مشکلات نظافت پله ها و رمپ های برقی

دستگاه-پله-برقی-شوی

نظافت دستگاه های پله برقی از مشکلات نظافتی در مکان های گوناگونی مانند مجتمع های تجاری و مکان های عمومی دیگر بوده است. برخی ویژگی های این گونه دستگاه های نظافت صنعتی سبب شده است که کار نظافت پله برقی و رمپ برقی بسیار سخت باشد. اولین دلیل آمد و شد حداکثری بر روی پله و رمپ برقی می باشد.
دومین دلیل سطح های پله یا رمپ برقی دارای شیارهای زیادی می باشد که موجب جمع شدن آلودگی ها در بین شیارها می شود و کار خارج کردن زباله از میان این شیارها و شستشوی این فضاها را به امری دشوار و بسیار زمان بر مبدل کرده است. سوم وجود موتور و گیربکس در زیر پله ها که در صورت نفوذ آب حاصل از شستشو به این قسمت ها خرابی و خسارات سنگینی در پی خواهد داشت. شرکت Kärcher المان دو مدل دستگاه برای نظافت پله و رمپ برقی تولید کرده است.

نظافت پله برقی با دستگاه پله برقی شوی مدل BR 47/35 ESC

به جرأت می توان گفت این دستگاه نظافت صنعتی تمام معضلات شستشوی پله برقی و رمپ برقی را حل کرده است. سرعت بالا، کاربری آسان، کیفیت بسیار خوب شستشو همراه با آب و ماده شوینده این پله برقی شوی را به گزینه ای مطمئن برای شستشوی پله برقی و رمپ تبدیل کرده است. این دستگاه قادر است در زمان روشن بودن پله برقی عمل شستشو را انجام دهد و با دو مرتبه عبور پله برقی از زیر دستگاه شستشوی پله برقی سطوح مورد نظر به صورت کامل تمیز می گردند.
این دستگاه برای هر برند پله برقی شانه های مخصوصی دارد که متناسب با شیارهای پله های آن برند طراحی شده است و مورد تأیید تمام برندهای معتبر جهانی تولید کننده پله برقی می باشد. این دستگاه دارای دو موتو مکنده بسیار قدرتمند می باشد که اجازه نفوذ آب را به قسمت های زیرین پله ها نمی دهد. پرزهای بلند برس دستگاه به راحتی در میان شیارهای پله برقی قرار می گیرد و هرگونه آلودگی و زباله را از آن ناحیه پاک می کند.

نظافت پله برقی با جاروی پله برقی مدل  BR 45/10 Esc

این دستــگاه به صــورت خشــک کــار می کند و در حقیقــت یک جــاروبرقی تخصصــی بــرای پــله های برقی و رمــپ های برقی می باشــد. این مــدل دارای شــاسی و مخــازن استیــل می باشــد و از دو موتور مکنــده بسیــار قدرتمنــد بهــره می برد. ایــن مدل نیــز دارای برس غلطکی با پرز های بلند می باشــدکه به راحتی زبــاله های میــان شیــار های پــله ها را پــاک می کند. سرعت کارکرد بالا و کاربری آســـان از دیــگر ویژگی های این مدل می باشد .
تفاوت اصلی این دستگاه با دستگاه دیگر آن است که این دستگاه عمل شستشو با آب و مــاده شوینـده را انجام نمی دهـد و برای مواردی که شدت آلودگی پله بـرقی بسیــار زیاد است دستگاه مدل BR 47/35 ESC توصیه می گردد.
این دستگاه پله برقی شوی و سایر دستگاه های نظافت صنعتی کارچر  ( اسکرابر یا همان دستگاه زمین شوی، واترجت صنعتی، جاروبرقی صنعتی، فرش شوی، کارواش اتوماتیک، آیس بلاست، سوییپر )  توسط شرکت کارن تجارت نمایندگی کارچر در ایران عرضه و خدمات دهی می شود.
مطالب مرتبط

  1. دستگاه پله برقی شوی

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

  • فارسی بنویسید، از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • تجربیات شما می تواند در تصمیم گیری سایر کاربران جهت خریداری محصولات مفید باشد ، لطفاً اطلاعات مفید و مربوط به محصول فوق را با توجه به تجربیات خود به اشتراک بگذارید.
  • در هر دیدگاه می توانید حداکثر 5 مورد نقاط قوت و ضعف محصول را ثبت کنید.
  • از ارسال لینک‌ و اطلاعات شخصی از قبیل تلفن، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
  • از بکار بردن کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز و قومیتی دارند خودداری کنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.