دستگاه مکنده صنعتی

دستگاه مکنده صنعتی

دستگاه مکنده صنعتی از محصولات نظافتی ای می باشد که در محیط های مختلفی در صنایع گوناگون کاربرد دارند. محصولات مکانیزه جاروبرقی دارای انواع مختلفی می باشند که هر کدام کاربری خاص خود را دارند.

به منظور آشنایی بیشتر با انواع دستگاه ها یا محصولات مکنده کارچر بر روی کلمه جاروبرقی صنعتی کلیک کنید تا به صفحه مرتبط با آن هدایت شوید و با هریک از مدل ها آشنا شوید.

جاروبرقی صنعتی آلمانی

انواع دستگاه مکنده صنعتی کارچر آلمان عبارتند از:

دستگاه مکنده صنعتی ۳ موتوره آب و خاک کلاس استاندارد

دستگاه مکنده صنعتی مدل NT 70/3  کارچر از جمله محصولات جاروبرقی آب و خاک کارچر آلمان می باشد که با توجه به بدنه مستحکم، امکان فعالیت جداگانه هر یک از موتور ها، دارا بودن خرطومی تخلیه و تعبیه مکانی مناسب جهت قرار گیری نازل ها می توان آن را یکی از کاربردی ترین جارو برقی های کلاس خود نام برد.

دستگاه مکنده صنعتی آب و خاک کلاس کلاسیک

این کلاس از محصولات جارو برقی کمپانی کارچر آلمان در ۳ مدل  ۲۰، ۳۸، ۵۰ و ۹۰ لیتری عرضه می شوند که مدل ۹۰ لیتری این محصولات دارای ۲ موتور و مدل های ۳۸ و ۲۰ لیتری به صورت تک موتوره هستند. کلاس کلاسیک از محصولات جارو برقی های Kärcher آلمان دارای فیلتر کارتریجی بوده که طول عمر موتور محصول را به شدت افزایش می دهد.

جاروبرقی صنعتی مجتمع تجاری

دستگاه مکنده صنعتی کلاس AP و TACT

دستگاه مکنده صنعتی مدل NT 35/1 و NT 45/1 از مدل های وکیوم این کمپانی شهیر آلمانی است. جاروبرقی مدل NT 35/1 AP دارای سیستم نیمه خودکار تمیز کننده فیلتر و مدلNT 45/1 دارای سیستم تمام خودکار تمیز کننده فیلتر می باشد که همین ویژگی طول عمر موتور دسته Ap و Tact از محصولات مکنده قدرتمند را به شدت افزایش می دهد.

دستگاه مکنده صنعتی کلاس هتلی کلاس کلاسیک

این کلاس از جاروبرقی های Kärcher آلمان به منظور جمع آوری گرد و خاک کاربرد دارند. ابعاد کوچک و وزن کم این محصولات جابجایی یا حمل و نقل آن ها را بسیار ساده ساخته است و همین موضوع کاربری این محصول جارو برقی را بسیار ساده ساخته است. جارو برقی های این کلاس در دو مدل T 14/1 و T 7/1 عرضه می شوند.

دستگاه مکنده صنعتی دائم کار موتور توربینی

سری توربینی از جاروبرقی های کمپانی کارچر در ۳ مدل مختلف عرضه می شوند که توان کار کردن ۳ شیفت و ۲۴ ساعته را دارند. این جارو برقی های کارچر به منظور استفاده در کارخانجات صنایع سنگین همچون نفت و گاز ، سیمان ، آهن ، فولاد ، نساجی و خودرو سازی ایده آل می باشند.

بهترین جاروبرقی آب

دستگاه مکنده صنعتی دائم کار موتور توربینی کلاس میانی

این مدل از محصول جارو برقی آب و خاک کارچر دارای موتور توربینی می باشد که قابلیت کار کردن ۲۴ ساعته و ۳ شیفت را دارد.همچنین این مدل از مکنده های کارچر قابلیت ارائه با ۲ یا ۳ موتور AC را نیز دارند که در این صورت توان کارکرد بدون وقفه آن به ۳ ساعت می رسد. این سری از دستگاه وکیوم کارچر دارای تکان دهنده فیلتر دستی می باشد. این تکان دهنده دستی عمر فیلتر محصول  را افزایش داده و همچنین هزینه های نگهداری آن را به شدت کاهش می دهد. این کلاس از وکیوم شرکت کارچر در ۳ مدل IV 60/30 و IV 60/36-3 و IV 60/24-2 ارائه می شود.

دستگاه مکنده صنعتی ضد انفجار

وکیوم قدرتمند دائم کار یا مداوم کار با استاندارد ضد انفجار مناسب برای کارکرد در محیط های مستعد انفجار از نوع Z22 می باشد. به دلیل نوآوری کارچر در طراحی این نوع از موتورهای این کلاس جاروبرقی صنعتی کارچر این محصولات توان کارکردن به صورت مداوم و بدون وقفه را دارند. این سری از جاروبرقی های کارچر در دو مدل IVC 60/30 AP M Z22 و IVC 60/12-1 EC H Z22 تولید و عرضه می شود.

جاروبرقی سطلی صنعتی کارچر مدل NT48/1

این دستگاه یک جارو برقی آب و خاک فوق‌العاده قوی، کاربردی و قدرتمند است. این دستگاه دارای یک طراحی جمع و جور است که به طور خاص برای نیازهای خاص نظافتی ساختمان، خودرو و صنایع ساخته شده است.

جاروبرقی سطلی صنعتی کارچر مدل NT 27/1 بدنه فایبرگلاس

جاروبرقی حرفه ای مدل NT27/1 کارچر (کرشر) آلمان با حجم مخزن زباله ۲۷ لیتری، فیلتر آن از نوع کارتریجی است که قدرت فیلتراسیون زیادی به این دستگاه می دهد.

جاروبرقی صنعتی کارچر مدل NT 22/1 AP

جاروبرقی صنعتی آب و خاک مدل NT 22/1 Ap یک دستگاه جمع و جور، سبک و در عین حال قدرتمند می باشد که برای مصارف صنعتی و نیمه صنعتی تویط کمپانی شهیر کرشر آلمان طراحی و تولید شده است.

جاروبرقی صنعتی کارچر مدل BV 5/1

جاروبرقی کوله ای مدل BV 5/1 کارچر آلمان دارای حجم مخزن زباله ۵ لیتری بوده و دارای توان کاری ای بالغ بر ۶۵۰ وات می باشد. وزن دستگاه ۸/۷ کیلوگرم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *