۰۲۱۵۴۰۹۱

مقالات

نوشته شده توسط کارن تجارت / آذر ۲۲, ۱۳۹۷

کاربرد نازل سوزنی در دستگاه های کارواش صنعتی

دستگاه های کارواش، یکی از محبوب ترین تجهیزات مورد استفاده در مصارف خانگی و صنعتی می باشند. لوازم جانبی و تجهیزات متنوعی برای این دستگاه ها ارائه می شوند که در این مقاله می خواهیم به یکی از حرفه ای تجهیزات یا لوازم جانبی مورد استتفاده در این دستگاه ها اشاره نماییم.

درباره کاربرد نازل سوزنی در دستگاه های کارواش صنعتی بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / آذر ۱۴, ۱۳۹۷

دستگاه جاروبرقی صنعتی یک راه حل نظافتی در صنایع الکترونیک

جاروبرقی صنعتی کاربردهای نظافتی زیادی در صنایع الکترونیک دارد. یکی از ویژگی های خاص در صنایع الکترونیک، ماشینکاری فوق العاده و استفاده از دستگاه ها و تجهیزات حرفه ای به منظور تولید قطعات الکترونیک می باشد. به دلیل ساختار و شکل پیشرفته اجزا، صاحبان این صنایع به منظور تولید ضایعات کمتر نیاز دارند که علاوه بر اینکه از دستگاه و تجهیزات مراقبت نمایند، نیاز دارند که محیط را پاکیزه نگه دارند زیرا که یکی از اصل های اساسی و مهم در این گونه صنایع می باشد.ضایعات بسیاری در این گونه صنایع تولید می شود.

درباره دستگاه جاروبرقی صنعتی یک راه حل نظافتی در صنایع الکترونیک بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / آبان ۲۷, ۱۳۹۷

بهترین و کاربردی ترین دستگاه های زمین شوی برای محیط شما

نظافت، بخش جدایی ناپذیر کسب و کارها، شرکت ها و محیط های صنعتی می باشند. حتما شما هم مانند بسیاری از صاحبان شرکت ها که روش های سنتی نظافت را کنار گذاشته و رو به روش ها و متدهای جدید نظافت آورده اند، قصد دارید محیط خود را به شکل کاملا مکانیزه نظافت نمایید. پیشنهاد ما به شما استفاده از دستگاه و تجهیزات حرفه ای می باشد. نظافت از جهت زیبا نگه داشتن محیط و حفظ بهداشت و سلامتی افراد مهم است. همچنین وقتی مردم وارد مجموعه شما می شوند، اولین چیزی که برایشان مهم می باشد، تمیز بودن مجموعه است. شما خودتان را جای افرادی که وارد مجموعه شما می شوند بگذارید، آیا دوست دارید جایی که آلوده است پا بگذاریذ.

درباره بهترین و کاربردی ترین دستگاه های زمین شوی برای محیط شما بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / آبان ۲۲, ۱۳۹۷

چگونه در محیط کار خطرات و حوادث مرتبط با نظافت را به حداقل برسانیم

در سال۱۶-۲۰۱۵ بر طبق آمار تخمین زده شده سازمان بهداشت جهانی و ایمنی، حدود ۶۲۱۰۰ نفر در محل کار متحمل آسیب های گوناگون شده اند که ۱۴۴ نفر براثر مشکلات به وجود آمده در محیط کار و حوادث مرتبط کشته شده اند. با چنین حوادثی علاوه بر اینکه هرساله میلیاردها تومان هزینه برای شرکت ایجاد می شود مهم تر از همه سلامتی کارکنان عزیز مجموعه در معرض خطر قرار می گیرد. کارفرمایان می بایست اقدامات لازم را در جهت پیشگیری و کاهش چنین حوادث و خطراتی در محیط کار انجام دهند. یکی از موارد ایمنی در زمان نظافت است. استفاده از روش های منسوخ و قدیمی نظافت باعث کاهش ایمنی در محیط کار می شود. به عنوان مثال زمانیکه می خواهید سطح یک محیط را نظافت و شستشو نمایید، ممکن است به علت عدم خشک شدن کامل سطح، کارمندان لیز خورده و حوادث جبران ناپذیری برای آن ها پیش بیاید و همچنین بسیاری حوادث دیگر. پس نیاز است از روش های نوین و مکانیزه نظافت استفاده نمایید تا میزان این حوادث به شکل چشمگیری کاهش و به حد صفر برسد.

درباره چگونه در محیط کار خطرات و حوادث مرتبط با نظافت را به حداقل برسانیم بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / آبان ۱۵, ۱۳۹۷

بهترین و مناسب ترین دستگاه جاروبرقی صنعتی برای نظافت محیط شما

فرقی نمی کند که شما صاحب یک هتل، رستوران، مجتمع تجاری، کارخانه، فروشگاه، اداره و شرکت باشید. تمیزی و پاکیزه بودن محیط جزو مهمترین اولویت شما به عنوان صاحب کسب و کارتان می باشد. تمیز بودن محیط کارتان تاثیرات فوق العاده ای دارد. اگر فرایند نظافت به صورت مکانیزه انجام بگیرد علاوه بر آنکه در وقت و هزینه شما صرفه جویی می کند، نظافت با کیفیتی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. تجهیزات متنوع و بسیار باکیفیتی توسط کمپانی های معتبر در دنیا ارائه می شوند که در این مقاله می خواهیم درباره یکی از این تجهیزات صحبت نماییم.

درباره بهترین و مناسب ترین دستگاه جاروبرقی صنعتی برای نظافت محیط شما بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / آبان ۹, ۱۳۹۷

دستگاه های کارواش صنعتی آب سرد در برابر کارواش های صنعتی آب گرم

برای آن دسته از کسانی که صاحبان صنایعی مانند صنایع ساخت و ساز، صنایع غذایی، صنایع حمل و نقل، صنایع شیمیایی، صنایع پلاستیک و ... می باشند، استفاده از دستگاه های مکانیزه نظافتی به خصوص دستگاه های کارواش صنعتی جزو اولویت های فرایند نظافت محسوب می شود. این تجهیزات مکانیزه قادرند با پاشش فشار قوی آب انواع آلودگی ها و لکه ها مانند روغن، چربی یا گریس، خاکستر و بسیار آلودگی های دیگر را از بین ببرند. در ادامه مقاله به انواع دستگاه های کارواش صنعتی اشاره شده و اطلاعاتی را در این زمینه در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

درباره دستگاه های کارواش صنعتی آب سرد در برابر کارواش های صنعتی آب گرم بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / آبان ۳, ۱۳۹۷

استفاده از مواد شوینده در صنایع غذایی

مواد شوینده یا پاک کننده ها محصولاتی بسیار کاربردی و حرفه ای به منظور استفاده در صنایع گوناگون به خصوص صنایع غذایی و آشپزخانه های صنعتی می باشد و محصولاتی بسیار موثر در این گونه صنایع می باشد. حذف و از بین بردن چربی یا گریس، لکه های روغنی و ته مانده کثیفی ها به راحتی با استفاده از شوینده های صنعتی از بین می روند. این آلودگی ها می توانید بر روی سطوح کف، سطوح عمودی و بر روی تجهیزات صنایع غذایی و آشپزخانه های صنعتی وجود داشته باشند.

درباره استفاده از مواد شوینده در صنایع غذایی بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / مهر ۲۲, ۱۳۹۷

تمیز کردن محوطه ی ورودی فروشگاه ها با واترجت

جذب مشتری به منظور رونق یافتن کسب و کار، هدف هر سازمان و شرکتی نیز می باشد. محصولات با کیفیت و فوق العاده، امکان خرید از طریق روش های مختلف، قیمت مناسب تنها برخی از پارامترهای مهم و اساسی برای هر کسب و کار موفق می باشد. علاوه بر این، مهمترین چیزی که نباید فراموش نمود، تمیز بودن و پاکیزگی محیط است. اگر شما تمامی موارد فوق را انجام داده باشید ولی محیط تمیزی نداشته باشید، به هدف خود که همان کسب رضایت و جلب مشتری می باشد نخواهید رسید.

درباره تمیز کردن محوطه ی ورودی فروشگاه ها با واترجت بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / مهر ۱۱, ۱۳۹۷

دستگاه جاروبرقی صنعتی چه ویژگی هایی دارد

دستگاه جاروبرقی صنعتی همانطور که از نامش پیداست در محیط های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد و عموماً ساعت های کار طولانی و قدرت زیاد این دستگاه ها مورد انتظار است. لذا اولین تفاوت در این دسته از دستگاه های جاروبرقی در نوع موتور است. موتورهای جاروبرقی صنعتی دارای پره های بزرگ تر و تعداد بالاتر هستند تا بتوانند جریان هوا و قدرت مکش بیشتری ایجاد کنند.  نوع طراحی موتورهای صنعتی به گونه ای است که بتوانند هوای گرم تولید شده در اثر چرخش پره ها و عبور جریان برق در سیم پیچ ها ایجاد شده است را به سرعت خارج کند تا از گرم شدن موتور جاروبرقی صنعتی جلوگیری شود. دستگاه های مکنده با توجه به این تکنولوژی می توانند ساعت های طولانی کار کنند همچنین در زمان شروع به کار دستگاه جارو برقی موتور با دور پایین تر شروع به چرخش می کند تا فشار اولیه کاهش یابد و در نتیجه موتور استهلاک کمتری داشته باشد.

درباره دستگاه جاروبرقی صنعتی چه ویژگی هایی دارد بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / مهر ۹, ۱۳۹۷

شستشوی و نظافت سرویس های بهداشتی با دستگاه بخارشوی صنعتی

دستگاه های بخارشوی به منظور شستشو و ضد عفونی نمودن محیط مورد استفاده قرار می گیرد. در این مقاله می خواهیم به نظافت و شستشوی مکانیزه سرویس های بهداشتی به وسیله این دستگاه های فوق العاده حرفه ای و کاربردی اشاره نماییم. بخارشوی صنعتی دستگاهی می باشد که از امکانات فوق العاده ای برخوردار است از جمله: پاشش پر فشار بخار همراه با مواد شوینده، قابلیت مکش آلودگی به وسیله سیستم مکنده آب و خاک، استفاده از نازل های تخصصی و حرفه ای و توان کاری بالا می باشند.

درباره شستشوی و نظافت سرویس های بهداشتی با دستگاه بخارشوی صنعتی بیشتر بخوانید
1 2 3 26

در شبکه های اجتماعی به اشتراگ بگذارید
+share On Google
Share on Pinterest
Share on LinkedIn
Share on WhatsApp
Share on Telegram

طیف وسیع جاروبرقی های صنعتی آب و خاک KARCHER آلمان را اینجا مشاهده نمایید.