۰۲۱۵۴۰۹۱

مقالات

نوشته شده توسط کارن تجارت / ژانویه 10, 2020

راهکار های نظافت مجتمع تجاری به کمک جاروبرقی صنعتی

اصولا مجتمع های تجاری اماکنی بزرگ با راهروها ، پله ها و معابر عمومی متعدد هستند . به طور معمول روزانه جمعیت زیادی از یک مجتمع تجاری بازدید می کنند . عبور و مرور فراوان افراد در یک محل گرد و غبار و آلودگی هایی را با خود به همراه خواهد داشت و البته گاهی نیز بزرگسالان بی مبالات یا کودکان سر به هوا مزید بر علت شده و بر حجم آلودگی های ایجاد شده می افزایند. اما جهت حفظ جذابیت محیط برای کلیه بازدید کنندگان لازم است تا نظافت محیط به شکلی جدی مد نظر قرار گیرد . در واقع در یک مجتمع تجاری به عنوان یک مکان عمومی با تردد زیاد به طور قطع نظافت منظم روزانه امری ضروری خواهد بود . در یک مجتمع تجاری با توجه به تنوع بخش ها و همچنین آلودگی هایی که لازم است مورد نظافت قرار گیرند قطعا راهکار های نظافتی مختلفی لازم است مورد استفاده قرار گیرد . در ادامه به بررسی دقیق تر این امر می پردازیم .

درباره راهکار های نظافت مجتمع تجاری به کمک جاروبرقی صنعتی بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / ژانویه 4, 2020

جاوربرقی صنعتی مناسب رستوران و راهکار های نظافتی رستوران

اگر شما در یک ستوران کار می کنید و یا صاحب یک رستوران هستید بهتر از هر شخص دیگری می دانید که مبحث نظافت و رعایت بهداشت در تمام قسمت های یک رستوران از موارد بسیار حساس و حیاتی به شمار می رود . در محیط سالن رستوران شما در کنار کیفیت غذا و سایر جذابیت های بصری مساله بهداشت برای مشتریانتان امری بسیار چشمگیر خواهد بود و عدم تمیزی کامل محیط یک رستوران می تواند به راحتی مشتریان را از اعتماد مجدد به شما منصرف نماید . رعایت نظافت در آشپرخانه یک رستوران نیز امر بسیار مهمی تلقی می شود. عدم وجود بهداشت در آشپزخانه اگر چه ممکن است از چشم مشتریان شما دور بماند اما قطعا مشکلات متعددی را برای شما به همراه خواهد داشت. وجود آلودگی در محیط آشپزخانه می تواند به سادگی منجر به بیماری پرسنل و یا حتی مسمومیت مشتریان شود . گاهی نیز حضور نابهنگام یک مامور بهداشت در آشپزخانه رستوران شما می تواند سبب غافلگیری ، دردسر و زحمت شما شود. پس بهتر است برای جلوگیری از بروز هرگونه اتفاق ناخوشایندی با حفظ بهداشت محیط خاطر خود ، پرسنل و مشتریانتان را کاملا آسوده نمایید .

درباره جاوربرقی صنعتی مناسب رستوران و راهکار های نظافتی رستوران بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / دسامبر 20, 2019

نکاتی برای جمع‌آوری برگ‌ها در پاییز

تابستان تمام می‌شود و فصل پاییز با رنگ‌های بسیارش پا به عرصه می‌گذارد. برای افرادی که نظافت و پاکی از موضوعات مهم در زندگی‌ و شغلشان است، جمع‌آوری برگ‌های درختان در فصل پاییز ممکن است دغدغه ذهنی‌شان شود. اگر خانه ویلایی دارید یا دفتر کار و شرکتتان محوطه سبزی پوشیده از درخت دارد باید به تمیزی حیاط و محوطه سبزتان فکر کنید. ریختن برگ‌ها در پاییز با این که جذابیت و زیبایی بسیاری دارد اما لازم است پس از مدتی برگ ها از مسیرهای عبور خودرو و پیاده‌راه‌ها جمع شوند تا محیط پاکیزگی خود را حفظ کند. جمع‌آوری برگ‌ها با جارو و چنگک تنها گزینه پیش روی شما نیست و ما در این مقاله ضمن نگارش نکاتی که برای جمع‌آوری برگ‌ها ضروری است، وسایلی را به شما معرفی می‌کنیم که کار را برایتان بسیار آسان‌تر می‌کند.

درباره نکاتی برای جمع‌آوری برگ‌ها در پاییز بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / نوامبر 24, 2019

نکاتی برای جلوگیری از ورود گرد و غبار به خانه

حتما شما هم تجربه کرده‌اید که خانه‌تان را نظافت می‌کنید و پس از آن دوباره با لکه جدیدی در نقطه‌ای مواجه می شوید. گاهی احساس می کنید کار را باید از اول آغاز کنید و دوباره خانه را تمیز کنید. اگر کمی وسواسی باشید اوضاع بدتر هم می شود. به طور عمومی اکثر افراد کار شست‌وشو و نظافت را فعالیت جذابی به حساب نمی‌آورند. در این مقاله به نکاتی می‌پردازیم که سبب می‌شوند ورود گرد و غبار به خانه کاهش پیدا کند.

درباره نکاتی برای جلوگیری از ورود گرد و غبار به خانه بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / نوامبر 10, 2019

جاروبرقی صنعتی مدارس

در مدارس علاوه بر وجود اولویت های آموزشی و لزوم بالا بودن سطح کیفیت آموزشی مساله بهداشت محیط نیز از اهمیت بالایی برخوردار است . لازم است که فرزندانمان در محیط پاکیزه آمد و شد داشته باشند و از باب مساله بهداشت نگرانی و دغدغه خاصی برای والدین وجود نداشته باشد . یک محیط آموزشی شامل قسمت های مختلفی می شود که ممکن است لازم باشد برای نظافت هر قسمت ابزاری متفاوت و مناسب با شرایط محیط انتخاب و استفاده گردد .

درباره جاروبرقی صنعتی مدارس بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / اکتبر 17, 2019

شستشوی شیشه

وجود پنجره های بزرگ با تعداد زیاد در هر فضایی باعث ورود نور دلنشین آفتاب شده و فضایی مطبوع را برای ساکنین به همراه خواهد داشت . اما معمولا بارش باران ، وزش باد و جا به جا شدن گرد و غبار و نشستن آنها بر روی پنجره ها، شیشه ها را به سرعت کثیف می کند. گاهی نیز کودکان در حین بازی های کودکانه خود اثر دستهایشان را بر روی پنجره ها باقی می گذراند . وجود حیوانات خانگی در محیط نیز همیشه مزید بر علت می شود.

درباره شستشوی شیشه بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / اکتبر 15, 2019

نکاتی برای نظافت فرش، موکت و مبلمان

زمانی که یک بعد از ظهر شاد را با خانواده در اتاق نشیمن می‌گذرانید؛ بعد از مدتی متوجه می‌شوید لکه‌ها...

درباره نکاتی برای نظافت فرش، موکت و مبلمان بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / اکتبر 12, 2019

مزایای استفاده از بخارشوی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها :نظافت بدون استفاده از مواد شیمیایی

بخارشوی‌ ها سرسخت‌ترین لکه‌ها را بدون استفاده از مواد شیمیایی، از بین می‌برند. این تجهیزات حرفه ای می‌توانند به طبیعی‌ترین شکل ممکن جایگزینی برای روش‌های مرسوم نظافت باشند. از بخارشوی‌ ها در محیط‌های مختلفی می‌توانید بهره ببرید؛ از حمام و سالن‌های پذیرایی گرفته تا مکان‌های دیگر.

درباره مزایای استفاده از بخارشوی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها :نظافت بدون استفاده از مواد شیمیایی بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / اکتبر 10, 2019

راهکارهای نظافت بیمارستان‌ها و کلینیک‌ها

برای موفقیت در اداره بیمارستان‌ها و کلینیک‌ها که مکان‌هایی پررفت‌وآمدی هستند و باید بالاترین سطوح اصول بهداشتی در آن‌ها رعایت شود،‌ نیاز به جدیدترین تکنولوژی‌های نظافت دارید. جلوگیری از سرایت آلودگی‌ها و عفونت‌های بیمارستانی نیاز به نظافت مستمر و دقیق دارند. مکان‌های مختلف در بیمارستان‌ها هر یک به راهکار مناسب خود نیاز دارند. از فضاهای کم مساحت تا فضاهایی با مساحت زیاد، از آشپزخانه‌ها تا سالن‌های همایش، هر یک راهکار متناسب با خود را داراست. به خصوص در بیمارستان‌ها و کلینیک‌های شلوغ، وقت کافی برای یک نظافت کامل چند مرحله‌ای وجود ندارد. به همین سبب راه حل شما باید با دقت انتخاب شود. استانداردهای سخت‌گیرانه بهداشتی هم هزینه بالایی تحمیل می‌کنند و هم فشار زیادی به کارکنان وارد می‌آورند. کارچر با ارائه ماشین‌ آلات مناسب سعی در رفع نیازهای محیط‌ های بیمارستانی مختلف دارد.

درباره راهکارهای نظافت بیمارستان‌ها و کلینیک‌ها بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / اکتبر 5, 2019

راهنمای خرید جاروبرقی

جاروبرقی وسیله ای است ضروری و پرکاربرد برای نظافت گرد و غبار ، خاک و انواع آلودگی های جامد و...

درباره راهنمای خرید جاروبرقی بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / سپتامبر 18, 2019

نظافت فروشگاه زنجیره ای

نظافت و پاکیزگی یکی از شاخص‌ های مهم ارزیابی فروشگاه‌ های زنجیره‌ ای محسوب می‌شود. مشتریان چه خود متوجه این موضوع بشوند و چه نسبت به آن آگاه نباشند، نظافت فروشگاه زنجیره ای تاثیر مهمی در انتخاب فروشگاه و میزان خرید آن‌ها خواهد داشت.

درباره نظافت فروشگاه زنجیره ای بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / سپتامبر 17, 2019

راهکارهای نظافت در هتل ها و صنعت گردشگری

امروزه مدیریت بهداشت و نظافت مستمر در صنایع هتلداری و گردشگری از عوامل مهم موفقیت کسب ‌وکارها هستند. بهداشت و نظافت مدیریت ‌شده، هم رضایت مهمانان و هم ساخت تصویری قدرتمند از هتل یا رستوران را در برخواهد داشت. علاوه بر بحث نظافت، نگه‌داری صحیح از امکانات و تجهیزات باعث بالا رفتن طول عمر آن‌ها نیز خواهد شد. تجهیزات کارچر به نحوی طراحی و ساخته شده‌اند که ضمن آن که از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشند؛ بتوانند عملکرد قدرتمند و ماندگاری بالایی نیز از خود نشان دهند.

درباره راهکارهای نظافت در هتل ها و صنعت گردشگری بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / سپتامبر 16, 2019

آن چه باید در مورد اسکرابرها بدانید

اسکرابر یا کف‌ شوی بهترین گزینه برای تمیزکردن محیط‌های داخلی است. این ماشین‌ ها می‌توانند وظیفه‌ی شست‌ و شو و خشک کردن هر نوع کف‌ پوش سختی را به راحتی عهده‌دار شوند. معمولاً این ماشین‌ها در مراحل پایانی فرآیند تمیزکردن به کار می‌روند. اما می‌توانید با این تجهیزات به نظافت بسیار موثری دست یابید و حتی در محیط‌های بیرونی هم از آنها استفاده کنید.

درباره آن چه باید در مورد اسکرابرها بدانید بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / آگوست 21, 2019

بهترین و موثرترین راهکارهای نظافتی در محیط های آموزشی

آموزش و پرورش یکی از مهم‌ترین ارکان هر جامعه برای ساختن آینده است. کیفیت آموزش تعیین‌کننده توسعه دولت‌ها و جوامع است. به همین سبب دولت‌ها و موسسات خصوصی مبالغ قابل‌ توجهی در امکانات و فضاهای آموزشی سرمایه‌گذاری می‌کنند. برای حفظ و نگه‌داری از فضاها و محیط‌های آموزشی به تکنولوژی‌های به‌روز نظافت و پاکیزگی نیاز است. کارچر به نیازهای محیط‌های آموزشی اندیشیده است و ضمن ارائه ماشین‌‌های تمیزکننده مناسب این فضاها، لوازم جانبی مورد نیاز و مواد شوینده متناسب نیز ارائه کرده است. تمام این تجهیزات قدرت لازم را دارا هستند و به لطف تکنولوژی‌های برترشان هم مقرون به صرفه هستند و هم دوام بالایی از خودشان نشان خواهند داد.

درباره بهترین و موثرترین راهکارهای نظافتی در محیط های آموزشی بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / آگوست 7, 2019

تجهیزات و دستگاه های شرکت های خدماتی نظافتی

امروزه بسیاری از وظایف نظافت و تمیزکردن به شرکت‌های پیمانکاری برون‌سپاری می‌شود. شهرداری‌ها و مقامات دولتی هم ترجیح می‌دهند با شرکت‌های خصوصی در این حوزه قرارداد ببندند. بنابراین چشم‌انداز اقتصادی پیش‌روی شرکت‌های پیمانکاری خدماتی نظافتی، امیدوارکننده است. البته چالش‌هایی هم پیش‌روی این شرکت ها قرار دارد. از مسائلی که گریبانگیر این موسسات است می‌توان به رقابت بین شرکت‌های خدماتی نظافتی، افزایش هزینه‌ها و هم‌چنین تغییر سازوکار و قوانین مرتبط با نظافت و تمیزی اشاره کرد. برای موفقیت پایدار در زمینه خدمات نظافت، شرکت‌ها باید قادر باشند ضمن ارائه عملکرد قوی، کارایی و ثبات نیز از خودشان نشان دهند. انتخاب صحیح تجهیزات و تکنولوژی‌های مناسب هم در کنار این عوامل تاثیرگذار است.

درباره تجهیزات و دستگاه های شرکت های خدماتی نظافتی بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / آگوست 7, 2019

کارن تجارت در شبکه های اجتماعی (مرداد ماه ۱۳۹۸)

در کیفیت نظافت تأثیر فوق العاده ای می گذارد. یکی از نکته های مهم در برس های زمین شوی این است که به آسانی به دستگاه وصل و از آن جدا شود. بدین منظور امروزه در دستگاه های اسکرابر، شیوه اتصال برس به صورت سه نظام است. بدین معنی که نیازی نیست برای جداسازی برس، اپراتور کامل خم شود.

درباره کارن تجارت در شبکه های اجتماعی (مرداد ماه ۱۳۹۸) بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / آگوست 2, 2019

جاروبرقی‌های صنعتی مخصوص محیط‌ های بهداشتی و جمع‌آوری مایعات

اصولاً لازم است با توجه به محیطی که می‌خواهید آن را تمیز نمایید، دستگاه مناسب را انتخاب کنید. اگر در محیط شما مواد خاصی به کار رفته،‌ یا وسایل و ابزار ارگونومیک در آن جا موجود است، شما باید با دقت زیادی جاروبرقی صنعی متناسب را انتخاب کنید. انتخاب غلط یک جاروبرقی صنعتی برای محیطی که مناسب آن نیست احتمال دارد منجر به آسیب یا خرابی دستگاه شود. حتی ممکن است به خودتان آسیب بزنید.

درباره جاروبرقی‌های صنعتی مخصوص محیط‌ های بهداشتی و جمع‌آوری مایعات بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / جولای 31, 2019

چرا و چه زمانی از دستگاه های جاروبرقی‌ صنعتی استفاده کنیم؟

جاروبرقی‌ های صنعتی برای برآورده کردن نیازهای مشخص استفاده‌کنندگانشان طراحی و ساخته می‌شوند. نیازهای و خواسته‌های استفاده‌کنندگان جاروبرقی‌های صنعتی مواردی است، که معمولا به سادگی با ابزارهای معمول برطرف نمی‌شود.

درباره چرا و چه زمانی از دستگاه های جاروبرقی‌ صنعتی استفاده کنیم؟ بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / جولای 28, 2019

۵ نکته مهم نگه داشتن خانه ای تمیز همراه با وجود حیوانات خانگی

حیوانات با خودشان زندگی را به داخل خانه شما می آورند اما همراه با یک مقدار آلودگی . اگر سگ شما کف تازه شسته شده خانه را گلی می کند ، گربه تان غذا را در کنار کاسه اش می ریزد ، یا خوکچه هندی شما تند تند داخل قفس حرکت کرده و موهای بدنش در محیط پراکنده می شود . شما نمی توانید از زندگی با حیوانات ابراز شادی کنید . در این حالت چند نکته برای نظافت خانه لازم دارید :

درباره ۵ نکته مهم نگه داشتن خانه ای تمیز همراه با وجود حیوانات خانگی بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / ژوئن 15, 2019

دستگاه های زمین شوی کارشر آلمان ، نظافت منظم، تضمین ایمنی

زمین یا کف فضاهای صنعتی هم در حین تولید و هم از نظر پوشش ، نظافت و نگهداری به توجه و مراقبت ویژه ای نیاز دارد. به این دلیل که این سطوح نه تنها باید مقادیر قابل توجهی از فشار و کشش و تردد را تحمل کنند ، بلکه باید همزمان با استانداردهای ایمنی شغلی نیز هماهنگ شوند و اینکه برای نظافت آنها از چه روشی استفاده شود تا حد زیادی بستگی به بافت زمین یا کف دارد . کف های صنعتی به صورت نرمال برای زیبا به نظر رسیدن و یا به دلایل زیبا شناختی نظافت نمی شوند . بلکه از آنجاییکه این سطوح به صورت روزانه در معرض فشار و تنش زیادی هستند ( هم از نظر فشار فیزیکی و هم از جنبه مواد مختلفی که باعث واکنش های شیمیایی بر روی این سطوح می شود ) تمیز کردن و نظافت آنها، برای ایمنی پرسنل و اطمینان از ادامه یافتن روند هموار تولید ضروری است.

درباره دستگاه های زمین شوی کارشر آلمان ، نظافت منظم، تضمین ایمنی بیشتر بخوانید
1 2 3 15

در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItTelegram

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

طیف وسیع جاروبرقی های صنعتی آب و خاک KARCHER آلمان را اینجا مشاهده نمایید.