۰۲۱۵۴۰۹۱

مقالات

نوشته شده توسط کارن تجارت / خرداد ۲, ۱۳۹۸

شستشوی پارکت ، نظافت پارکت و انواع کف پوش چوبی

کف پوش چوبی به دلیل ظاهر خود و گرمایی که به خانه و محل کار می بخشد به شکل روزافزونی مورد تقاضا می باشد. اما واضح است که نظافت آن حساسیت های خاص خود را دارد. همانطور که میدانیم پارکت نسبت به آب و رطوبت حساس می باشد. ما به شما یک دستگاه زمین شوی ویژه را پیشنهاد می دهیم که بدون کوچک ترین آسیبی پارکت را شستشو می دهد.

درباره شستشوی پارکت ، نظافت پارکت و انواع کف پوش چوبی بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۸

نکات تمیز کردن شیشه پنجره ، شیشه شوی کارچر

پنجره‌های بزرگ به تعداد زیاد، خانه ها را پرنور کرده و باعث می‌شود که خانواده ها احساس سرزندگی کنند. با این حال، باران و گرد و غبار به سرعت آن‌ها را کثیف و کدر می‌کند. از درون خانه نیز موارد زیادی باعث لک و کثیف شدن شیشه می شوند؛ کودکان و حیوانات خانگی باعث لک شدن شیشه می شوند و یا گرد و غباری که همواره پشت عکس ها و قاب پنجره ها انباشته می شوند. این نکات به شما کمک خواهند کرد تا پنجره‌های خود را بدون جا ماندن هر گونه خش تمیز کنید.

درباره نکات تمیز کردن شیشه پنجره ، شیشه شوی کارچر بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۸

کارواش کارچر موثر در تمیز کردن دوچرخه

بسیاری از افراد در بهار که روزها طولانی تر و هوا بهتر می‌شود از دوچرخه برای بیرون رفتن استفاده می کنند. با این حال پس از یک سفر طولانی از طریق جنگل ها یا چمنزار ها و یا روی جاده های خاکی نیاز به تمیز کردن کامل دوچرخه دارند و بهترین راه برای شستشوی آسان و سریع دوچرخه کارواش کارچر است.

درباره کارواش کارچر موثر در تمیز کردن دوچرخه بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۸

جاروبرقی کارچر کمکی موثر برای جلوگیری از گرد و غبار در خانه

جای تعجب نیست که ما کار نظافت خانه را دوست نداریم. در اینجا چند نکته برای مراقبت از خانه در مقابل گرد و خاک آورده شده‌است علاوه بر این نکات ، توجه داشته باشید که ابزار های نظافت نیز نقش مهمی دارند. برای مثال جاروبرقی اغلب در زمان کار گردو غبار ریز از خود منتشر می کند که به روی وسایل می نشیند از این نظر جاروبرقی کارچر بهترین عملکرد را داشته چرا که هیچگونه غباری پس نمی دهد. این امر هم به خاطر نوع فیلتر ها و هم به خاطر جریان صحیح خروج هوای موتور می باشد.

درباره جاروبرقی کارچر کمکی موثر برای جلوگیری از گرد و غبار در خانه بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۸

۷ دلیل برای اینکه چرا از دستگاه های بخارشوی کارچر استفاده نمایید

پیشرفت تکنولوژی در زمینه نظافت سبب اختراع جدیدی شده. بخارشوی کارچر کثیفی را به سرعت و بدون هیچ گونه مواد شیمیایی از بین می ‌برد. دستگاه بخارشوی نظافت را در سراسر خانه شما با استفاده از طبیعی‌ ترین روش های ممکن به ارمغان می آورد و روش های طبیعی را جایگزین روش‌های قدیمی و شیمیایی نظافت می‌کند.

درباره ۷ دلیل برای اینکه چرا از دستگاه های بخارشوی کارچر استفاده نمایید بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۸

نظافت شومینه با دستگاه جاروبرقی

هیزم هایی که تازه خریداری شده اند آماده استفاده در شومینه نیستند.ابتدا هیزم ها باید انبار شده تا خشک شود و سپس مورد استفاده قرار بگیرد. اگر چوب خیلی مرطوب باشد عمل احتراق به درستی انجام نمی شود و دود زیادی ایجاد می کند که سبب می شود شومینه و اطراف آن به سرعت کثیف شود. حداکثر رطوبت برای چوبی که در شومینه استفاده می شود ۲۵ درصد است.

درباره نظافت شومینه با دستگاه جاروبرقی بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۸

معرفی نسل جدید جاروبرقی صنعتی کلاس ایستاده کارچر آلمان

جاروبرقی کارچر مدل CV30/1 با پهنای ۳۰۰ میلی متری وقبلیت برس زدن و طراحی ایستاده ی خود یک جاروبرقی ایده آل برای محیط های با مساحت بالا می باشد. در محیط هایی نظیر مغازه های خرده فروشی ، شوروم ها ، بخش هتل داری ، رستوران ها و دیگر مکان های مشابه این جاروبرقی ایستاده کاربردهای فراوانی دارد. همچنین لبه ها ، شیار ها و کنج های دیوار به راحتی و بدون کوچک ترین زحمتی با این جاروبرقی تمیز می شود.

درباره معرفی نسل جدید جاروبرقی صنعتی کلاس ایستاده کارچر آلمان بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / اردیبهشت ۱۲, ۱۳۹۸

کارن تجارت در شبکه های اجتماعی

نوشته شده توسط کارن تجارت / آذر ۲۲, ۱۳۹۷

کاربرد نازل سوزنی در دستگاه های کارواش صنعتی

دستگاه های کارواش، یکی از محبوب ترین تجهیزات مورد استفاده در مصارف خانگی و صنعتی می باشند. لوازم جانبی و تجهیزات متنوعی برای این دستگاه ها ارائه می شوند که در این مقاله می خواهیم به یکی از حرفه ای تجهیزات یا لوازم جانبی مورد استتفاده در این دستگاه ها اشاره نماییم.

درباره کاربرد نازل سوزنی در دستگاه های کارواش صنعتی بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / آذر ۱۴, ۱۳۹۷

دستگاه جاروبرقی صنعتی یک راه حل نظافتی در صنایع الکترونیک

جاروبرقی صنعتی کاربردهای نظافتی زیادی در صنایع الکترونیک دارد. یکی از ویژگی های خاص در صنایع الکترونیک، ماشینکاری فوق العاده و استفاده از دستگاه ها و تجهیزات حرفه ای به منظور تولید قطعات الکترونیک می باشد. به دلیل ساختار و شکل پیشرفته اجزا، صاحبان این صنایع به منظور تولید ضایعات کمتر نیاز دارند که علاوه بر اینکه از دستگاه و تجهیزات مراقبت نمایند، نیاز دارند که محیط را پاکیزه نگه دارند زیرا که یکی از اصل های اساسی و مهم در این گونه صنایع می باشد.ضایعات بسیاری در این گونه صنایع تولید می شود.

درباره دستگاه جاروبرقی صنعتی یک راه حل نظافتی در صنایع الکترونیک بیشتر بخوانید
1 2 3 26

در شبکه های اجتماعی به اشتراگ بگذارید
+share On Google
Share on Pinterest
Share on LinkedIn
Share on WhatsApp
Share on Telegram

طیف وسیع جاروبرقی های صنعتی آب و خاک KARCHER آلمان را اینجا مشاهده نمایید.