۰۲۱۵۴۰۹۱

مقالات

نوشته شده توسط کارن تجارت / خرداد ۲۵, ۱۳۹۸

دستگاه های زمین شوی کارشر آلمان ، نظافت منظم، تضمین ایمنی

زمین یا کف فضاهای صنعتی هم در حین تولید و هم از نظر پوشش ، نظافت و نگهداری به توجه و مراقبت ویژه ای نیاز دارد. به این دلیل که این سطوح نه تنها باید مقادیر قابل توجهی از فشار و کشش و تردد را تحمل کنند ، بلکه باید همزمان با استانداردهای ایمنی شغلی نیز هماهنگ شوند و اینکه برای نظافت آنها از چه روشی استفاده شود تا حد زیادی بستگی به بافت زمین یا کف دارد . کف های صنعتی به صورت نرمال برای زیبا به نظر رسیدن و یا به دلایل زیبا شناختی نظافت نمی شوند . بلکه از آنجاییکه این سطوح به صورت روزانه در معرض فشار و تنش زیادی هستند ( هم از نظر فشار فیزیکی و هم از جنبه مواد مختلفی که باعث واکنش های شیمیایی بر روی این سطوح می شود ) تمیز کردن و نظافت آنها، برای ایمنی پرسنل و اطمینان از ادامه یافتن روند هموار تولید ضروری است.

درباره دستگاه های زمین شوی کارشر آلمان ، نظافت منظم، تضمین ایمنی بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / خرداد ۲۱, ۱۳۹۸

کفشوی پارکینگ : بهترین راه حل برای شستن کف پارکینگ ها

شما چگونه کف پارکینگ ها را نظافت می کنید؟ چه میزان زمان برای نظافت پارکینگ ها لازم است؟ پارکینگ شما چند طبقه است؟ دستگاه ها و تجهیزات نظافتی چگونه در فرآیند نظافت شما را کمک می کنند؟

درباره کفشوی پارکینگ : بهترین راه حل برای شستن کف پارکینگ ها بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / خرداد ۱۲, ۱۳۹۸

نحوه کارکرد دستگاه های کارواش کارچر آلمان

هر کسی که قبلا از یک واترجت استفاده کرده باشد می داند که تمیز کردن محیط بیرون از خانه با یک کارواش می تواند یه کار سرگرم کننده باشد . ما عملا با استفاده از کارواش ها می توانیم هر چیزی را در خانه یا در محیط اطراف خانه مان در کمترین زمان ممکن تمیز کنیم . اما یک کارواش عملا چگونه کار میکند ؟ و چطور ساخته شده است ؟ با هم یک نگاهی بندازیم به داخل این ماشین های تمیز کاری و با ما به یک سفر بیاید به کارخانه کارچر جایی که ما واترجت های فول کنترل K7  رو می سازیم.

درباره نحوه کارکرد دستگاه های کارواش کارچر آلمان بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / خرداد ۸, ۱۳۹۸

شستشوی بی دغدغه با کارواش های کارچر جدید سری KHB

کارواش ها  دستگاه هایی برای شستشوی ماشین ، دوچرخه ، حیاط  ، بالکن و سایر وسایل یا فضاهای اطراف ما هستند. گاهی در هنگام شستشو ما با محدودیت هایی مواجه هستیم از جمله اینکه میخواهیم وسیله یا مکانی را بشوییم اما به منبع یا پریز برق دسترسی نداریم که دستگاه کارواش خود را به برق وصل نماییم مثل شستن ماشین خود زمانی که به یک پیک نیک در جنگل رفته ، زمان اضافه زیادی در اختیار داشته و قصد داریم حین لذت بردن از هوای مطبوع خارج شهر ماشین خود را هم با کارواش نظافت کرده باشیم یا وقتی میخواهیم یک قسمت از حیاط یا باغ را بشوییم که با ساختمان اصلی فاصله دارد و دسترسی به برق امر مشکلی محسوب می شود .غیر از محدودیت دسترسی به برق گاهی ما به شیر آبی با فشار کافی هم برای شستشو دسترسی نداریم مثل وقتی که میخواهیم بالکن داخل اتاق خوابی را بشوییم که سرویس بهداشتی ندارد یا وقت میخواهیم حین مسافرت و در طی مسیر حیوان خانگی یا دوچرخه خود یا فرزندانمان را با کارواش تمیز نماییم و شیر آبی در دسترسمان نیست.

درباره شستشوی بی دغدغه با کارواش های کارچر جدید سری KHB بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / خرداد ۲, ۱۳۹۸

، نظافت پارکت و انواع کف پوش چوبی

کف پوش چوبی به دلیل ظاهر خود و گرمایی که به خانه و محل کار می بخشد به شکل روزافزونی مورد تقاضا می باشد. اما واضح است که نظافت آن حساسیت های خاص خود را دارد. همانطور که میدانیم پارکت نسبت به آب و رطوبت حساس می باشد. ما به شما یک دستگاه زمین شوی ویژه را پیشنهاد می دهیم که بدون کوچک ترین آسیبی پارکت را شستشو می دهد.

درباره ، نظافت پارکت و انواع کف پوش چوبی بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۸

نکات تمیز کردن شیشه پنجره ، شیشه شوی کارچر

پنجره‌های بزرگ به تعداد زیاد، خانه ها را پرنور کرده و باعث می‌شود که خانواده ها احساس سرزندگی کنند. با این حال، باران و گرد و غبار به سرعت آن‌ها را کثیف و کدر می‌کند. از درون خانه نیز موارد زیادی باعث لک و کثیف شدن شیشه می شوند؛ کودکان و حیوانات خانگی باعث لک شدن شیشه می شوند و یا گرد و غباری که همواره پشت عکس ها و قاب پنجره ها انباشته می شوند. این نکات به شما کمک خواهند کرد تا پنجره‌های خود را بدون جا ماندن هر گونه خش تمیز کنید.

درباره نکات تمیز کردن شیشه پنجره ، شیشه شوی کارچر بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۸

کارواش کارچر موثر در تمیز کردن دوچرخه

بسیاری از افراد در بهار که روزها طولانی تر و هوا بهتر می‌شود از دوچرخه برای بیرون رفتن استفاده می کنند. با این حال پس از یک سفر طولانی از طریق جنگل ها یا چمنزار ها و یا روی جاده های خاکی نیاز به تمیز کردن کامل دوچرخه دارند و بهترین راه برای شستشوی آسان و سریع دوچرخه کارواش کارچر است.

درباره کارواش کارچر موثر در تمیز کردن دوچرخه بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۸

جاروبرقی کارچر کمکی موثر برای جلوگیری از گرد و غبار در خانه

جای تعجب نیست که ما کار نظافت خانه را دوست نداریم. در اینجا چند نکته برای مراقبت از خانه در مقابل گرد و خاک آورده شده‌است علاوه بر این نکات ، توجه داشته باشید که ابزار های نظافت نیز نقش مهمی دارند. برای مثال جاروبرقی اغلب در زمان کار گردو غبار ریز از خود منتشر می کند که به روی وسایل می نشیند از این نظر جاروبرقی کارچر بهترین عملکرد را داشته چرا که هیچگونه غباری پس نمی دهد. این امر هم به خاطر نوع فیلتر ها و هم به خاطر جریان صحیح خروج هوای موتور می باشد.

درباره جاروبرقی کارچر کمکی موثر برای جلوگیری از گرد و غبار در خانه بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۸

۷ دلیل برای اینکه چرا از دستگاه های بخارشوی کارچر استفاده نمایید

پیشرفت تکنولوژی در زمینه نظافت سبب اختراع جدیدی شده. بخارشوی کارچر کثیفی را به سرعت و بدون هیچ گونه مواد شیمیایی از بین می ‌برد. دستگاه بخارشوی نظافت را در سراسر خانه شما با استفاده از طبیعی‌ ترین روش های ممکن به ارمغان می آورد و روش های طبیعی را جایگزین روش‌های قدیمی و شیمیایی نظافت می‌کند.

درباره ۷ دلیل برای اینکه چرا از دستگاه های بخارشوی کارچر استفاده نمایید بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۸

نظافت شومینه با دستگاه جاروبرقی

هیزم هایی که تازه خریداری شده اند آماده استفاده در شومینه نیستند.ابتدا هیزم ها باید انبار شده تا خشک شود و سپس مورد استفاده قرار بگیرد. اگر چوب خیلی مرطوب باشد عمل احتراق به درستی انجام نمی شود و دود زیادی ایجاد می کند که سبب می شود شومینه و اطراف آن به سرعت کثیف شود. حداکثر رطوبت برای چوبی که در شومینه استفاده می شود ۲۵ درصد است.

درباره نظافت شومینه با دستگاه جاروبرقی بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۸

معرفی نسل جدید جاروبرقی صنعتی کلاس ایستاده کارچر آلمان

جاروبرقی کارچر مدل CV30/1 با پهنای ۳۰۰ میلی متری وقبلیت برس زدن و طراحی ایستاده ی خود یک جاروبرقی ایده آل برای محیط های با مساحت بالا می باشد. در محیط هایی نظیر مغازه های خرده فروشی ، شوروم ها ، بخش هتل داری ، رستوران ها و دیگر مکان های مشابه این جاروبرقی ایستاده کاربردهای فراوانی دارد. همچنین لبه ها ، شیار ها و کنج های دیوار به راحتی و بدون کوچک ترین زحمتی با این جاروبرقی تمیز می شود.

درباره معرفی نسل جدید جاروبرقی صنعتی کلاس ایستاده کارچر آلمان بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / اردیبهشت ۱۲, ۱۳۹۸

کارن تجارت در شبکه های اجتماعی

نوشته شده توسط کارن تجارت / آذر ۲۲, ۱۳۹۷

کاربرد نازل سوزنی در دستگاه های کارواش صنعتی

دستگاه های کارواش، یکی از محبوب ترین تجهیزات مورد استفاده در مصارف خانگی و صنعتی می باشند. لوازم جانبی و تجهیزات متنوعی برای این دستگاه ها ارائه می شوند که در این مقاله می خواهیم به یکی از حرفه ای تجهیزات یا لوازم جانبی مورد استتفاده در این دستگاه ها اشاره نماییم.

درباره کاربرد نازل سوزنی در دستگاه های کارواش صنعتی بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / آذر ۱۴, ۱۳۹۷

دستگاه جاروبرقی صنعتی یک راه حل نظافتی در صنایع الکترونیک

جاروبرقی صنعتی کاربردهای نظافتی زیادی در صنایع الکترونیک دارد. یکی از ویژگی های خاص در صنایع الکترونیک، ماشینکاری فوق العاده و استفاده از دستگاه ها و تجهیزات حرفه ای به منظور تولید قطعات الکترونیک می باشد. به دلیل ساختار و شکل پیشرفته اجزا، صاحبان این صنایع به منظور تولید ضایعات کمتر نیاز دارند که علاوه بر اینکه از دستگاه و تجهیزات مراقبت نمایند، نیاز دارند که محیط را پاکیزه نگه دارند زیرا که یکی از اصل های اساسی و مهم در این گونه صنایع می باشد.ضایعات بسیاری در این گونه صنایع تولید می شود.

درباره دستگاه جاروبرقی صنعتی یک راه حل نظافتی در صنایع الکترونیک بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / آبان ۲۷, ۱۳۹۷

بهترین و کاربردی ترین دستگاه های زمین شوی برای محیط شما

نظافت، بخش جدایی ناپذیر کسب و کارها، شرکت ها و محیط های صنعتی می باشند. حتما شما هم مانند بسیاری از صاحبان شرکت ها که روش های سنتی نظافت را کنار گذاشته و رو به روش ها و متدهای جدید نظافت آورده اند، قصد دارید محیط خود را به شکل کاملا مکانیزه نظافت نمایید. پیشنهاد ما به شما استفاده از دستگاه و تجهیزات حرفه ای می باشد. نظافت از جهت زیبا نگه داشتن محیط و حفظ بهداشت و سلامتی افراد مهم است. همچنین وقتی مردم وارد مجموعه شما می شوند، اولین چیزی که برایشان مهم می باشد، تمیز بودن مجموعه است. شما خودتان را جای افرادی که وارد مجموعه شما می شوند بگذارید، آیا دوست دارید جایی که آلوده است پا بگذاریذ.

درباره بهترین و کاربردی ترین دستگاه های زمین شوی برای محیط شما بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / آبان ۲۲, ۱۳۹۷

چگونه در محیط کار خطرات و حوادث مرتبط با نظافت را به حداقل برسانیم

در سال۱۶-۲۰۱۵ بر طبق آمار تخمین زده شده سازمان بهداشت جهانی و ایمنی، حدود ۶۲۱۰۰ نفر در محل کار متحمل آسیب های گوناگون شده اند که ۱۴۴ نفر براثر مشکلات به وجود آمده در محیط کار و حوادث مرتبط کشته شده اند. با چنین حوادثی علاوه بر اینکه هرساله میلیاردها تومان هزینه برای شرکت ایجاد می شود مهم تر از همه سلامتی کارکنان عزیز مجموعه در معرض خطر قرار می گیرد. کارفرمایان می بایست اقدامات لازم را در جهت پیشگیری و کاهش چنین حوادث و خطراتی در محیط کار انجام دهند. یکی از موارد ایمنی در زمان نظافت است. استفاده از روش های منسوخ و قدیمی نظافت باعث کاهش ایمنی در محیط کار می شود. به عنوان مثال زمانیکه می خواهید سطح یک محیط را نظافت و شستشو نمایید، ممکن است به علت عدم خشک شدن کامل سطح، کارمندان لیز خورده و حوادث جبران ناپذیری برای آن ها پیش بیاید و همچنین بسیاری حوادث دیگر. پس نیاز است از روش های نوین و مکانیزه نظافت استفاده نمایید تا میزان این حوادث به شکل چشمگیری کاهش و به حد صفر برسد.

درباره چگونه در محیط کار خطرات و حوادث مرتبط با نظافت را به حداقل برسانیم بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / آبان ۱۵, ۱۳۹۷

بهترین و مناسب ترین دستگاه جاروبرقی صنعتی برای نظافت محیط شما

فرقی نمی کند که شما صاحب یک هتل، رستوران، مجتمع تجاری، کارخانه، فروشگاه، اداره و شرکت باشید. تمیزی و پاکیزه بودن محیط جزو مهمترین اولویت شما به عنوان صاحب کسب و کارتان می باشد. تمیز بودن محیط کارتان تاثیرات فوق العاده ای دارد. اگر فرایند نظافت به صورت مکانیزه انجام بگیرد علاوه بر آنکه در وقت و هزینه شما صرفه جویی می کند، نظافت با کیفیتی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. تجهیزات متنوع و بسیار باکیفیتی توسط کمپانی های معتبر در دنیا ارائه می شوند که در این مقاله می خواهیم درباره یکی از این تجهیزات صحبت نماییم.

درباره بهترین و مناسب ترین دستگاه جاروبرقی صنعتی برای نظافت محیط شما بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / آبان ۹, ۱۳۹۷

دستگاه های کارواش صنعتی آب سرد در برابر کارواش های صنعتی آب گرم

برای آن دسته از کسانی که صاحبان صنایعی مانند صنایع ساخت و ساز، صنایع غذایی، صنایع حمل و نقل، صنایع شیمیایی، صنایع پلاستیک و ... می باشند، استفاده از دستگاه های مکانیزه نظافتی به خصوص دستگاه های کارواش صنعتی جزو اولویت های فرایند نظافت محسوب می شود. این تجهیزات مکانیزه قادرند با پاشش فشار قوی آب انواع آلودگی ها و لکه ها مانند روغن، چربی یا گریس، خاکستر و بسیار آلودگی های دیگر را از بین ببرند. در ادامه مقاله به انواع دستگاه های کارواش صنعتی اشاره شده و اطلاعاتی را در این زمینه در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

درباره دستگاه های کارواش صنعتی آب سرد در برابر کارواش های صنعتی آب گرم بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / آبان ۳, ۱۳۹۷

استفاده از مواد شوینده در صنایع غذایی

مواد شوینده یا پاک کننده ها محصولاتی بسیار کاربردی و حرفه ای به منظور استفاده در صنایع گوناگون به خصوص صنایع غذایی و آشپزخانه های صنعتی می باشد و محصولاتی بسیار موثر در این گونه صنایع می باشد. حذف و از بین بردن چربی یا گریس، لکه های روغنی و ته مانده کثیفی ها به راحتی با استفاده از شوینده های صنعتی از بین می روند. این آلودگی ها می توانید بر روی سطوح کف، سطوح عمودی و بر روی تجهیزات صنایع غذایی و آشپزخانه های صنعتی وجود داشته باشند.

درباره استفاده از مواد شوینده در صنایع غذایی بیشتر بخوانید
نوشته شده توسط کارن تجارت / مهر ۲۲, ۱۳۹۷

تمیز کردن محوطه ی ورودی فروشگاه ها با واترجت

جذب مشتری به منظور رونق یافتن کسب و کار، هدف هر سازمان و شرکتی نیز می باشد. محصولات با کیفیت و فوق العاده، امکان خرید از طریق روش های مختلف، قیمت مناسب تنها برخی از پارامترهای مهم و اساسی برای هر کسب و کار موفق می باشد. علاوه بر این، مهمترین چیزی که نباید فراموش نمود، تمیز بودن و پاکیزگی محیط است. اگر شما تمامی موارد فوق را انجام داده باشید ولی محیط تمیزی نداشته باشید، به هدف خود که همان کسب رضایت و جلب مشتری می باشد نخواهید رسید.

درباره تمیز کردن محوطه ی ورودی فروشگاه ها با واترجت بیشتر بخوانید
1 2 3 14

در شبکه های اجتماعی به اشتراگ بگذارید
+share On Google
Share on Pinterest
Share on LinkedIn
Share on WhatsApp
Share on Telegram

طیف وسیع جاروبرقی های صنعتی آب و خاک KARCHER آلمان را اینجا مشاهده نمایید.