۰۲۱۵۴۰۹۱

قیمت اسکرابر

; قیمت اسکرابر

قیمت اسکرابر

دستگاه های برند کارچر با توجه به کیفیت محصولات،بهره گیری از تکنولوژی های نوین ، جایگاه برند و همچنین نحوه ارائه خدمات پس از فروش،از قیمت بالاتری نسبت به محصولات سایر تولید کنندگان در سطح جهانی برخوردار هستند.  و با توجه به قیمت گذاری جهانی محصولات کارچر و لزوم تبعیت تمام نمایندگی های رسمی از قیمت های بین المللی،شرکت کارن تجارت نیز ملزم به ارائه محصولات کارچر بر مبنای قیمت های مصوب کارچر می باشد.قیمت اسکرابر های کارچر نیز از این قاعده مستثنا نیست.

ولی متاسفانه با توجه به شرایط خاص بازار ایران که معمولا برند های بین المللی نظارت صحیحی بر نحوه عرضه محصولات خود در ایران ندارند،شاهد این هستیم که عرضه کنندگان برند های دیگر که محصولات آنها در سطح جهانی از قیمت هایی به مراتب پایین تر از کارچر برخوردار هستند،محصولات خود را در بازار ایران با قیمت هایی بالاتر از کارچر عرضه می کنند.

دراین مقاله می خواهیم درباره عوامل مختلف تاثیرگذار بر قیمت اسکرابر ها اطلاعاتی به شما بدهیم.

اسکرابر ها دارای انواع مختلفی می باشند.یک مبنای دسته بندی اسکرابر ها تقسیم آنها به اسکرابر سرنشین دار و اسکرابر دستی می باشد.

قیمت اسکرابر سرنشین دار

قیمت اسکرابر های سرنشین دار با توجه به کارایی بالاتر و استفاده آنها برای محیط های بزرگتر،بیشتر از اسکرابر های دستی می باشد.

اما قیمت دستگاه های زمین شوی سرنشین دار کارچر از حدود ۴۵/۰۰۰/۰۰۰ تومان تا ۱۵۰/۰۰۰/۰۰۰ میلیون تومان برای ظرفیت های ۷۰ تا ۲۵۰ لیتری می باشد.شما می توانید با تماس با کارشناسان کارن تجارت از راهنمایی تخصصی برای انتخاب اسکرابر مورد نظر خود بهره ببرید.

ضمن اینکه کارچر آلمان دارای اسکرابر هایی با ظرفیت های ۳۰۰ لیتر و حتی بالاتر نیز می باشد که با توجه به امکانات به کار رفته بر روی آنها قیمت بالاتری دارند.

قیمت اسکرابر دستی

اسکرابر های دستی دارای طیف وسیعی از کاربری ها می باشند که با توجه به نیاز نظافتی  و ویژگی های خاص هر محیط انتخاب می شوند.

قیمت اسکرابر های دستی کارچر از حدود ۵/۰۰۰/۰۰۰ میلیون تومان تا حدود ۴۰/۰۰۰/۰۰۰ میلیون می باشد که کارشناسان کارن تجارت با بازدید از محل مورد نظر شما اسکرابر دستی مورد نیاز شما را ارائه کنند.

قیمت اسکرابر ها با توجه به فاکتور های مختلفی به طور معمول تعیین می شود.برخی از این فاکتور ها عبارتند از :

تاثیر حجم مخزن بر قیمت اسکرابر

یکی از عواملی که معمولا بر قیمت اسکرابر تاثیر می گذارد حجم مخازن آب تمیز و کثیف آن می باشد.بدیهی است که اسکرابر های با ظرفیت بالاتر که به منظور نظافت محیط های بزرگتر استفاده می شود قیمت بالاتری نیز دارند.

انتخاب حجم اسکرابر مورد نظر شما نیز با توجه به محیط کاربری شما انتخاب می شود.

تاثیر کارایی بر قیمت اسکرابر

هرچه مساحت سطحی که در واحد زمان به وسیله یک دستگاه زمین شوی می توان نظافت کرد بیشتر باشد،قیمت اسکرابر نیز افزایش می یابد.

نحوه تامین انرژی عاملی تعیین کننده برای قیمت اسکرابر

نحوه تامین انرژی عامل تاثیر گذار بسیار مهمی در تعیین قیمت اسکرابر است. معمولا زمین شوی هایی که انرژی آنها به وسیله باطری تامین می شود دارای قیمت بالاتری هستند.دلیل آن نیز استفاده ساده تر از این دستگاه ها و توان استفاده از آنها در محل هایی که دسترسی به برق وجود ندارد.

تکنولوژی های جانبی

عامل مهم دیگر در تعیین قیمت اسکرابر امکانات خاص و تکنولوژی های جانبی می باشد که بر روی برخی اسکرابر های کارچر به کار می رود.این آپشن ها با توجه به مدل انتخابی و همچنین نیاز شما انتخاب می شود.

برخی از این  این تکنولوژی ها که بر روی مدل های مختلف دستگاه های زمین شوی کارچر به کار می روند عبارتند از: easy operaton , fact , dose ,4wd ,easy connect برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هر یک این آپشن ها به صفحه اسکرابر  صنعتی مراجعه فرمایید.

نحوه ارائه خدمات پس از فروش عاملی تاثیر گذار بر قیمت اسکرابر

کیفیت ارائه خدمات پس از فروش فاکتور بسیار مهمی در قیمت گذاری انواع مختلف دستگاه نظافت صنعتی می باشد. قیمت اسکرابر های کارچر نیز قطعا تحت تاثیر خدمات پس از فروش این دستگاه ها می باشد.فراموش نکنیم کارچر استانداردها و قواعد بسیار مشخصی در جهت ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان خود دارد،که تمامی نمایندگی های رسمی این شرکت در سراسر جهان ملزم به رعایت تمام این اصول می باشند.شرکت کارن تجارت نیز به عنوان نمایندگی کارچر در ایران ملزم به رعایت تمام و کمال این قواعد می باشد.

از همین روی کارن تجارت اقدام به راه اندازی سیستم خدمات پس از فروش بسیار حرفه ای و کارآمد کرده است.در واقع قیمت اسکرابر های کارچر با توجه به الزامات ارائه این سطح از خدمات پس از فروش تعیین می شود.

اگر قصد خرید دستگاه زمین شور را دارید با تماس با کارشناسان کارن تجارت و مشورت با آنها می توانید اطلاعات لازم را دریافت کنید.

کارشناسان شرکت با کارشناسی محیط مورد نظر شما اسکرابر متناسب با نیاز شما را تعیین کرده و قیمت اسکرابر را نیز به اطلاع شما خواهند رساند.

دیگر محصولات کارچر آلمان

دستگاه زمین شوی – انواع مختلف دستگاه نظافت صنعتی توسط کارچر آلمان تولید می شود که برخی از آنها عبارتند از ( اسکرابر –  یا همان دستگاه زمین شویکارواش دروازه ایآیس بلاست –  پله برقی شوی –  سوییپر –  بخار شوی صنعتی –  جاروبرقی صنعتیواترجت صنعتی )

کارن تجارت

در شبکه های اجتماعی به اشتراگ بگذارید
+share On Google
Share on Pinterest
Share on LinkedIn
Share on WhatsApp
Share on Telegram

طیف وسیع جاروبرقی های صنعتی آب و خاک KARCHER آلمان را اینجا مشاهده نمایید.