اسکرابر صنعتی

اسکرابر صنعتی

اسکرابر صنعتی

کمپانی کرشر (کارچر) آلمان که سال ها است به عنوان رهبر جهانی صنعت تولید دستگاه نظافت صنعتی در حال فعالیت می باشد همواره روحیه خلاقیت و نوآوری را در مجموعه خود زنده نگاه داشته است و با مطالعه دقیق نیاز های نظافتی صنایع مختلف سعی در پاسخگویی به آنها داشته است.یکی از انواع دستگاه های نظافت صنعتی پر کاربرد در سطح جهانی اسکرابر صنعتی می باشد که در این مقاله توضیح مختصری درباره انواع آن می دهیم.
برای مثال در زمینه تولید انواع مختلف اسکرابر صنعتی همواره نیاز های مشخص و واضحی وجود داشته است که تولیدات شرکت های مختلف سعی در پوشش آنها داشته اند. این نیاز های اولیه عبارتند از:
۱-شستشوی کامل و با کیفیت سطوح
۲-خشک کردن کامل سطوح به شکلی که بلافاصله قابل استفاده باشند.
۳-سرعت مناسب در اجرای امور نظافتی
۴-دوام و ماندگاری بالا

طراحی های نوین کارچر

اما کمپانی کارچر این نیاز ها را الزامات اولیه و بدیهی دستگاه های زمین شوی صنعتی خود می داند و سال ها است که به بهترین شکلی پاسخگوی این نیاز ها می باشد،کارچر آلمان امروزه سعی در به حداکثر رساندن کارایی و تطابق پذیری محصولات خود با نیاز های جانبی و نقاط ضعف این دستگاه ها را دارد.برای مثال در مورد اسکرابر صنعتی همواره صدای ایجاد شده توسط این دستگاه ها ، مخصوصا در برخی مکان های خاص مانند بیمارستان ها و مراکز تجاری (گاها نیاز به نظافت مراکز تجاری در زمان فعالیت آنها وجود دارد) مشکلی حل نشده به حساب می آمد. از همین روی این کمپانی سعی کرد تا جای ممکن اسکرابر های کم صدا تری تولید کند و در این زمینه به موفقیت های چشم گیری نیز دست یافت. اما شاید بهترین نتیجه ممکن را در تولید اسکرابر مدل B 60/10 c یا همان (mopvac) باشد.
در ادامه توضیح مختصری درباره انواع اسکرابر صنعتی کارچر در اختیار شما قرار می دهیم.

اسکرابر صنعتی مدل B 60/10 C mopvac کارچر

اسکرابر مدل B 60/10 C mopvac کارچر اولین و تنها اسکرابر بدون موتور و متعاقبا بدون نیاز به برق و باطری در دنیا می باشد.همین ویژگی موجب می شود تا این زمین شوی صنعتی هیچگونه صدایی ایجاد نکند و برای محیط های حساس به آلودگی صوتی مانند بیمارستان ها و یا مراکز تجاری ایده آل باشد.
مزیت دیگری که عدم وجود به برق و باطری ایجاد می کند،هزینه های عملیاتی نزدیک به صفر می باشد.به این ترتیب این اسکرابر صنعتی پر فروش و فوق العاده کارچر جایزه های فراوانی از نمایشگاه های تخصصی در سراسر دنیا گرفته است و همچنان هیچ یک از شرکت های رقیب موفق به تولید دستگاه مشابه نشده اند.

اسکرابر صنعتی مدل BR 35/12 C Bp packk کارچر

اسکرابر مدل BR 35/12 C Bp pack کارچر نیاز بعدی که معمولا انواع مختلف اسکرابر صنعتی در پاسخگویی مناسب به آن دچار مشکل بودند،قدرت مانور بالا و شستشو در جهت های مختلف بوده و هست.مهندسین کارچر به منظور پاسخگویی به این نیاز اسکرابر مدل BR 35/12 C را طراحی و تولید کرده اند.به جرات می توان گفت که هیچ اسکرابری قدرت مانور و هندلینگ این اسکرابردستی را ندارد.
این دستگاه زمین شوی با قدرت شستشو و مانور بالای خود برای کار در محیط هایی که نیاز به نظافت کامل و ایده آل وجود دارد ودرر عین حال موانع محیطی زیادی نیز در آنها می باشد، ایده ال است.

اسکرابر صنعتی مدل  BD 50/60 C Ep classic

یکی دیگر از محدودیت های نظافتی اسکرابر ها نسبت حجم مخزن به ابعاد دستگاه می باشد.یعنی دستگاه هایی که ابعاد کوچکی دارند حجم مخزن آنها نیز بسیار کم می باشد و برای نظافت محیط های بزرگ دچار مشکل می شوند و دستگاه هایی که حجم زیادی دارند دارای ابعاد بزرگی نیز می باشند که قدرت مانور آنها را محدود می کند.
اما کمپانی کارچر موفق به طراحی و تولید اسکرابر مدل BD 50/60 C Ep classic شد.این اسکرابر صنعتی با وجود دارا بودن مخزن هایی ۶۰ لیتری آب تمیز و آب کثیف،ابعاد نسبتا کوچکی دارد و همین ویژگی این دستگاه زمین شوی را برای شستشوی محیط های مختلف مناسب می سازد.
در ادامه به برخی دیگر از ویژگی های انواع مختلف اسکرابر صنعتی نوین کارچر می پردازیم.

سیستم  ECCO

این سیستم به منظور بهینه کردن کارایی دستگاه زمین شوی بر روی آنها به کار رفته است.به این شکل که سرعت چرخش برس و مکندگی اسکرابر صنعتی را روی یک میزان مشخص تثبیت می کند،در این حالت مصرف انرژی دستگاه بهینه می شود و اسکرابر می تواند شارژ بیشتری نگاه دارد

EASY OPERATION

به منظور راحت تر شدن هر چه بیشتر کار کردن با اسکرابر صنعتی و همچنین به حداقل رسیدن زمان یادگیری اپراتور،این سیستم برای اسکرابر های کارچر تعبیه شده است.به همین منظور کنترل پنل های این اسکرابر ها بسیار بزرگ با علائم مشخص می باشد.ضمن اینکه حداقل تعداد کلید ها نیز در آنها به کار رفته است.

EASY CONNECT

به منظور راحت تر  پر کردن مخزن اسکرابر صنعتی کارچر سیستم easy connect بر روی آنها به کار رفته است.به این معنی که اسکرابر به وسیله آب شهری و با یک شلنگ پر می شود.

OIL RESITANT

تیغه لاستیکی های به کار رفته بر روی اسکرابر صنعتی کارچر از نوع Oil resistant می باشد به این معنی که جنس این تیغه به نوعیی است که در مقابل سایش بسیار مقاوم بوده و همچنین سطح را به طور کامل خشک می کند.

FACT

کارایی این سیستم به این شکل است که سرعت برس و فشار وارد شده توسط آن را به شکل اتوماتیک،بسته به جنس و شیب زمینن تنطیم می کند.
این آپشن از ویژگی های بسیار کاربردی اسکرابر صنعتی کارچر می باشد.

DOSE

اسکرابر صنعتی دارای این سیستم به این شکل عمل می کند که شما می توانید در هر لحظه حجم مواد شوینده در حال ترکیب با آب را  تغییر دهید.مزیت این سیستم در این می باشد که به شما امکان می دهد تا در هنگام کار کردن با اسکرابر صنعتی زمانی که به سطح آلوده تری رسیدید از مواد شوینده بیشتر استفاده کنید و زمانی که به سطح تمیز تری رسیدید غلظت مواد شوینده را کاهش دهید.
همین ویژگی هزینه عملیاتی استفاده از انواع اسکرابر صنعتی کارچر را کاهش می دهد.

4WD

برخی از انواع اسکرابر صنعتی دارای این قابلیت می باشند یعنی هر چهار چرخ آنها دارای قدرت پیشرانه و حرکت هستند تا حتی بر رویی سطوح شیب دار نیز بتوانند به خوبی و بدون هیچ گونه مشکلی فعالیت کنند.
در متن بالا بخشی از امکانات و ویژگی های انواع اسکرابر صنعتی کارچر بیان شد.اسکرابر صنعتی کارچر دارای انواع مختلف با امکانات متفاوت می باشند که با توجه به نیاز نظافتی شما هر یک از آنها را می توان انتخاب کرد.
کارچر آلمان (بزرگترین و مهمترین تولید کننده انواع محصولات نظافت صنعتی در جهان) شرکت کارن تجارت را به عنوان شریک تجاری و نمایندگی کارچر در ایران تعیین کرده است.

راهنمای انتخاب بهترین جاروبرقی صنعتی با توجه به نیاز شما

جاروبرقی صنعتی جهت نظافت محل های بزرگ و صنعتی کاربرد دارد. تفاوت این نوع از دستگاه ها با جاروهای خانگی جدای از ابعاد بزرگتر، در قدرت بیشتر جاروی صنعتی میباشد.

جاروبرقی ها چگونه کار می کنند؟

یک دستگاه جاروبرقی ممکن است مانند یک ماشین پیچیده به نظر برسد، اما در واقع فقط از ۶ جزء اصلی و اساسی تشکیل شده است. با ما در این مقاله همراه باشید.

مشکلات بخارشوی‌ها

آشنایی با انواع مشکلات رایج در کار با بخارشوهای کارچر و حل این مشکلات یکی از نیاز های هر فردی است که از بخارشوی در نظافت خانه خود استفاده می نماید.

نظافت سالن فرودگاه ها به وسیله اسکرابر یا زمین شوی صنعتی

دستگاه اسکرابر یا زمین شوی صنعتی یکی از پر کاربرد ترین تجهیزات نظافتی مکانیزه می باشد که مشکلات شیوه های سنتی نظافتی را مرتفع نموده است.

جاروبرقی دائم کار

جاروبرقی دائم کار نوع خاصی از جاروبرقی صنعتی می باشد که به منظور انجام فرآیند نظافت بی وقفه در محیط های تمام صنعتی استفاده می شود.

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

  • فارسی بنویسید، از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • تجربیات شما می تواند در تصمیم گیری سایر کاربران جهت خریداری محصولات مفید باشد ، لطفاً اطلاعات مفید و مربوط به محصول فوق را با توجه به تجربیات خود به اشتراک بگذارید.
  • در هر دیدگاه می توانید حداکثر 5 مورد نقاط قوت و ضعف محصول را ثبت کنید.
  • از ارسال لینک‌ و اطلاعات شخصی از قبیل تلفن، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
  • از بکار بردن کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز و قومیتی دارند خودداری کنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.