جاروبرقی صنعتی جهت نظافت محل های بزرگ و صنعتی کاربرد دارد. تفاوت این نوع از دستگاه ها با جاروهای خانگی جدای از ابعاد بزرگتر، در قدرت بیشتر جاروی صنعتی میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *