۰۲۱۵۴۰۹۱

مقالات

نوشته شده توسط کارن تجارت / شهریور ۲۷, ۱۳۹۷

۱۰صنعتی که از دستگاه بخارشوی صنعتی استفاده می کنند

در این مقاله به ۱۰ صنعتی اشاره می نماییم که از دستگاه های شستشوی با بخار به منظور نظافت و ضد عفونی کردن محیط خود استفاده می کنند. اما در ابتدا می گوییم که چرا این دستگاه های حرفه ای و کاربردی یکی از بهترین گزینه ها برای تمیز کردن محیط می باشند.

درباره ۱۰صنعتی که از دستگاه بخارشوی صنعتی استفاده می کنند بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / شهریور ۲۵, ۱۳۹۷

نکته های کلیدی نظافت با استفاده از دستگاه های جاروبرقی سطلی آب و خاک

یکی از ابزارها و تجهیزات مهم، محبوب، پراستفاده و بسیار حرفه ای دستگاه جاروبرقی سطلی می باشد. به خصوص جاروبرقی سطلی آب و خاک. همانطور از نام این دستگاه ها مشخص است، می توانند علاوه بر زباله های خشک و گرد و غبار، آلودگی هایی که از نوع مایع می باشند را به راحتی نظافت نمایند. از این تجهیزات نظافتی می توان در همه جا استفاده نمود. از جمله: کارخانه ها، پتروشیمی ها، صنایع گوناگون تا منزل خودتان.یکی از ابزارها و تجهیزات مهم، محبوب، پراستفاده و بسیار حرفه ای دستگاه جاروبرقی سطلی می باشد. به خصوص جاروبرقی سطلی آب و خاک. همانطور از نام این دستگاه ها مشخص است، می توانند علاوه بر زباله های خشک و گرد و غبار، آلودگی هایی که از نوع مایع می باشند را به راحتی نظافت نمایند. از این تجهیزات نظافتی می توان در همه جا استفاده نمود. از جمله: کارخانه ها، پتروشیمی ها، صنایع گوناگون تا منزل خودتان.

درباره نکته های کلیدی نظافت با استفاده از دستگاه های جاروبرقی سطلی آب و خاک بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / شهریور ۲۱, ۱۳۹۷

۴ دستگاه حرفه ای و کاربردی که برای نظافت محیط کسب و کار شما مناسب است

آیا می خواهید که محیط کسب و کارتان را بدون اتلاف زمان، راحت، با صرفه جویی در هزینه و به صورت کاملاً بهینه و مکانیزه نظافت و شستشو نمایید؟ اگر جوابتان بله است می توانیم استفاده از تجهیزات حرفه ای نظافت و شستشو را به شما عزیزان پیشنهاد دهیم. این تجهیزات نظافتی قادرند محیط کار شما را به شکل کاملاً مکانیزه و در حداقل زمان ممکن نظافت نمایند. در این مقاله به ۴ دستگاه حرفه ای، کاربردی و فوق العاده به منظور انجام امور نظافتی محیط کسب و کار شما اشاره می نماییم:

درباره ۴ دستگاه حرفه ای و کاربردی که برای نظافت محیط کسب و کار شما مناسب است بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / شهریور ۱۹, ۱۳۹۷

کاربرد جاروبرقی صنعتی در صنایع سرامیک

تولید سرامیک، کاشی، ظروف چینی و بسیاری محصولات دیگر در کارخانه ها باعث پدید آمدن انواع آلودگی های خشک و مرطوب در محیط می شود. این آلودگی ها هم از نظر زیبایی محیط کارخانه را دچار مشکل می کند، هم فرایند تولید را دچار اختلال کرده و باعث می شود سلامتی کارمندان به خطر بیفتد. با توجه به موارد ذکر شده می توان به اهمیت نظافت در این گونه محیط های صنعتی اشاره نمود.

درباره کاربرد جاروبرقی صنعتی در صنایع سرامیک بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / شهریور ۱۷, ۱۳۹۷

چگونه خانه سالمندان را تمیز و ایمن نگه دارید

بدون شک نظافت و پاکیزگی برای مکان های مانند خانه سالمندان اولویت اول می باشد. فارق از این که در مجموعه کار می کنید یا اینکه به عنوان کسی هستید که از افراد سالمند و ناتوان در منزل خودشان مراقبت و پرستاری می نمایید، نظافت و پاکیزگی را می توان اصل اول و مهم دانست. نظافت و پاکیزگی نه تنها برای سلامتی و، بلکه برای سلامتی و تندرستی کسانی که شما از آن ها مراقبت می نمایید، اهمیت ویژه ای دارد. در ادامه به چند روش مفید به منظور حفظ نظافت در اتاق های مراقبت خانه سالمندان یا منزل اشاره می نماییم:

درباره چگونه خانه سالمندان را تمیز و ایمن نگه دارید بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / شهریور ۱۲, ۱۳۹۷

۴ فضایی که در دفتر کار شما بیشترین آلودگی را به خود جذب می کنند

چگونه محل کار خود را نظافت نماییم؟ این سوالی که بسیاری از صاحبان کسب و کار روز به روز درباره این مورد فکر می کنند و با افراد مختلفی در این زمینه مشورت می کنند. در هر صورت یک دفتر کار بسیار کثیف و آلوده علاوه بر این که محیط شما تحت تاثیر قرار می دهد، کسب و کار شما را به خطر انداخته و ممکن است مشکلات جدی از لحاظ فروش برای شما ایجاد نماید. زیرا مشتری یا شخصی که وارد مجوعه شما می شود اولین موردی که به آن توجه می کند نظافت و تمیزی محیط است. بسیاری از صاحبان شرکت ها و دفاتر به علت عدم رعایت نظافت و تمیزی در محیط خود، مشتری های خود را از دست داده اند.

درباره ۴ فضایی که در دفتر کار شما بیشترین آلودگی را به خود جذب می کنند بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / شهریور ۱۰, ۱۳۹۷

استفاده از فناوری های روز در دستگاه های اسکرابر سرنشین دار

صدای کم، ارگونومیک بودن، مانور پذیری فوق العاده و راحتی کار در استفاده برخی از عواملی می باشند که بسیاری از مشتریان می بایست در هنگام خرید دستگاه های اسکرابر ( زمین شوی ) به خصوص دستگاه های اسکرابر سرنشین دار بدان توجه جدی داشته باشند. به عنوان مثال در بیمارستان ها و مراکز درمانی، شخصی که مسئول خرید تجهیزات نظافتی است بایستی دستگاهی را انتخاب نماید که علاوه بر موارد ذکر شده در بالا، قادر باشد علاوه بر آنکه در مقابل چالش های نظافتی مقابله نماید، بتواند بهداشتی بودن محیط را تأمین کرده و محیط را کاملاً ضد عفونی نماید. زیرا در محیط های درمانی، بهداشتی و ضد عفونی به دلیل شرایط خاص محیط بسیار حائز اهمیت می باشد.

درباره استفاده از فناوری های روز در دستگاه های اسکرابر سرنشین دار بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / شهریور ۷, ۱۳۹۷

مزیت ها و نحوه کارکرد دستگاه های شستشوی پله برقی

امروزه پله برقی ها در بسیاری از مکان های عمومی و خصوصی مشاهده می شوند. مکان هایی از قبیل مجتمع های تجاری، ایستگاه های مترو، هتل ها، فروشگا های زنجیره ای، برخی سازمان های بزرگ و ... از این تجهیزات در محیط خود استفاده می کنند. صاحبان مراکز ذکر شده به نظافت صنعتی محیط خود اهمیت بسیار بالایی قائل هستند حتی نظافت پله برقی ها.

درباره مزیت ها و نحوه کارکرد دستگاه های شستشوی پله برقی بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / شهریور ۶, ۱۳۹۷

۵ مزیت استفاده از دستگاه های پولیشر

برخی از شرکت ها و سازمان ها زمانیکه بودجه های خود را برنامه ریزی و تعیین می کنند احساس می کنند که امر نظافت مکانیزه جز اولویت نبوده و بودجه ای به آن اختصاص نمی دهند. از این رو این امر را غیر ضروری قلمداد می کنند و ترجیح می دهند از نظافت به شیوه و روش سنتی و قدیمی استفاده نمایند. در حالیکه نظافت مکانیزه علاوه بر اینکه سرعت فرایند نظافت را تسریع می بخشد، باعث افزایش کیفیت نظافت می شود. نظافت مکانیزه فرایندی است که با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات شستشوی تخصصی و بسیار حرفه ای انجام می شود.

درباره ۵ مزیت استفاده از دستگاه های پولیشر بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / شهریور ۴, ۱۳۹۷

آیا باید یک دستگاه بخارشوی حرفه ای تهیه نمایید؟

یکی از ساده ترین و بهترین راه ها برای اینکه یک خانه، اداره، دفتر، سازمان یا مجتمع تمیز و زیبایی داشته باشد، استفاده از دستگاه های بخارشوی می باشد. این تجهیزات نظافتی با قابلیت پاشش بخار با فشار و درجه حرارت بالا لکه های سخت و چسبنده، چربی، روغن، گرد و غبار را از روی سطوح پاک می گردانند.

درباره آیا باید یک دستگاه بخارشوی حرفه ای تهیه نمایید؟ بیشتر بخوانید

در شبکه های اجتماعی به اشتراگ بگذارید
+share On Google
Share on Pinterest
Share on LinkedIn
Share on WhatsApp
Share on Telegram

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تخفیف ها و دریافت کد تخفیف خرید، در خبرنامه ما به صورت رایگان عضو شوید. برای عضویت کلیک کنید !